Sklep

BEZWSTYDNI OPTYMIŚCI – Jak poradzić sobie z “jesienną deprechą” i stresem
13 October 2017
Show all
Placeholder

Praktyczne NLP – spraw, żeby Nowy Rok był szczęśliwy!

Z końcem roku kalendarzowego – poza świąteczną gorączką – często przychodzi refleksja o przemijaniu, o braku silnej woli, rozczarowaniu tym, co minęło i o tym, jak trudno się spełnia nie tylko swoje marzenia, ale często i swoje zamierzenia i plany!

Pewnie zdarzyło Ci się zaplanować na Nowy Rok i zmianę diety, i codzienne ćwiczenia, i może jakąś wspaniałą podróż czy inne doświadczenie?… i nic z tego nie wyszło :-)

I może obwiniasz siebie za brak motywacji czy niewystarczające starania? Ale to też nie pomaga w realizacji Twoich zamierzeń!

Jednak istnieją sposoby i techniki, które mogą Ci pomóc sprawić, żeby Twój Nowy Rok był szczęśliwy, plany się realizowały łatwo i przyjemnie, a nawet – żeby spełniały się marzenia :-)

Opis

Na pewno zdarzyło Ci się słyszeć o prawie przyciągania, dzięki któremu można kreować swoje życie i mieć większy wpływ na to, co się wokół Ciebie dzieje? Jednak nie wszyscy wiedzą jak je skutecznie stosować i jakie zasady są w nim najważniejsze.

W dodatku istnieją techniki NLP, które pomagają zarządzać swoimi planami i zamierzeniami, ponieważ każdy człowiek ma swoim umyśle tzw. „linię czasu”, którą można wykorzystywać nie tylko do porządkowania swojej przeszłości, ale też aby skutecznie zaprojektować swoją przyszłość.

Zatem – jeżeli chcesz, żeby Twój Nowy Rok był szczęśliwy i pełen spełnionych marzeń z wykorzystaniem prawa przyciągania i mocy Twojego umysłu –  zapraszamy na intensywne weekendowe szkolenie,  na którym:

1. Dowiesz się jak ludzi umysł organizuje czas i jak to wykorzystać.

2. Nauczysz się skutecznie wykorzystywać prawo przyciągania w jego najbardziej rozszerzonej i aktualnej postaci.

3. Zrobisz porządki w swojej głowie, aby przeszłość Cię wspierała, a przyszłość dawała nowe możliwości.

4. Poznasz strategię, która pomaga przekształcić marzenia w plany.

5. Zaprojektujesz swój szczęśliwy Nowy Rok i zaimplementujesz swój plan do całego swojego umysłu, żeby Cię wpierał w spełnieniu Twoich zamierzeń.

 

I dodatkowo dowiesz się jak się pozbywać lęku przez zdarzeniami z przyszłości, a także nauczysz się sprawiać, żeby czas biegł tak szybko, jak Ty tego chcesz :-)

To Tylko jeden weekend, a może sprawić, że Nowy Rok będzie dla Ciebie wyjątkowy!

A jeżeli jest w Twoim życiu ktoś, komu życzysz jak najlepiej i chcesz mu sprawić wyjątkowy prezent mikołajkowy – to możesz mu kupić to szkolenie!

 

Kiedy:

02-03 grudnia 2017r.

Gdzie:

Warszawa

Cena:

1470zł brutto

( do 17.11.2017 osób – cena promocyjna 970zł brutto, dla pierwszych 5 osób – 870zł brutto )

 

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Ornatowska – Psycholog, Trener NLP, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a miedzy nimi: „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Etyczna manipulacja czyli jak sprawić, żeby ludzie  naprawdę cię lubili”, „NLP w balerinkach czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą”

 

 

//]]>