Sklep

WHOLENESS PROCESS
19 July 2019
MOTYWACJA DO DZIAŁANIA
27 August 2019
Show all

WYŻSZY POZIOM RELAKSU


Warsztat wprowadzający do łatwej, skuteczniej i prostej  medytacji

Jeśli jesteś osobą aktywną zawodowo, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że czasami tempo życia może przerastać. I czasem pomimo usilnych starań o dobrą psychofizyczną kondycję bywa tak, że brakuje Ci w pędzie codziennych obowiązków i zadań do wykonania – chwil pełnych spokoju, relaksu, momentów głębszego oddechu, a czasami nawet po prostu ciszy.

Człowiek we współczesnym świecie jest bezustannie narażony na stres, a życie w ciągłym napięciu nerwowym powoduje poważne dolegliwości, które niekiedy nasilają się dopiero po zakończeniu stresującej sytuacji. Osłabienie układu odpornościowego, zaostrzanie objawów wielu chorób z autoagresji, np. Hashimoto, Gravesa-Basedowa, cukrzycy, zawał, otyłość, łysienie, bóle głowy, choroby serca i układu krążenia, problemy z trawieniem, bóle kręgosłupa –  to tylko niektóre niepożądane objawy długotrwałego stresu.

Jak sobie z tym skutecznie radzić?

Bardzo dużo mówi się o pozytywnych skutkach medytacji, która:

– obniża poziom stresu,

– zwiększa poziom serotoniny w mózgu,

– dodaje energii.

Jednak jej praktyka wymaga absolutnego skupienia, które bywa dużym wyzwaniem dla współczesnego człowieka – bo jak tutaj oczyszczać umysł, gdy tyle spraw ma się na głowie?

Jak przestać myśleć, skoro umysł ciągle podsuwa jakieś: „A pamiętasz o tym terminie?”,  „A to trzeba załatwić!”.

I jeszcze pomartw się tym, a nad tym trzeba się zastanowić, a jutro, a wczoraj… i miliony spraw wchodzą do głowy zamiast z niej uciekać!

Na szczęście istnieją sposoby, które ułatwiają wejście w stan medytacji i są bardzo proste do zastosowania. Są one oparte na hipnozie, która uczy jak prowadzić swój umysł i związane z nim myśli w określonym kierunku. Zamiast dawać ogólne wskazówki, uczy JAK krok po kroku się zrelaksować. Istnieje wiele indukcji transowych, które potrafią wprowadzić w stan skupienia i relaksu nawet najbardziej „opornych” klientów; wystarczy tylko pozwolić sobie na testowanie, sprawdzanie i doświadczanie, żeby odnaleźć najlepszy sposób dla siebie.

Zatem zamiast sięgać po kolejną tabletkę lub znowu „zajadać swój stres” zapisz się na warsztat i nastaw swój umysł już teraz na WYŻSZY POZIOM RELAKSU, ponieważ poznasz na nim proste i całkowicie naturalne sposoby redukowania negatywnych emocji oraz nauczysz się podstaw medytacji, której praktyka jest jednym z najlepszych lekarstw na stres 🙂

Kategorie: , .
Opis

W trakcie tego jednego dnia:

– nauczysz się metod, które pozwolą ci uzyskać kontrolę nad swoimi stanami emocjonalnymi,

– poznasz techniki, które ułatwią ci wejście w stan medytacji,

– nauczysz się wprowadzać swój umysł w stan skupienia i relaksu,

– doświadczysz stanu transu przy dźwiękach mis tybetańskich które pozwolą Ci odprężyć się całkowicie 🙂

Chcesz osiągnąć wyższy poziom relaksu i nauczyć się jak łatwo medytować?

Zapisz się na nasze szkolenie 🙂

Kiedy:

12 października 2019r.

Gdzie:

Warszawa

Cena:

570 zł brutto

370 zł  brutto do 04.10.2019r

270 zł  brutto – cena dla pierwszych pięciu osób

( cena obejmuje zajęcia, materiały, przerwy kawowe; wyżywienie i zakwaterowanie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie)

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Ornatowska – psycholog,  certyfikowany Trener NLP z wieloletnim doświadczeniem, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, a miedzy nimi: „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Etyczna manipulacja czyli jak sprawić, żeby ludzie  naprawdę cię lubili”, „NLP w balerinkach czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą”

Kliknij i zapisz się już TERAZ, ponieważ tylko dla pierwszych pięciu osób mamy najbardziej promocyjną cenę !

 

//]]>