Sklep

practitioner_small
NLP PRACTITIONER CERTIFICATION
2 November 2017
ANTY_small
ANTYMANIPULACJA
27 November 2017
Show all
1980_500_31_2017_smal

WPROWADZENIE DO ŚWIATA NLP

Są ludzie, którzy mówią, że poznanie NLP jest jak drzwi do nowego świat pełnego ciekawości, uśmiechu, łatwego i przyjemnego; dla niektórych jest to droga do lepszych kontaktów z innym, większych zysków i pełnej kontroli nad tym co się dzieje wokół; a dla innych to tylko perswazja i manipulacja bez uniwersyteckich podstaw. Jak to jest naprawdę? Najlepiej przekonać się samemu, bo jedno z podstawowych założeń NLP mówi o tym, że wewnętrzny świat każdego z nas jest inny i możemy decydować, co jest dla nas odpowiednie. Zatem jeżeli masz na tyle kreatywną i bogatą wyobraźnię, żeby zobaczyć siebie, jak doskonale się bawisz na szkoleniu poznając różne zastawania i techniki Programowania Neurolingwistycznego wspominając czasy, gdy jeszcze nie było się do końca pewnym jak to jest, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta jednodniowego warsztatu „ Wprowadzenie do świata NLP”.

Opis

Na tym szkoleniu dowiesz się czym naprawdę jest NLP i w dodatku nauczysz się kilku bardzo użytecznych technik, które pomogą Ci:

-  pozbywać się negatywnych emocji

- rozwiązywać problemy – swoje i innych

- czuć się doskonale każdego kolejnego dnia!

Będziesz też także mieć okazję doświadczyć relaksacyjnego transu hipnotycznego – tylko u nas – przy dźwiękach mis tybetańskich.

I oczywiście: zadbamy o to, żeby Nowy Rok 2018 stał się tym najlepszym i najpiękniejszym – bo przecież przyszłość też można programować :-)

To szkolenie jest skierowane przede wszystkim do osób, które jeszcze nie miały okazji poznać świata NLP, ale będzie użyteczne i porządkujące dla tych, którzy już co nieco go znają. I oczywiście – jeżeli znasz doskonale NLP i chcesz w ten świat wprowadzić kogoś innego – to może być doskonały prezent  mikołajkowy, świąteczny i noworoczny :-)

 

Program zajęć:

-          założenia operacyjne NLP, które są podstawowe do zrozumienia idei tego modelu zachowania człowieka

-          podstawowe techniki kontroli emocji oparte na modalnościach

-          implikacje – lingwistyczne wzorce rozszerzające doświadczenie

-          elementy modelu time line – przydatne w procedurze projektowania przyszłości

-          a na koniec hipnotyczny trans relaksacyjny!

 

Kiedy: 20 stycznia 2018

Gdzie: Warszawa

Trener: Agnieszka Ornatowska psycholog, trener NLP, hipnotyzerka, autorka książek – min. „ Etyczna manipulacja” , „Droga do wewnętrznej równowagi”, „Alchemia uwodzenia” i innych.

Cena: 470,00 zł

 

*Ceny zawierają podatek VAT; zawiera w sobie szkolenie nie obejmuje noclegów i wyżywienia.
Dokładne informacje organizacyjne z miejscem zajęć i godzinami szkolenia będą wysyłane tylko do uczestników na około 2 tygodnie przed zajęciami.

//]]>