Zdrowie, szczęście, wolność emocjonalna! | Instytut Neurolingwistyki

Zdrowie, szczęście, wolność emocjonalna!

Kochany Święty Mikołaju!
12 November 2015
JAK STOSOWAĆ NLP W KONTAKTACH Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI.
2 December 2015

Zdrowie, szczęście, wolność emocjonalna!

Czy zdarzyło Ci się zastanawiać nad tym, jak bardzo ograniczają Cię twoje emocje w skutecznym działaniu? I jakby to było, gdyby można było nad nimi panować?

Czy łatwiej można wtedy się zmotywować?

Czy można skuteczniej komunikować się z bliskimi, przyjaciółmi, współpracownikami?

Czy można szybko osiągnąć stan równowagi i koncentracji?

Czy wreszcie można osiągnąć wewnętrzny spokój i szczęście?

Dla niektórych stres jest motywujący. Jeżeli jednak należysz do większości, dla których to uczucie jest źródłem napięcia to wiesz, że stres to cichy wróg, który sprawia, że po prostu źle się czujesz – nie chodzi tylko o zmęczenie czy brak motywacji, ale też powoduje bóle głowy, brzucha czy kręgosłupa, a czasem może prowadzić do poważniejszych dolegliwości.

Może być też tak, że nie wierzysz w cudowne techniki medytacji i skuteczność mantr wypowiadanych w głowie typu: „nie denerwuj się”, czy „jestem oceanem spokoju” i szukasz skutecznych sposobów, które pomagają poczuć się spokojnie bez względu na to, co się dzieje wokół.

Jeżeli chcesz się nauczyć jak panować nad swoimi emocjami to proponujemy Ci jednodniowy eksperyment: 12 grudnia zapraszamy wszystkich zestresowanych na warsztat „POZNAJ NLP, na którym dowiesz się jak wolność emocjonalna wpływa na twoje działania i myślenie.

Skoro inni to potrafią, Ty też możesz się tego nauczyć!

Cena regularna wynosi 570 zł, ale jeszcze tylko do 1 grudnia możesz uczestniczyć w zajęciach płacąc cenę promocyjną – jedyne 207 zł – więc warto zapisać się jeszcze dzisiaj!

Kliknij w obrazek żeby dowiedzieć się więcej !

 

1980_500_PN_6

//]]>