OPTYMALNY STAN DO DZIAŁANIA | Instytut Neurolingwistyki

OPTYMALNY STAN DO DZIAŁANIA

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
10 April 2020
WAKACJI NIE BĘDZIE…
20 April 2020

OPTYMALNY STAN DO DZIAŁANIA

Już 27.04 startujemy z majową edycją szkolenia NLP PRACTITIONER – ze względu na okoliczności pierwszy raz zajęcia będą się odbywały w wersji on-line

Użyjemy do tego platformy Zoom, która jest bardzo prosta w instalacji i obsłudze – wymaga tylko komputera/ laptopa /tabletu z kamerą i głośnikiem oraz ściągnięcia wtyczki instalacyjnej przed pierwszym użyciem – jesteśmy BARDZO ciekawi jak wzbogaci to program tego szkolenia

A czy ty po tych dniach kwarantanny zmieniłeś już swoje nastawienie ? Czy wiesz już jak można błyskawicznie odzyskać optymalny stan do działania ?

Wiadomo jak ważne jest odpowiednie nastawienie do wszystkiego, co robisz. Stara maksyma głosi „Jeśli myślisz, że ci się uda to masz rację, jeśli myślisz, że ci się nie uda – to też masz rację”. Tak więc jeśli przystępujesz do działania, musisz wierzyć, że ci się uda, a twoje szanse na sukces wzrosną.

Jest jednak coś jeszcze ważniejszego od właściwego nastawienia.

Niezależnie od tego jak bardzo w siebie wierzysz i jak wysokie są Twoje umiejętności, może się zdarzyć że coś pójdzie nie po Twojej myśli. Każdemu zdarzają się potknięcia i nawet największy mistrz może „dać ciała”. Mistrzowie tym jednak się różnią od zwykłych ludzi, że gdy popełnią błąd, to zamiast pozwalać by wpłynął na ich działanie, od razu odzyskują dobrą formę.

Takim mistrzem był na przykład Tiger Woods. Ten genialny golfiarz działał pod ogromną presją, gdyż wszyscy oczekiwali od niego doskonałości. Jeden nieudany strzał i od razu wszyscy komentowali, że Tiger się kończy. Mimo to, za każdym razem zamiast przejmować się tym, że mu nie wyszło, Tiger od razu odzyskiwał skupienie i nastawienie potrzebne do dalszej gry.

Większość ludzi w takich sytuacjach zaczyna się przejmować popełnionym błędem, rozważać „a czemu mi nie wyszło?” albo martwić „żeby tylko nie powtórzyć błędu” . Spinają się wtedy i działają gorzej, niż by mogli. Potrzebują więc mentalnej strategii, pozwalającej odzyskać odpowiednie nastawienie, zamiast koncentrowania się na tym, co poszło źle.

Co więcej, taka umysłowa strategia pozwalająca odzyskać optymalny stan do działania powinna działać błyskawicznie. Niezależnie czy tak jak Tiger Woods bierzesz udział w zawodach sportowych, czy prowadzisz negocjacje, szkolenie, lub sprzedaż, czy może masz występ publiczny, nie masz czasu na zbyt długi powrót do właściwego nastawienia.

Nie masz czasu na pomyślenie „no dobra, to mi nie wyszło, teraz muszę wziąć się w garść i znowu dobrze działać”. Powrót do stanu w którym znowu działasz optymalnie powinien być natychmiastowy.

Niestety nie damy rady opisać jak zainstalować sobie taką strategię błyskawicznego odzyskania optymalnego stanu do działania. Mamy jednak dobrą wiadomość, będziemy ją „instalować” uczestnikom naszego szkolenia NLP Practitioner

I ze względu na to, że szkolenie odbędzie się ONLINE- mamy jeszcze wolne miejsca

PS. A jeśli jesteś ciekaw jakie DODATKOWE BONUSY przygotowaliśmy dla uczestników tej niezwykłej onlinowej edycji szkolenia NLP PRACTITIONER – sprawdź tutaj:

http://nlp.pl/?product=nlp-practitioner

//]]>