MISTRZOWSKIE ZMIANY | Instytut Neurolingwistyki Rozwoju Osobistego i Hipnozy
WARTOŚCIOWO O WARTOŚCIACH
8 June 2018
SEROTONINOWA I DOPAMINOWA DROGA DO SZCZĘŚCIA
12 June 2018

MISTRZOWSKIE ZMIANY

Jeżeli znasz NLP to wiesz zapewne doskonale, że mamy techniki, które działają w bardzo konkretnych sytuacjach (na przykład likwidacja lęku na linii czasu) lub na bardziej ogólnym poziomie (na przykład zmiana przekonań).
Kiedy już jesteś mistrzem NLP, to wiesz też, że są techniki, które działają „hurtowo” (na przykład House Cleaning) lub na bardzo wysokim poziomie i mogą pomagać w wielu kontekstach (na przykład Core Transformation).
A jeżeli masz za sobą szkolenie u nas, to na pewno też wiesz doskonale, że najprzyjemniej robić wszystko w transie, bo to i relaksuje i daje wymierne efekty.
Na szkoleniu „Struktura duchowości” możesz doświadczyć zmian z poziomu mistrzowskiego (czyli na bardzo wysokim poziomie i działających „hurtowo”) w zakresie, który pomaga uporządkowaćswoją przeszłość (i to także na poziomie swojego rodu i poprzednich wcieleń), a także dodać sobie tego wszystkiego, czegopotrzebujesz na przyszłość w wielu różnych wymiarach!
I w dodatku będzie się to działo w formie najprzyjemniejszej – czyli transów z misami – które dostaniesz potem nagrane, żeby móc z nich korzystać, kiedy tylko będziesz tego potrzebować   
Jeżeli chcesz tego wszystkiego to zapraszamy serdecznie na szkolenie – już 16-17 czerwca w Warszawie!
Dzisiaj mija termin ceny promocyjnej i zostało już kilka ostatnich wolnych miejsc, więc zapisz się jak najszybciej TUTAJ !

//]]>