Sklep

FOLLOW-UP
2 May 2016
FOLLOW-UP – ONLINE
25 March 2020
Show all

CORE TRANSFORMATION


Kategoria: .
Opis

Do tej pory ta procedura była nauczana tylko na zaawansowanych kursach NLP Master Practitioner. Teraz, po raz pierwszy w Polsce, możesz wziąć udział w treningu

CORE TRANSFORMATION

 

i nauczyć się metody która zmieni całe twoje życie!

Przez wiele lat gdy mnie pytano jaka technika NLP działa najmocniej, albo która jest moją ulubioną,  odpowiadałem że Core Transformation. Nie tylko daje się zastosować w pracy z niemal każdym problemem lub ograniczeniem, ale umożliwia w bardzo krótkim czasie uzyskiwanie stanów dotąd osiąganych jedynie po wieloletniej medytacji.

Wyobraź sobie, że wychodząc od swojego dowolnego ograniczenia, w ciągu kilku  lub kilkunastu minut osiągasz stan często nazywany „Jednością”, „Byciem”, „Czystą Miłością”, „Wewnętrzną Harmonią” itp. Nauczysz się prostej procedury, która pozwoli ci  nie tylko rozwiązać problem, ale też doświadczyć stanów natury transcendentnej lub duchowej!

Na tym treningu:

– Dowiesz się jak zamiast walczyć ze swoimi ograniczeniami doprowadzić do tego by się łagodnie rozpłynęły i rozpuściły.

– Poznasz prostą metodę pozwalającą sobie poradzić z niemal każdym problemem natury osobistej lub emocjonalnej, na przykład obniżoną samooceną, nadmiernymi lub nieodpowiednimi reakcjami emocjonalnymi, zbytnim przyjmowaniem się opinią innych ludzi, zaburzeniami lękowymi i wieloma innymi ograniczeniami

– Uzyskasz sposób na zachowanie wewnętrznego spokoju niezależnie od sytuacji zewnętrznej

– Doświadczysz głębokiej integracji różnych aspektów swojej osobowości

– Zaczniesz działać ze świadomością fundamentalnej jedności Ciebie i świata

– Zaczniesz żyć pełnią życia.

Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową. Celem jest uzyskanie doświadczenia, które będzie można potem samodzielnie powtarzać i stosować do rozwiązywania swoich problemów. Szkolenie nie zastępuje terapii, jeśli jesteś w trakcie leczenia środkami psychotropowymi skontaktuj się z nami by się przekonać czy szkolenie jest dla ciebie.

FAQ

Skoro jest to tak potężna metoda, czemu do tej pory była uczona tylko na treningach NLP  Practitioner? Czy do jej zrozumienia potrzebna jest znajomość NLP?

Dotychczas nie wiedziałem jak poprowadzić zajęcia z Core Transformation tak, by były zrozumiałe dla ludzi którzy nie znają NLP. Po wzięciu udziału w pięciodniowym seminarium z Fundamental/Advanced Core Transformation (ze współtwórczynią metody Tamarą Andreas) zrozumiałem jak go nauczać by z tej metody mogli korzystać ludzie również bez znajomości NLP.

To co opisujesz bardzo przypomina twój wcześniejszy warsztat z Wholeness Process. Czy są to takie same procesy? Czym się od siebie różnią?

Procesy się od siebie różnią, natomiast osiągane dzięki nim stany są bardzo zbliżone. Można powiedzieć że Wholeness Process i Core transformation to metody które się nawzajem dopełniają i wspierają. To dwie drogi prowadzące do tego samego celu.

Dla kogo jest przeznaczony ten trening?

Dla każdego kto chce przeprowadzić w swoim życiu znaczące i głębokie zmiany. Jeśli zajmujesz się terapią lub coachingiem, to dodatkowo uzyskasz potężne narzędzie do pracy ze swoimi klientami.

Czy jeśli byłem na waszym treningu NLP  Master Practitioner to dowiem się na tym szkoleniu czegoś nowego?

Po treningu NLP Master Practitioner znasz podstawową procedurę Core Transformation. Na tym szkoleniu poznasz różne sposoby jej rozwinięcia (np. Parental Timeline Re-Imprinting), oraz zmiany które zaszły w procedurze odkąd sprowadziłem ją do Polski.

 

Czas i Miejsce:

Warszawa, 19-20 czerwca 2021

Osoba prowadząca:

Lech Dębski, trener NLP

Inwestycja:

1270 PLN plus VAT (1562,1 zł brutto)

//]]>