Sklep

1980_500_03_2017_XXX
STRUKTURA DUCHOWOŚCI
8 March 2018
nlp_practitioner_sopot_maly
NLP PRACTITIONER
28 March 2018
Show all
odkryj_moc_maly

ODKRYJ SWOJĄ MOC

Czy chcesz kreować swoje życie?

Czy chcesz w pełni wykorzystywać moc, którą masz w sobie?

Czy chcesz po prostu być szczęśliwą osobą?

Tego wszystkiego ludzie szukają, gdy spotykają się z prawem przyciągania, NLP, Huną czy innymi duchowymi teoriami.

Jednak często zdarza się tak, że to nie wychodzi tak dobrze, jakby się chciało :-)

Czasem marzenia nie chcą się spełniać, czasem jest po prostu źle, męczą Cię wątpliwości i czujesz zniechęcenie; a czasem nie wiesz, co masz zrobić, bo gubisz się wśród różnych teorii, które znajdujesz, ale jakoś to wszystko nie działa.

Opis

Jeżeli jednak naprawdę chcesz odkryć swoją moc i poznać techniki, które są łatwe, proste i bardzo skuteczne, aby móc kreować swoje życie, to zapraszamy Cię na nasze szkolenie, na którym:

– dostaniesz zestaw najskuteczniejszych teorii, które pomagają uzyskać swoją moc,

– nauczysz się jak praktycznie i skutecznie kreować swoje życie,

– poznasz techniki, które pozwalają czuć się dobrze,

– doświadczysz hipnotycznej podróży w krainę spełnionych marzeń :-)

 

A to wszystko w atmosferze „aloha” – czyli pełnego zaufania, troskliwości i radości, która pomoże nam wszystkim odnaleźć szczęście.

Prowadzący będą wykorzystywali pełnię swoich umiejętności – technik opartych na hunie, NLP i innych teoriach, aby każdy z uczestników jak najwięcej się nauczył, doświadczył i osiągnął oczekiwane rezultaty, więc dokładny program zajęć będzie dostosowany do potrzeb grupy.

Każdy uczestnik po dokonaniu zgłoszenia otrzyma specjalną ankietę do wypełnienia, abyśmy mogli jak najlepiej dostosować wybór technik na zajęciach, więc to szkolenie będzie dedykowane specjalnie do Twoich potrzeb :-)

Uwaga! Ze względu na specyfikę zajęć ilość miejsc jest ograniczona, więc jeżeli chcesz odkryć swoją moc, to zapisz się jak najszybciej na zajęcia :-)

 

Termin:

29 września 2018

 

Miejsce:

Warszawa

 

Cena:

470 zł brutto

UWAGA ! Do 1 września obowiązuje cena promocyjna 270 zł 

(cena obejmuje  szkolenie, przerwy kawowe i podatek VAT; wyżywienie i zakwaterowanie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie)

 

Szkolenie poprowadzą:

Agnieszka Ornatowska – Psycholog, Trener NLP, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a także była współorganizatorką i uczestniczką wszystkich szkoleń Joe Vitale’go w Polsce, który jest jednym z najbardziej znanych propagatorów prawa przyciągania i współczesnego ho’oponopono  na świecie. Poza tym ma też wiedzę i umiejętności dotyczące wielu dziedzin duchowości – huna, reiki,  wicca, vedic art, dwupunkt, zna też doskonale prawo przyciągania oraz związane z tym techniki i teorie, więc możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc że w tą drogę poprowadzi Cię osoba, która  ma odpowiednią wiedzę i umiejętności.

 

Cezar Zieliński – Trener NLP, Mistrz Uzdrowiciel Reiki, praktykujący na co dzień ho’oponopono, Energię Uniwersalną i inne techniki, które pomagają ludziom oczyszczać się, wzmacniać moc osobistą i spełniać swoje marzenia. Od wielu lat zgłębia wiedzę dotyczącą huny, reiki i innych form pracy z energią i dzięki temu bardzo skutecznie potrafi pomagać innym ludziom osiągnąć pełnię swoich możliwości i jednocześnie sam praktykuje to z powodzeniem w prowadzeniu własnego biznesu, wiec możesz mieć pewność, że dostaniesz również na zajęciach odpowiednią dawkę pozytywnej energii.

 

//]]>