Sklep

LecHIPNOZA
4 January 2023
NLP PRACTITIONER
24 April 2023
Show all

TWOJA WEWNĘTRZNA MOC


Kategorie: , .
Opis

Co jeszcze jest możliwe?

Twoja wewnętrzna Moc

Szkolenie online 06,13,20.07.2023 r.

Jeżeli masz już za sobą u nas szkolenie z zakresu NLP czy hipnozy, to wiesz doskonale jak wielka Moc kryje się w Twoim umyśle. Możesz wpływać na swoje myśli, emocje i energię, kreując w ten sposób nie tylko swój nastrój, ale też osiągać najlepszy poziom działania i spełniać swoje marzenia. I być może zastanawiasz się, co jeszcze jest możliwe w tym zakresie?Czy można wpływać nie tylko na swoje myśli i emocje, ale również na swoje ciało i swój wygląd, kondycję fizyczną i zdrowie? Czy można tak rozwinąć swoją intuicję, żeby wiedzieć co się zdarzy? A może jest możliwe żyć w pozycji obserwatora, który potrafi dostrzegać wszystko bez emocji?

I co jeszcze jest możliwe???

Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to zapraszamy Cię serdecznie na szkolenie, na którym będziemy to sprawdzać!

Tym razem będą to zajęcia w formie online, żeby móc w nich wygodnie uczestniczyć, ale oczywiście będziesz mieć możliwość ćwiczenia różnych technik i doświadczania transów, które poprowadzą Cię w świat różnych możliwości Twojej wewnętrznej Mocy.

Uwaga! To szkolenie jest tylko dla osób, które już były u nas wcześniej na innych zajęciach – w wersji online lub na żywo, ponieważ będziemy opierać się na podstawowej wiedzy z zakresu NLP i hipnozy.

Dodatkowo – sam zakres zajęć będzie dopasowany do potrzeb i zainteresowań uczestników, zatem jeżeli chcesz być na tym szkoleniu – zanim się zapiszesz, to skontaktuj się z Agnieszką Ornatowską (e-mail: instytut@nlp.pl, tel. 500 046 366) i powiedz, co Cię interesuje, a ocenimy, czy to jest możliwe i dodamy do programu zajęć.

W bonusie dostaniesz jeszcze indywidualną sesję online z Agnieszką, więc jeżeli są jakieś tematy, których nie chcesz poruszać na forum grupy, to będziesz mieć możliwość sprawdzić, czy są one możliwe, albo po prostu wykorzystać to spotkanie, żeby zrobić dla siebie coś dobrego.

 Reasumując: jeżeli chcesz przeżyć coś wyjątkowego w te wakacje i sprawdzić, co jeszcze jest możliwe – to skontaktuj się z Agnieszką i zapisz na szkolenie, którego jeszcze nie było w naszej ofercie! I warto się pospieszyć z decyzją, ponieważ z uwagi na specyfikę naszych zajęć i szerokie możliwości, zakres ograniczyliśmy liczbę uczestników.

Termin:

W czwartki 06,13,20 lipca 2023 r. w godz. 18.00-21.00.

Zajęcia będą nagrywane w formie audio i każdy z uczestników w ramach szkolenia otrzyma nagrania, więc jeżeli nie będzie można być na którejś sesji, to zawsze będzie można do niej wrócić. A także powtórzyć sobie materiał.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma wyjątkowy bonus w postaci bezpłatnej 2-godzinnej konsultacji on-line z trenerem prowadzącym – Agnieszką Ornatowską – po zakończeniu szkolenia w indywidualnie ustalonym terminie (regularny koszt takiego spotkania po szkoleniu to 470zł)

Miejsce:

Platforma Zoom w Twoim komputerze, laptopie, tablecie lub telefonie.

Cena:

970 zł brutto

Do 01.07.2023 r. obowiązuje cena promocyjna – tylko 670zł brutto.

(cena obejmuje szkolenie, nagrania audio z zajęć, indywidualną konsultację i podatek VAT)

Szkolenie poprowadzi:

 Agnieszka Ornatowska -psycholog, certyfikowany Trener NLP, doświadczona hipnotyzerka, autorka książek – min.: „Struktura duchowości”, „Droga do wewnętrznej równowagi”, „Do wolności od negatywności” i innych.

//]]>