JAK PODNIEŚĆ ODSETEK ZGADZAJĄCYCH SIĘ… | Instytut Neurolingwistyki Rozwoju Osobistego i Hipnozy

JAK PODNIEŚĆ ODSETEK ZGADZAJĄCYCH SIĘ…

MUSTURBACJA !
19 February 2018
JAK DZIAŁA TWOJA INTUICJA ?
22 February 2018

JAK PODNIEŚĆ ODSETEK ZGADZAJĄCYCH SIĘ…

Czy poświęcisz popołudnie by pomóc w imprezie charytatywnej?

Studenci badani przez Jima Shermana nie byli zbyt skłonni do pomocy, zaledwie dwa procent bezpośrednio o to spytanych zgodziło się poświęcić swój czas by pomóc podczas imprezy.

Z kolei w drugiej badanej przez niego grupie, zgodziło się aż 95%!

2% a 95 % to dość znaczna różnica, nie sądzisz?

Przyczyna tej różnicy między grupami była bardzo prosta, studenci z drugiej grupy mieli wcześniej sobie wyobrazić, że pomagają w imprezie charytatywnej. Spytano się ich, czy w przyszłości byliby skłonni udzielić pomocy i 40 % odpowiedziało, że tak. Oczywiście by odpowiedzieć na to pytanie, każdy z nich musiał sobie wyobrazić, że to robi. I samo wyobrażenie wystarczyło, że gdy później padała rzeczywista propozycja, aż 95% wyraziło zgodę.

Podobne wyniki uzyskano w innych badaniach. Osoby które miaływyobrazić sobie, że uda im się pomyślnie rozwiązać test, osiągały znacznie lepsze wyniki niż te, które nic sobie nie wyobrażały. Ci którzy mieli wyobrazić sobie korzyści z posiadania telewizji kablowej, byli znacznie bardziej chętni by podpisać potem umowę, itd., itp.

Gdy czytałem o tych wynikach badań, przypomniało mi się, jakAndrzej Batko na jednym ze szkoleń skłonił jednego z uczestników by wyobraził sobie, że jedzie nowym Mercedesem i cieszy się z tego. Uczestnik, który wcześniej nie lubił Mercedesów i uważał je za „burackie” samochody, złapał się na tym, że chodzi obok salonu Mercedesa zastanawiając się nad kupnem tego samochodu i Andrzej musiał mu potem „odkręcać” to co zrobił 🙂

Dlatego nie wyobrażaj sobie, jak wiele się nauczysz na warsztaciePodstawy Hipnozy Konwersacyjnej, podnosząc swoje umiejętności hipnotyczne i perswazyjne na zupełnie nowy poziom, bo gdy zaczniesz to sobie wyobrażać, to od razu klikniesz TUTAJ by się zapisać i skorzystać z ceny promocyjnej której termin upływa dzisiaj.

Całość Akademii Hipnozy Konwersacyjnej opisana jest TUTAJ.

 

Pozdrawiam serdecznie 

Lech Dębski 

//]]>