Sklep

nowe_male_571x346_hipnoza
HIPNOZONA
5 December 2016
H1_small_Warszawa
PODSTAWY HIPNOZY KONWERSACYJNEJ
11 January 2018
Show all
practitioner_small

NLP PRACTITIONER CERTIFICATION

NLP PRACTITIONER CERTIFICATION

- edycja dla zapracowanych

Chcesz poznać NLP czyli:

–     przejąć kontrolę nad swoim życiem, zamiast dawać się kierować innym;

–     nauczyć się zarządzać swoimi emocjami, aby przestać martwić się, złościć czy bać;

–     skutecznie komunikować się z innymi, żeby nie tracić czasu i energii na nieporozumienia;

–     zacząć się cieszyć życiem zamiast się stresować czy smucić?

 

To tylko niektóre z umiejętności, które zdobywają uczestnicy naszych szkoleń NLP Practitioner Certifcation!

Jeżeli jednak nie możesz pozwolić sobie na 7-dniowe szkolenie, bo masz za dużo obowiązków czy za mało czasu, to mamy ofertę specjalne dla Ciebie:

Nową edycję szkolenia NLP Practitioner Certification dla zapracowanych – dwa moduły po 4 dni w odstępie miesiąca, od czwartku do niedzieli czyli prawie weekendowo!

Pierwsza część będzie poświęcona Twoim emocjom i rozwiązywaniu Twoich problemów, a druga – kontaktom z innymi, hipnozie i Twojej przyszłości.

W dodatku – w tym czasie i jeszcze miesiąc po zajęciach – będziesz mieć możliwość nieograniczonych konsultacji mailowych lub telefonicznych z trenerami prowadzącymi szkolenie, jeżeli tylko będziesz potrzebować ich porady w zakresie stosowania NLP w Twoim życiu.

Opis

Co jeszcze zyskasz zapisując się na to szkolenie?
1. Będziesz umieć szybko wprowadzać znaczące zmiany w życiu: usuwać fobie, lęki, zmieniać ograniczające przekonania, podnieść poczucie własnej wartości itp.
2. Nauczysz się jak uzyskiwać dystans do tego, co Cię złości czy frustruje
3. Pozbędziesz się wewnętrznego krytyka, który czasem sabotuje Twoje działania
4. Dowiesz się jak sprawić, żeby tak się chciało, jak czasem się nie chce
5. Poznasz techniki, które pomagają pozbyć się niechcianych nawyków
6. Dowiesz się jak „zaprogramować” się na osiąganie sukcesów
7. Nauczysz się jak lepiej i pełniej korzystać ze swoich zasobów i możliwości
8. Dowiesz się jak łatwo nawiązywać kontakt z ludźmi
9. Poznasz skuteczne techniki wpływania na zachowanie, myślenie i emocje innych
10. Będziesz umieć stosować nowoczesne metody perswazji i wywierania wpływu
11. Będziesz wiedzieć jak używać NLP, by odnosić sukcesy w różnych dziedzinach życia osobistego i zawodowego

Oczywiście to nie wyczerpuje wszystkich podstawowych modeli, technik i zastosowania NLP, które poznasz w czasie zajęć!

Nauczysz się jak stosować:

Systemy reprezentacji: by poznać sposób myślenia drugiej osoby i mówić językiem dla niej zrozumiałym.

Kontakt na poziomie świadomym i nieświadomym poprzez stosowanie technik dopasowania, odzwierciedlania, podążania i prowadzenia. Czy wiesz, że już w ciągu kilkudziesięciu sekund możesz wytworzyć w drugim człowieku wrażenie, że znacie się od dawna? Czy wiesz, że możesz sprawić, że drugiej osobie będzie niezwykle trudno się z tobą nie zgodzić i zacznie przyjmować twoje sugestie jako własne pomysły?

Submodalności: jak szybko i skutecznie zmieniać ograniczające emocje, nawyki, przekonania, wpływać na doświadczenie wewnętrzne. Dowiesz się, jak zmieniać przerastający cię problem w drobiazg z którym łatwo sobie poradzić. Nauczysz się, jak usuwać fobie i lęki, zwiększać motywację i zwiększyć swoje poczucie własnej wartości. Zaczniesz widzieć świat w nowy sposób, dostrzegając możliwości z których dotąd nawet nie zdawałeś sobie sprawy!

