Sklep

H1_small_Warszawa
PODSTAWY HIPNOZY KONWERSACYJNEJ WARSZAWA
17 January 2018
Show all
SD_wprowadzenie_smal

STRUKTURA DUCHOWOŚCI WPROWADZENIE

W życiu większości ludzi przychodzi taki moment, gdy zaczynają się zastanawiać czy nie istnieje nic więcej poza tym co jest materialne, co można zmierzyć, zważyć i ująć w logiczne związki.

Czasem tak się dzieje, gdy gdy zaczynamy zauważać obok siebie różne rzeczy, których nie daje się łatwo wyjaśnić.

Czasem – poznaje się ludzi, którzy mówią o energii, prawie przyciągania, duchowości i widzisz, że ich życie jest jakieś prostsze i łatwiejsze od Twojego.

Czasem – po prostu przychodzi taki moment, gdy zaczynasz szukać tego, „czegoś więcej”, bo to, co już masz i wiesz nie daje Ci poczucia szczęścia.

I zaczynasz zgłębiać różne teorie dotyczące duchowości, czytać książki, oglądać filmy, testować różne techniki i… zauważasz, że to jest trudne :(

Niektórych rzeczy po prostu nie rozumiesz, niektóre teorie czy praktyki zupełnie Ci nie odpowiadają, a inne są zbyt wymagające, czasochłonne i skomplikowane.

Dzieje się tak dlatego, że dróg do duchowości jest naprawdę wiele jeżeli chodzi o sposób praktyki, jednak kiedy spojrzysz na nie z perspektywy struktury, to wtedy wszystko układa się w jedną spójną całość. W dodatku można się tego szybko nauczyć i łatwo doświadczyć oczekiwanych zmian :-)

Kategoria: .
Opis

Jeżeli należysz do ludzi, którzy szukają swojej własnej drogi do duchowości, to zapraszamy Cię na szkolenie „Struktura duchowości – wprowadzenie” na którym poznasz:

– wszystkie niezbędne założenia, które pomagają zrozumieć ideę duchowości,

– sposoby komunikowania się ze swoją Podświadomością oraz Wyższym Ja (Duszą),

– skuteczne techniki, które pozwalają się oczyścić i podnieść swoje wibracje energetyczne.

 

Oraz doświadczysz kilku ważnych medytacji, które pomogą Ci w dalszej praktyce, a wśród nich:

– Wewnętrzny Ogród

– Medytację Miłości

Równowagę Żywiołów

(a także po zajęciach otrzymasz ich nagrania, żeby zawsze można było do nich wrócić i przeżyć jeszcze raz)

I to wszystko prosto i zrozumiale, bez konieczności przyjmowania jakichkolwiek teorii czy punktu widzenia nauczycieli ponieważ, każdy człowiek ma swoją własną mądrość, drogę i sam może zdecydować, co dla niego jest najlepsze.

 

Termin:

10 marca 2018

 

Miejsce:

Warszawa

 

Cena:

470 zł brutto,

do  03.03 cena promocyjna 270 zł brutto

(cena obejmuje  szkolenie, materiały, przerwy kawowe i podatek VAT; wyżywienie i zakwaterowanie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie)

 

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Ornatowska – Psycholog, Trener NLP, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a miedzy nimi: „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Etyczna manipulacja czyli jak sprawić, żeby ludzie  naprawdę cię lubili, „NLP w balerinkach czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą”. Poza tym ma też wiedzę i umiejętności dotyczące wielu dziedzin duchowości – huna, reiki,  wicca, vedic art, dwupunkt, zna też doskonale prawo przyciągania oraz związane z tym techniki i teorie, a ostatnio odkrywa sekrety naszych słowiańskich przodków, więc możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc że w tą drogę poprowadzi Cię osoba, która  ma odpowiednią wiedzę i umiejętności.

 

Uwaga! Ze względu na specyfikę zajęć ilość miejsc jest ograniczona, więc jeżeli chcesz poznać strukturę duchowości, to zapisz się jak najszybciej na zajęciaJ

//]]>