Sklep

SEKRETY PERSWAZJI oraz MAGIA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH
17 December 2018
Show all

PEŁNA MOCY

„Pełna mocy”

jak rozkwitnąć na wiosnę

Zaraz zacznie się piękna wiosna – w błyskawicznym tempie wszystko rozkwitnie, wypięknieje i zacznie kusi kolorami i zapachami! W tym czasie chciałoby się podążyć za przyrodą, poczuć w sobie wiosenną radość i moc, ale… tyle spraw na głowie, problemów i stresów, że to wydaje się prawie niemożliwe.

Znasz to? Brak chęci i motywacji, nadmiar obowiązków, bo musisz spełniać oczekiwana innych i te wszystkie negatywne uczucia z tym związane – stres, lęki, obawy, złość, frustrację czy smutek?

Jak z tym można sobie poradzić?

Jak można wreszcie odnaleźć swoją moc, rozkwitnąć na wiosnę i po prostu cieszyć się życiem?

Tutaj niestety nie pomoże ani nowa para butów czy torebka, ani wyjazd na weekend, bo to jak się czujesz i widzisz świat zależy od tego, jak umiesz wpływać na swój umysł i swoje emocje!

Na szczęście istnieje NLP, a w nim proste techniki, które pozwalają szybko dobrze się poczuć, zmienić smutek w radość, odnaleźć swoją moc i czuć się tak dobrze, jak tylko zechcesz!

 

Opis

Zatem jeżeli chcesz stać się  wiosenną kobietą pełną mocy, to zapraszamy Cię na jednodniowe warsztaty na których:

– nauczysz się jak się pozbywać niepotrzebnych emocji – na przykład lęku lub poczucia winy,

– poznasz techniki, które sprawią, że poczujesz się pewna siebie,

– dowiesz się jak można czuć się spokojną, zadowoloną i pogodną kobietą,

– nauczysz się najbardziej skutecznych technik NLP – w tym zmiany submodalności, przeramowań oraz autohipnozy, aby skuteczniej zarządzać swoim umysłem, emocjami i zachowaniem.

 

Warto sobie sprawić taki prezent na Dzień Kobiet i skorzystać z najbardziej promocyjnej ceny 🙂

 

Termin:

13 kwietnia 2019

Miejsce:

Warszawa

Cena:

570zł brutto,

do  31.03.19 cena promocyjna 270 zł brutto

 

(cena obejmuje  szkolenie, materiały, przerwy kawowe i podatek VAT; wyżywienie i zakwaterowanie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie)

 

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Ornatowska – Psycholog, Trener NLP, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a miedzy nimi: „Alchemia uwodzenia czyli erotyczna manipulacja mężczyznami”, „Etyczna manipulacja czyli jak sprawić, żeby ludzie  naprawdę cię lubili, „NLP w balerinkach czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą”

 

//]]>