Kotwiczenie: jak wywoływać dowolne stany emocjonalne u siebie i innych.
Nauczysz się jak łatwo korzystać ze swych zasobów i umiejętności przez stosowanie kotwic suwakowych, łańcuchów kotwic, piętrzenie kotwic itd. Czy wiesz, że bodziec, który do tej pory wywoływał lęk i stres może automatycznie sprawiać, że czujesz się pełen siły i pewności siebie?

Meta Model: język precyzji, pozwalający na zdobywanie dokładnych informacji.

Model Miltona: język hipnozy i perswazji, umożliwiający subtelne, lecz nieodparte wywieranie wpływu na drugą osobę. Poznając te wzorce językowe staniesz się mistrzem perswazji! Czy możesz sobie wyobrazić jak to jest, gdy potrafisz przekonać każdego do wszystkiego?

Przeramowanie: w jaki sposób wpływać na spostrzeganie świata przez drugą osobę. Dowiesz się jak zmienić emocję przez zmianę znaczenia, rozwiązywać wewnętrzne konflikty. Poznasz potężne narzędzie zmiany osobistej, umożliwiające szybką zmianę niechcianych zachowań.

Strategie sukcesu. Dowiesz się, jak myślą i działają ludzie, którzy już odnoszą sukcesy, a także nauczysz się jak samemu kopiować doskonałość.

Hipnoza: podstawy indukcji oraz wykorzystania transu. Czy wiesz, że twój nieświadomy umysł ma znacznie większe możliwości niż twoja świadomość? Nauczysz się jak uzyskiwać do nich dostęp. Nauczysz się też jak stosować hipnozę do wpływu na nieświadomość drugiej osoby.

Linia czasu: usuwanie negatywnych emocji, zmiana ograniczających przekonań, leczenie skutków dawnych urazów emocjonalnych, programowanie własnej przyszłości i przeobrażanie przeszłości . Czy wiesz, że w ciągu pięciu minut możesz usunąć lęk przed jakimś nadchodzącym wydarzeniem?

Tak wygląda program zajęć

I jeszcze uwaga! Trening NLP ma postać praktyczną, wypełniony jest ćwiczeniami, które pozwalają zastosować uzyskaną wiedzę zaraz po zajęciach, ale też wymagają pełnego skupienia i zaangażowania, aby były efektywne i dlatego zanim zapiszesz się na zajęcia upewnij się, czy na pewno możesz poświęcić cała swoją uwagę dwa razy od czwartku do niedzieli, aby uzyskać wszystkie pożyteczne umiejętności!

A poza tym otrzymasz jeszcze:

– komplet materiałów wraz z ćwiczeniami
– certyfikat Praktyka NLP
– 500 zł zniżki na szkolenie Master NLP Certification, który jest następnym poziom zaawansowania
– nieograniczoną ilość konsultacji mailowych lub telefonicznych w zakresie stosowania technik NLP – od początku szkolenia, aż do miesiąca po jego zakończeniu!
– W czasie zajęć zapewniamy też przerwy kawowe, komfort uczenia się w kameralnej grupie, ale też dobrą zabawę oraz atmosferę zrozumienia i szacunku dla wszystkich uczestników!

Termin:
15-18.03.2018 – pierwszy zjazd

12-15.04.2018 – drugi zjazd
Miejsce:
Warszawa
Trenerzy:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Cena:
7470 zł brutto (4470 zł pierwsza sesja, 3000 zł druga sesja)*

 

UWAGA! Jeśli już posiadasz certyfikat NLP PRACTITIONER możesz powtórzyć swój udział w tym szkoleniu za jedyne 1000 zł !

 

*Ceny zawierają podatek VAT; zawiera w sobie szkolenie i wymienione powyżej bonusy, nie obejmuje noclegów i wyżywienia.
Dokładne informacje organizacyjne z miejscem zajęć i godzinami szkolenia będą wysyłane tylko do uczestników na około 2 tygodnie przed zajęciami.

 

Możesz lubić także…

//]]>