Jak nauczyć się bycia SZCZĘŚLIWYM w ciągu jednego dnia… | Instytut Neurolingwistyki

Jak nauczyć się bycia SZCZĘŚLIWYM w ciągu jednego dnia…

CZARNY PIĄTEK !
25 November 2016
Reaktywowaliśmy Youtube
5 December 2016

Jak nauczyć się bycia SZCZĘŚLIWYM w ciągu jednego dnia…

Czasami bywa tak, że jeden dzień może być początkiem wszystkiego, co w Twoim życiu pozytywne, i nie mam na myśli tutaj wygranej w totka, bo przecież pieniądze szczęścia nie dają (chociaż warto je mieć) – wystarczy jedynie dowiedzieć się jak można wpływać na siebie i innych tak, aby tworzyć udane relacje z innymi, wystarczy również nauczyć się jak pozbywać się tych negatywnych myśli i emocji, które często ograniczają Cię w działaniu, a na sam koniec warto poznać sposoby na osiągnięcie wewnętrznego spokoju tak, aby nawet największy splot różnych nieprzyjemnych zdarzeń nie był w stanie wytrącić Cię z równowagi.

Możesz zadawać sobie pytanie: jaki to wszystko ma związek z tym JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM? Otóż według najnowszych badań poczucie szczęścia jest wypadkową kilku elementów: udanych relacji z innymi ludźmi, umiejętności odnajdowania pozytywnych stron różnych sytuacji życiowych oraz poczucia wewnętrznego spokoju.

Jeżeli chcesz nauczyć się tego w trakcie jednego dnia to zapraszamy Cię na nowatorskiego szkolenie ”NLP I SZCZĘŚCIE” już 21 stycznia w Warszawie.

 

 

I jeszcze jedno – możemy Ci pomóc w poszukiwaniach idealnego prezentu dla kogoś z Twoich bliskich 🙂 Jeżeli w tym roku chcesz podarować komuś coś co zostanie na długo w pamięci – spełni życzenie szczęścia i będzie bardzo przyjemnym doświadczeniem… to możesz kupić na Gwiazdkę udział w tym szkoleniu 🙂

Dostaniesz od nas specjalne zaproszenie, które można zapakować i włożyć pod choinkę 🙂 To takie proste – zamiast myśleć, szukać, biegać po sklepach wystarczy wypełnić zgłoszenie i zapłacić! I masz już prezent 🙂

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Ornatowska psycholog i autorka wielu poradników pomagających żyć lepiej, prościej i przyjemniej, w tym również bestsellera „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”.

Warto się pospieszyć, ze zgłoszeniem, bo TYLKO do 2 stycznia obowiązuje cena zniżkowa 🙂

//]]>