Sklep

pakiet_smal
PRACTITIONER oraz MASTER NLP
7 March 2018
odkryj_moc_maly
ODKRYJ SWOJĄ MOC
24 March 2018
Show all
1980_500_03_2017_XXX

STRUKTURA DUCHOWOŚCI

Czasami przychodzi taki czas, że zaczynasz szukać tego „czegoś jeszcze”, co pomoże Ci:

– lepiej się poczuć,

– zrozumieć otaczający Cię świat,

– przejąć kontrolę nad swoim życiem,

– odnaleźć szczęście.

 

Zaczynasz szukać różnych możliwości i znajdujesz szeroko pojętą duchowość.

Następnie chcesz poznać temat i pojawiają się stwierdzenia typu: przepływ energii, wyższe ja, piąty wymiar, czakry, karma, reinkarnacje, medytacje różnego rodzaju oraz wiele teorii, które próbujesz zrozumieć, zastosować i powoli zaczynasz się w tym gubić, bo tak naprawdę nie wiesz od czego zacząć, co konkretnie robić i co jest najważniejsze.

I w tym mogą Ci pomóc techniki NLP, które zajmują się strukturą doświadczania świata, myśli, siebie samego, zmiany i dzięki temu możesz łatwo wejść na drogę duchowości; bez zbędnych teorii, bez konieczności męczących poszukiwań, trudu i poczucia beznadziejności – a za to prosto i zrozumialeJ

Na początku duchowej ścieżki ludzie zazwyczaj zajmują się oczyszczaniem swojej przeszłości, pozbywaniem się balastu zbędnych emocji i odczytywaniem tzw. ”lekcji” do przerobienia czyli powtarzających się wzorców zachowań, reakcji, związków czy emocji; potem uczą się uważności, medytacji  i kontaktu ze światem w wymiarze energetycznym.

W tych wszystkich procesach znacznym ułatwieniem są techniki związane z linią czasu oraz hipnozą, ponieważ pokazują krok po kroku jak to zrobić.

Kategoria: .
Opis

Zatem jeżeli chcesz z łatwością wejść w świat duchowości, albo już jesteś na tej drodze, ale brakuje Ci skutecznych narzędzi do własnej praktyki, to zapraszamy na szkolenie „Struktura duchowości”, w czasie którego poznasz:

– wszystkie niezbędne założenia, które pomagają zrozumieć ideę duchowości

– techniki, które umożliwiają oczyszczenie swojej przeszłości ze zbędnych emocji i wzorców,

– sposoby komunikowania się ze swoją Podświadomością oraz Wyższym Ja.

– skuteczne techniki medytacji, które pozwalają się oczyścić i podnieść swoje wibracje energetyczne,

– metody, dzięki którym łatwiej Ci będzie zachować uważność i być „tu i teraz”, aby móc na bieżąco rozumieć wszystko, co się wokół dzieje,

– oraz doświadczysz kilku ważnych medytacji, które pomogą Ci w dalszej praktyce,

a jako dodatkowy bonus po zajęciach otrzymasz ich nagrania, żeby zawsze można było do nich wrócić i przeżyć jeszcze raz :-)

I to wszystko prosto i zrozumiale, bez konieczności przyjmowania jakichkolwiek teorii czy punktu widzenia nauczycieli, ponieważ wierzymy, że każdy człowiek ma swoją własną mądrość, drogę i sam może zdecydować, co dla niego jest najlepsze.

Na zajęciach będziesz po prostu mieć możliwość poznać i przetestować konkretne techniki i zdecydować jak bardzo mogą być dla Ciebie użyteczne. Poza tym to będzie okazja do tego, aby w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia doświadczyć procesu oczyszczenia i zmiany, a nawet zadać te wszystkie pytania, na które nie znasz odpowiedzi :-)

I dodatkowo po zajęciach – dostaniesz zaproszenie do naszej tajnej grupy na FB pod wdzięczną nazwą „I love NLP”, w której nasi trenerzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu NLP i hipnozy tylko z uczestnikami naszych szkoleń – znajdziesz tam nowości, dodatkowe techniki i inspiracje.

Zatem – zamiast dalej szukać po prostu zapisz się już teraz na zajęcia, które pomogą Ci się odnaleźć Twoją własną drogę do duchowości.

Termin:

20-21 października 2018

Miejsce:

Warszawa

Cena:

1470 zł,

870 zł – cena promocyjna obowiązująca do 1 października 2018

(cena obejmuje  szkolenie, materiały, przerwy kawowe i podatek VAT; wyżywienie i zakwaterowanie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie)

 

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Ornatowska – Psycholog, Trener NLP, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a miedzy nimi: „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Etyczna manipulacja czyli jak sprawić, żeby ludzie  naprawdę cię lubili, „NLP w balerinkach czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą”. Poza tym ma też wiedzę i umiejętności dotyczące wielu dziedzin duchowości – huna, reiki,  wicca, vedic art, dwupunkt, zna też doskonale prawo przyciągania oraz związane z tym techniki i teorie, a ostatnio odkrywa sekrety naszych słowiańskich przodków, więc możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc że w tą drogę poprowadzi Cię osoba, która  ma odpowiednią wiedzę i umiejętności.

 

Uwaga! Ze względu na specyfikę zajęć ilość miejsc jest ograniczona, więc jeżeli chcesz poznać strukturę duchowości, to zapisz się jak najszybciej na zajęcia.

 

//]]>