Sklep

1980_500_03_2017_v2_smal
STRUKTURA DUCHOWOŚCI – poziom drugi
2 March 2017
Show all
small_urodziny_2

NLP Practitioner Certification

URODZINOWA EDYCJA

Trening NLP Practitioner Certification

Dla każdego z nas urodziny to wyjątkowy czas – świętujemy, bawimy się, dostajemy życzenia i prezenty i oczekujemy tego, co najlepsze.

A  w tym roku Instytut Neurolingwistyki obchodzi  już 20-te urodziny :-)

I z tej okazji przygotowaliśmy urodzinową edycję naszego najbardziej lubianego szkolenia NLP Practitioner Certificaton, na  której to my będziemy Wam dawać prezenty, które pozwolą każdemu uczestnikowi na rozwój, zmiany i dokonanie ważnych zmian w życiu!

W dodatku – dla pierwszych 20 uczestników mamy też urodzinową cenę :-)

Jeżeli chcesz świętować z nami to zapraszamy na 7 wyjątkowych dni, w czasie których będziesz mieć przestrzeń dla siebie i wiele wspaniałych doświadczeń w poznawaniu możliwości własnego umysły, wywierania wpływu na innych, hipnozy i tego wszystkiego, co sprawi, że ten czas będzie dla Ciebie być może jednym z ważniejszych i wspanialszych doświadczeń w życiu!

Na tym treningu nauczysz się jak:

– uzyskać pełną kontrolę nad swoimi stanami emocjonalnymi
– szybko wprowadzać znaczące zmiany w życiu: usuwać fobie, lęki, zmieniać ograniczające przekonania, podnieść poczucie własnej wartości itp.
– uzyskać pewność siebie – popartą rzeczywistymi umiejętnościami!
– dostrzegać możliwości tam, gdzie dotąd widziałeś trudności
– łatwiej i szybciej uczyć się nowych zachowań
– stać się takim człowiekiem, jakim zawsze chciałeś lub chciałaś być
– „zaprogramować” się na osiąganie sukcesów
– lepiej i pełniej korzystać ze swoich zasobów i możliwości
– łatwo nawiązywać kontakt z ludźmi
– skutecznie wpływać na ich zachowanie, myślenie i emocje
– stosować nowoczesne metody perswazji i wywierania wpływu
– używać NLP by odnosić sukcesy w różnych dziedzinach życia osobistego i zawodowego

– oraz dostaniesz od nas jeszcze kilka urodzinowych niespodzianek, które na pewno dodadzą Twojemu życiu blasku, radości i szczęścia :-)

 

W trakcie kursu poznasz wszystkie podstawowych modele, techniki i zastosowania NLP.

NLP Practitioner Certification w Instytucie Neurolingwistyki, Hipnozy i Rozwoju osobistego koncentruje się na głównych ideach i założeniach NLP oraz na praktycznym uczeniu stosowania najważniejszych i najskuteczniejszych technik Programowania Neurolingwistycznego. Podobnie jak inne ośrodki szkoleniowe mamy swój program dodatkowy, którym jest hipnoza i uczestnicy naszych szkoleń korzystają dodatkowo nabywając wiedzę oraz podstawowe umiejętności w zakresie hipnozy.

Kategoria: .
Opis

Program szkolenia:

1. Czym jest NLP i jak powstawało. Tutaj wyjaśnimy podstawowe nieporozumienia na temat tego czym jest NLP, czym nie jest i odpowiemy na Twoje pytania na ten temat.

2. Na czym polega interakcja z obiektywną rzeczywistością. Co to jest subiektywna „mapa” rzeczywistości i jak człowiek ją tworzy, z czego jest zbudowana i dlaczego to ma znaczenie. Tutaj dowiesz się jak bardzo się różnisz od innych swoim postrzeganiem świata i jakie znaczenie może mieć wiedza o strukturze subiektywnego doświadczenia.

3. Jak działają i współdziałają umysł świadomy i podświadomość. Czym się różnią od siebie w działaniu i zakresie „zainteresowań” różne poziomy umysłu. Jaki wpływ ma podświadomość na jakość Twojego życia i jakie ograniczenia posiada umysł świadomy.

4. „Rapport”, potwierdzanie i prowadzenie. Dzięki temu odkryjesz jak możesz szybko wspomagać procesy budowania więzi i kontaktu z drugim człowiekiem, poznasz najbardziej podstawową strategię wywierania wpływu, pozyskiwania współpracy i pogłębiania więzi z osobami, z którymi się komunikujesz. Dowiesz się w jaki sposób niedawno odkryta wiedza na temat działania tzw. „neuronów lustrzanych” wyjaśnia „magię” działania technik budowania „rapportu”.

