DZIEŃ Z ŻYCIA KOBIETY | Instytut Neurolingwistyki
ŚWIĘTY SPOKÓJ
5 March 2019
KOBIETO !
8 March 2019

DZIEŃ Z ŻYCIA KOBIETY

Dzień z życia kobiety…

Rano budzik wyrywa Cię z głębokiego snu i już wiesz, że to nie będzie dobry dzień… Z trudnością wstajesz, bo wiesz jak dużo rzeczy musisz zrobić zanim wyjdziesz z domu, a czujesz się już po prostu zmęczona.

Gdzieś w głębi duszy marzysz o tym, żeby to Tobie wreszcie ktoś zrobił śniadanie, lub chociaż kawę, ale domownicy są przyzwyczajeni, że to to TY o nich dbasz, więc wszystko robisz sama.

Dalej też nie jest lepiej… W pracy zawsze jest ktoś, z kim nie potrafisz sobie poradzić – szef, kolega czy klient – ktoś kto ma zadziwiającą umiejętność wyprowadzania Cię z równowagi i obarczania dodatkowymi obowiązkami, ale Ty nie potrafisz jakoś powiedzieć „nie” i z wymuszonym uśmiechem robisz o wiele więcej niż chcesz i powinnaś.

W końcu zmęczona wracasz do domu, ale nie po to, żeby sobie odpocząć.

Masz na głowie wiele obowiązków i czasem tylko się zastanawiasz, gdzie w Twoim życiu jest czas dla Ciebie.

Dlaczego się tak bardzo poświęcasz?

Dlaczego czasem masz wrażenie, że nikt Cię nie docenia?

Jak sprawić, żeby to się zmieniło?

Jeżeli chcesz nauczyć się radzić sobie w takich sytuacjach to zapraszamy na warsztaty „Pełna mocy – jak rozkwitnąć na wiosnę” – w trakcie których:

– nauczysz się jak się pozbywać niepotrzebnych emocji – na przykład lęku lub poczucia winy,

– poznasz techniki, które sprawią, że poczujesz się pewna siebie,

– dowiesz się jak można czuć się spokojną, zadowoloną i pogodną kobietą,

– nauczysz się najbardziej skutecznych technik NLP – w tym zmiany submodalności, przeramowań oraz autohipnozy, aby skuteczniej zarządzać swoim umysłem, emocjami i zachowaniem.

A z okazji urodzin Agnieszki Ornatowskiej 😘 (czyli prowadzącej warsztaty) w dniach 7-10.03.2019 możesz zarezerwować sobie miejsce w super promocyjnej cenie 😎

//]]>