Sklep

1980_500_01_2017_smal
ADVANCED NLP COACHING PRACTITIONER
30 December 2016
BEZWSTYDNI OPTYMIŚCI – Jak poradzić sobie z “jesienną deprechą” i stresem
13 October 2017
Show all
1980_500_03_2017_v2_smal

STRUKTURA DUCHOWOŚCI – poziom drugi

Jeżeli już praktykujesz duchowe techniki – masz za osobą etap oczyszczenia, regularnie medytujesz i żyjesz w pełnej świadomości „tu i teraz” – to zapewne szukasz sposobów, które pomogą Ci pójść dalej:

– łatwiej komunikować się ze wszystkimi wymiarami,

– doświadczyć podróży w przeszłość i przyszłość,

– nawiązać kontakt ze swoimi duchowymi opiekunami,

– osiągać stany podobne do mistycznych.

Jednak poznając różne teorie człowiek ma wrażenie, że albo wymaga to lat praktyki, albo jakichś magicznych wręcz zdolności, albo jest naprawdę trudne.

I tutaj z pomocą znów mogą przyjść techniki NLP oparte na hipnozie i pracy z nieświadomym umysłem, które sprawiają, że to wszystko, może być Twoim doświadczeniem, jeżeli tylko sobie na to pozwolisz!

Nawet nie zdajesz sobie w pełni sprawy, jak łatwo i szybko możesz nawiązać kontakt i z wymiarem energetycznym i z własnym ciałem oraz emocjami, które również mają dla Ciebie ważne informacje. W obrębie tego, w co wierzysz – możesz pozwolić sobie na kontakt z duchowymi opiekunami, uzyskać odpowiedzi i rozwiązania, których szukasz, a także doświadczyć czegoś mistycznego – stanu, który trudno jest opisać – niektórzy zwą go: „ absolutną miłością”, inni: „nirwaną” , a niektórzy po prostu: „totalnym szczęściem”.

Kategorie: , .
Opis

Jeżeli chcesz tego wszystkiego doświadczyć to zapraszamy Cię na szkolenie „Struktura duchowości” – poziom drugi”, na którym poznasz techniki , które to umożliwiają:

– Nauczysz się najpełniejszej wersji „Wewnętrznego Ogrodu” – która umożliwia kontakt ze wszystkimi wymiarami Ciebie, czasu i energii.

– Poznasz elementy procedury ”Fundamentalnej przemiany” – która pozwoli Ci doświadczyć niezwykłych stanów świadomości.

– Dowiesz się jak łatwo możesz odnaleźć drogę do wyższych wymiarów.

I to wszystko w jeden weekend :-)

Uwaga: to szkolenie jest przeznaczone tylko dla osób, które mają za sobą szkolenie „Struktura duchowości – poziom pierwszy”

 

Termin:

28-29 październik 2017

Miejsce:

Warszawa

Cena:

1470 zł brutto,

do 18.10.17 cena promocyjna 1070 zł brutto

dla pierwszych pięciu osób: cena 870 zł brutto

(cena obejmuje szkolenie, materiały, przerwy kawowe i podatek VAT; wyżywienie i zakwaterowanie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie)

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Ornatowska – Psycholog, Trener NLP, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a miedzy nimi: „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Etyczna manipulacja czyli jak sprawić, żeby ludzie naprawdę cię lubili, „NLP w balerinkach czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą”. Poza tym ma też wiedzę i umiejętności dotyczące wielu dziedzin duchowości – huna, reiki, wicca, vedic art, dwupunkt, zna też doskonale prawo przyciągania oraz związane z tym techniki i teorie, a ostatnio odkrywa sekrety naszych słowiańskich przodków, więc możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc że w tą drogę poprowadzi Cię osoba, która ma odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Uwaga! Ze względu na specyfikę zajęć ilość miejsc jest ograniczona, więc jeżeli chcesz poznać strukturę duchowości, to zapisz się jak najszybciej na zajęcia.

A jeżeli zechcesz kupić to szkolenie w pakiecie albo z „Hipnozą medytacyjną” albo ze „Strukturą duchowości – poziom pierwszy” – to skontaktuj się z nami:

office@nlp.pl , a uzyskasz specjalną cenę za pakiet!

//]]>