5. Systemy reprezentacyjne. Jak przetwarzamy informację na poziomie zmysłowym, co to jest wiodący system reprezentacyjny i czym się różni od systemu dominującego. Jak można użyć diagnozy dominującego systemu reprezentacyjnego do budowania „rapportu” czyli „mówienia językiem klienta”. Odkryjesz jak możesz rozszerzyć swoje możliwości przetwarzania informacji oraz jak pomagać innym w skutecznym uczeniu się.

6. Submodalności. Odkryjesz z czego naprawdę „zbudowane” jest Twoje subiektywne doświadczenie, jak drobna zmiana w strukturze doświadczenia może zmienić to w co wierzysz, wpłynąć na Twoją motywację, zlikwidować lęk lub fobię, wpłynąć na ocenę rzeczywistości lub nawet stworzyć fałszywe wspomnienia. Dodatkowo poznasz techniki takie jak:

– Podwójna dysocjacja

– Analiza kontrastowa

– „Nabieranie dystansu”

– „Swish pattern”

– „Godiva pattern” oraz wiele innych…

7. Zmiana osobista i terapia.

– Umiejętność zarządzania swoim umysłem

– Usuwanie negatywnych emocji

– Szybkie i trwałe usuwanie dowolnej fobii

– Budowanie potężnej motywacji

– Zmiana ograniczających przekonań

– Pozbywanie się uciążliwych nawyków (np. obgryzanie paznokci, objadanie się) i „autopilotów” (kontrola emocji)

8. Model Miltona czyli język hipnozy ericksonowskiej. Jak ludzki umysł „rozumie” język, którym się komunikujemy. Czym się różni język umysłu świadomego do języka podświadomości i jak hipnotyzerzy używają tej wiedzy. Tutaj poznasz podstawowe „patterny” lingwistyczne takie jak: zaprzeczenia, implikacje, presupozycje, cytaty, ukryte polecenia, zaznaczanie analogowe, wskaźniki odniesienia. Dowiesz się dlaczego metafory i historie trafiając bezpośrednio do podświadomości stają się najskuteczniejszym nośnikiem idei i zmiany.

9. Język perswazji. Poznasz sposoby, które pozwalają stosować wzorce jeżyka hipnozy w życiu codziennym, w biznesie, wychowaniu i sytuacjach towarzyskich.

10. Dowiesz się czym jest hipnoza i poznasz jej zastosowania. Doświadczysz bycia w transie oraz nauczysz się hipnotyzować innych.

11. Poznasz najbardziej użyteczne techniki hipnozy:

– Negocjacje miedzy częściami nieświadomego umysłu, która pomaga rozwiązywać wewnętrzne konflikty

– DTI – Identyfikacja w głębokim transie, która wspiera proces nieświadomego uczenia się

– Weźmiesz udział w sesji hipnozy eksperymentalnej , gdzie być doświadczysz granic tego, co jest możliwe

9. Meta model. Jak za pomocą języka kształtujemy swoją subiektywną „mapę” rzeczywistości, filtrując i zniekształcając odbieraną informacje. Jak za pomocą odpowiednich pytań możemy pomóc sobie i innym zmodyfikować doświadczenie, zobaczyć w innym kontekście, świetle i z innej perspektywy otaczającą nas rzeczywistość i związane z nią problemy.

10. Reframing. Dlaczego ta sama rzeczywistość, zdarzenie, zachowanie lub sytuacja są przez innych ludzi rozumiane w tak różny sposób. Jak zmiana kontekstu, w którym występuje zdarzenie lub zachowanie zmienia jego znaczenie. Jak bezpośrednio zmienić znaczenie i rozumienie sytuacji lub cechy bądź zachowania i pozbyć się problemu.

– Reframing kontekstu

– Reframing znaczenia

11. Mechanizm działania „kotwic”. Jak działają kotwice i w jakich naturalnych sytuacja powstają samoczynnie. Jak zbudować czyli „założyć” skutecznie kotwicę i co ważniejsze jak ją „odpalić” . Wykorzystanie kotwicy czyli jak wybrać odpowiedni stan do kotwiczenia, i kiedy oraz w jakim celu taką kotwicę „odpalić”.

