Sklep

WYŻSZY POZIOM RELAKSU
27 August 2019
Show all

MOTYWACJA DO DZIAŁANIA


Warsztat radzenia sobie z prokrastynacją

Czy nie byłoby wspaniale potrafić błyskawicznie zmotywować się do działania oraz nauczyć się odkładać na później odkładanie na później ?

Ale pewnie zdarzyło Ci się odkładać na później  pewne rzeczy, które potem tylko piętrzyły się coraz bardziej?

Te wszystkie sprawy, które powinieneś zrobić już teraz a konsekwentnie odkładasz na jutro… Te wszystkie papiery czekające na uporządkowanie, te wszystkie momenty, gdy można by poćwiczyć, ale może lepiej zaczekać do jutra, te wszystkie zajęcia dodatkowe czekające na twoją pierwszą obecność, te spotkania odkładane na następną okazję oraz te wszystkie decyzje do podjęcia „na później”…

Trochę tak jakby Twoja lepsza przyszłość wisiała gdzieś w próżni – odłożona właśnie na później!

Prokrastynacja to tendencja, utożsamiana z odwlekaniem, opóźnianiem lub przekładaniem czegoś na później, ujawniająca się w różnych dziedzinach życia. Jej mechanizm polega na tym, że dzięki odłożeniu wykonania czynności na później początkowo następuje poprawa samopoczucia – pojawiają się radość oraz ulga, że nie trzeba działać natychmiast, a ponadto można zaangażować się w bardziej przyjemne, aktualne zadania.

Jednak uświadomienie sobie konieczności wykonania jakiegoś zadania powoduje stres, strach oraz nerwowość spowodowaną poczuciem, że zbyt mało czasu pozostało na dokładne i prawidłowe wykonanie planowanej czynności.

A gdyby tak można było odłożyć na później – odkładanie na później ? I w dodatku umieć odpowiednio planować swoje działania i z przyjemnością zabierać się do robienia tego, co niezbyt teraz lubisz?

Kategorie: , .
Opis

Jeżeli chcesz się tego nauczyć to zapraszamy na warsztat „MOTYWACJA DO DZIAŁANIA” w trakcie którego:

– dowiesz się z czego naprawdę stworzone jest Twoje subiektywne doświadczenie;

– poznasz najbardziej skuteczne sposoby wyznaczania celów;

– dowiesz się jak polubić rzeczy, które warto polubić dzięki technice „Godiva Pattern”

– stworzysz wewnątrz swojego umysłu „Automat Motywacyjny”, która pozwala poczuć chęć do działania zawsze, gdy tylko będziesz tego potrzebować;

– poznasz strategię myślenia Walta Disney’a, która pozwala urealnić i zaplanować każdy, nawet najtrudniejszy pomysł i marzenie;

– a także nauczysz się jak łączyć swoje cele, plany i zamierzenia z własnymi wartościami i linią czasu, co sprawi, że łatwo to będzie zrealizować.

Chcesz zrobić pierwszy krok do Twojego lepszego jutra?

Zapisz się na nasze szkolenie 🙂

Kiedy:

19 października 2019r.

Gdzie:  

Warszawa

Cena:

570 zł brutto

370zł  brutto do 11.10.2019r

270 zł  brutto – cena dla pierwszych pięciu osób

( cena obejmuje zajęcia, materiały, przerwy kawowe; wyżywienie i zakwaterowanie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie)

 

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Ornatowska – psycholog,  certyfikowany Trener NLP z wieloletnim doświadczeniem, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a miedzy nimi: „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Etyczna manipulacja czyli jak sprawić, żeby ludzie  naprawdę cię lubili”, „NLP w balerinkach czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą”

 

Kliknij i zapisz się już TERAZ,  bo tylko teraz możesz odłożyć na później odkładanie na później, ponieważ tylko dla pierwszych pięciu osób mamy najbardziej promocyjną cenę 🙂

 

//]]>