Sklep

NLP PRACTITIONER
23 October 2018
NLP MASTER PRACTITIONER
24 October 2019
Show all

WHOLENESS PROCESS


Jakie jest główne źródło ludzkiego cierpienia?

Wielu nauczycieli duchowych twierdzi, ze jest nim nasze ego, to „małe ja”, które oddziela nas od naszej prawdziwej natury. Psycholodzy z kolei uważają, że źródłem cierpienia są nasze wewnętrzne konflikty- gdy jakaś część naszej osobowości czegoś chce, a inna nam przeszkadza w uzyskaniu tego.

Ani oświeceni guru w szafranowych szatach, ani uczeni psycholodzy nie potrafią podać prostej recepty co zrobić, by poradzić sobie z cierpieniem. Jedni zalecają wieloletnią medytację, która może- ale nie musi- doprowadzić do przekroczenia osobowego „ja”. Drudzy zalecają wieloletnią psychoterapię, która może- ale nie musi- doprowadzić do uświadomienia i rozwiązania wewnętrznych konfliktów. Do 2007 roku nikt nie potrafił powiedzieć: „zrób to, to i to, a doświadczysz rozpłynięcia się Ja w ogólnej Świadomości Wszystkiego”.

W tym roku Connirae Andreas, znana trenerka NLP i twórczyni słynnej metody Core Transformation, stworzyła procedurę znaną jako Wholeness Process, rozbudowaną potem do Wholeness Work. Wychodząc z przeżywanego problemu (albo z dowolnego doznania), wykonując kilka prostych kroków, możesz doświadczyć stanu w którym poczucie Ja oraz emocje związane z problemem rozpływają się i integrują w Czystej Świadomości, niosąc z sobą poczucie ulgi, głębokiego spokoju i jedności ze wszystkim.

I ten stan Jedności i przekroczenia granic osobowego Ja, niejako przy okazji sprawia, że osobiste problemy zaczynają się rozpuszczać i rozpływać, oraz pojawiają się nowe rozwiązania z których dotąd nie zdawaliśmy sobie sprawy.

Na jedynym w Polsce warsztacie uczącym podstaw metody Wholeness Process będziesz mieć okazję

– szybko doświadczyć stanu Jedności i integracji Ja ze Świadomością Wszystkiego. Takie stany ludzie osiągają dopiero po wieloletniej medytacji

nauczyć się jak samodzielnie stosować tę metodę do rozwiązywania różnych problemów, takich jak lęki, stres, bezsenność, itp.

– uzyskać stan spokoju ducha i głębokiego wewnętrznego spokoju

– zintegrować wewnętrzne autorytety by doznać większej wewnętrznej spójności

– wypełnić swoje emocjonalne braki

– poprawić swoje relacje z innymi, rozbrajając rozmaite „punkty zapalne

– stać się bardziej świadomy swojego znaczenia i potencjału

– zaprzyjaźnić się z samym sobą

– nauczyć się ufać swojej wewnętrznej mądrości

Kategorie: , .
Opis

Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową. Celem jest uzyskanie doświadczenia, które będzie można potem samodzielnie powtarzać i stosować do rozwiązywania swoich problemów lub jako codzienną praktykę medytacyjną. Szkolenie nie zastępuje terapii, jeśli jesteś w trakcie leczenia środkami psychotropowymi skontaktuj się z nami by się przekonać czy szkolenie jest dla ciebie.

FAQ

Dla kogo jest przeznaczony ten trening?

– dla każdego kto chce poznać prostą metodę rozwiązywania swoich problemów emocjonalnych

– dla osób zainteresowanych swoim rozwojem duchowym

– dla coachów i terapeutów którzy chcą zdobyć potężne narzędzie pomagania swoim klientom

– dla każdego kto szuka poczucia głębokiego wewnętrznego spokoju i pogodzenia się z samym sobą

Dużo piszesz o duchowości. Czy ten warsztat jest dla mnie, jeśli jestem ateistą lub wyznawcą jakiejś konkretnej religii?

Procedura Wholeness Process powstała w wyniku modelowania przeżyć duchowych znanych jako Przebudzenie lub rozpłynięcie ego, ale nie jest powiązana z jakimkolwiek systemem wierzeń, ani nie proponuje żadnego systemu wierzeń. To narzędzie rozwoju osobistego, nie religia czy system duchowy.

 Czy na zajęciach będę w jakiś sposób indoktrynowany lub nakłaniany do przyjęcia jakichś poglądów?

Piękno Wholeness Process polega między innymi na tym, że w ogóle się nie zajmujemy treścią przeżyć, a już na pewno nie narzucamy nikomu co ma przeżywać lub w co wierzyć.

Wholeness Work nie niesie z sobą żadnych treści ideologicznych. To po prostu narzędzie pozwalające na osiągnięci szczególnego stanu zmienionej świadomości i dokonanie zmian w życiu.

Nauczyciele duchowi głoszą że Przebudzenie następuje spontanicznie, a jeśli się stosuje jakąś procedurę to nie jest to prawdziwe Przebudzenie.

Connirae Andreas wyjaśnia to następującą metaforą- nie można komuś kto nie widział zachodu słońca opisać słowami jak on wygląda. Ale można mu przedstawić konkretną procedurę (wieczorem wyjdź z domu na otwartą przestrzeń, zwróć twarz w kierunku zachodnim i jeśli nie będzie chmur, zobaczysz zachód słońca) które umożliwi mu doświadczenie tego zjawiska. Podobnie jest z Wholeness Process- otrzymasz bardzo konkretne wskazówki pozwalające Ci wyjść poza osobowe „ja” i zintegrować ze stanem Czystej Świadomości wszystkiego. I będzie ci ten stan bardzo trudno opisać tym, którzy go nie doświadczyli 🙂

Jeśli chcesz przeczytać opinie osób po poprzednim warsztacie Wholeness Process kliknij TU

Kiedy:

13-14.06.2020

Prowadzący: 

Lech Dębski, trener NLP

Inwestycja:

1270 PLN plus VAT  ( 1562,1 zł brutto)- cena zajęć offline

599 PLN + VAT (736,77 zł brutto) – cena zajęć online

 

 

//]]>