12. Odkrywanie subiektywnej organizacji czasu- ‚in time’, ‚through time’, linie czasu (time lines). Odkryjesz swój własny, unikalny sposób doświadczania czasu, Dowiesz się skąd wiesz co już się zdarzyło a o czym dopiero marzysz lub czegoś się obawiasz w przyszłości, dlaczego podświadomość nie zna różnicy pomiędzy przyszłością a pamiętaną przeszłością, od czego zależy to czy jesteś punktualna, dlaczego czas subiektywnie zmienia szybkość i kilka innych fascynujących spraw.

13. Różne rodzaje kotwic. Kotwiczenie tonalne, wizualne i kinestetyczne.

14. Techniki wykorzystujące kotwice.

– Przekotwiczanie stanów

– Utylizacja istniejących, naturalnych kotwic

– Łańcuchy kotwic

– Kotwiczenie decyzji, kryteriów, wartości

– Kiedy warto kotwiczyć negatywne stany emocjonalne

15. Modyfikacja przeszłości za pomocą zmian na linii czasu. Czy gdybyś miał inną przeszłość, gdyby pewne rzeczy w przeszłości nigdy by Ci się nie przydarzyły lub odbyły się inaczej, gdyby ludzie w Twojej przeszłości zachowywali się inaczej wobec Ciebie czy byłbyś/byłabyś dziś bardziej osobą jaką naprawdę chcesz być? Inną, lepszą lub szczęśliwszą?  Poznaj jedną z najbardziej niezwykłych technik-procesów, łączącą NLP z hipnozą czyli „Zmianę historii osobistej”!

16. Prawo przyciągania – być może znasz je już doskonale i wiesz, ze Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość, ale na tym szkoleniu poznasz  idee daleko wykraczające poza podstawowe ujęcie tego tematu, które pozwoli Ci uświadomić sobie jak wiele wymiarów i technik może mieć tutaj zastosowanie – od czysto praktycznego, aż po duchowość.

17. Techniki pracy z emocjami na linii czasu. Dowiedz się jak w prosty sposób pozbyć się ograniczających i destrukcyjnych uczuć:

– lęku przed zbliżającym się przyszłym zdarzeniem (egzamin, wystąpienie, rozmowa, itp)

– poczucia winy związanego z przeszłością

– strategii optymalizacji formułowania celów

– „strategię Vonneguta”

– „Sekret” i prawo przyciągania

– Model „Time Line”

18. Projektowanie przyszłości na linii czasu. Odkryj jak korzystając z wiedzy na temat budowania celów, organizacji doświadczenia czasu, time lines i wizualizacji możesz wpływać na swoją przyszłość. Ten proces wykorzystując narzędzia NLP pozwala modelować najskuteczniejsze strategie realizacji pragnień i wpływania na przyszłe zdarzenia, łącząc w sobie siłę działania

Cena:

8970 zł *

Promocje:

Urodzinowa cena dla pierwszych 20 osób – 3970 zł *

Cena 3970, a więc zaoszczędzasz 5000 złotych!

Taka cena nie powtórzy się już przynajmniej do 30 urodzin Instytutu, tak więc nie pozwól by ta okazja wymknęła ci się z rąk.

Specjalna oferta dla osób powtarzających szkolenie PRACTITIONER (osób posiadających certyfikat Praktyk NLP) – 1000 zł *

*Ceny zawierają podatek VAT.

Cena obejmuje:

  • materiały
  • przerwy kawowe
  • certyfikat NLP Practitioner,
  • bon rabatowy na 500 zł do wykorzystania na szkoleniu  zaawansowanym NLP Master Practitioner lub Hipnozona

(Cena szkolenia nie obejmuje wyżywienia, noclegów, dojazdu)

A jeżeli chcesz wykupić pakiet, który obejmuje  to szkolenie oraz poziom zaawansowany NLP Master Practitioner  – to skontaktuj się z nami, bo tutaj również przygotowaliśmy urodzinową cenę ( adres e-mail: office@nlp.pl).

Dodatkowo dajemy pełną GWARANCJĘ satysfakcji, która polega na tym, że każdy uczestnik ma prawo do końca pierwszego dnia szkolenia zmienić zdanie i zrezygnować. Uważamy, że najlepszym sposobem na przekonanie się o tym, że chcesz szkolić się w NLP akurat u nas jest Twoje własne doświadczenie!

Dlatego, gwarantujemy Ci, że jeśli z jakiegokolwiek powodu, uznasz przed zakończeniem pierwszego dnia, że nie chcesz kontynuować to otrzymasz pełny zwrot 100% swoich pieniędzy. Bez żadnych pytań z naszej strony. W dodatku  dostaniesz na pożegnanie  prezent!

Termin:

21-27.08.2017

Trenerzy:

Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski

Miejsce:

Warszawa

 

Możesz lubić także…

//]]>