Kalendarz szkoleń otwartych | Instytut Neurolingwistyki

KALENDARZ NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ OTWARTYCH

Termin:
18-20.06.2024
Miejsce:
Szkolenie online
Trener:
Agnieszka Ornatowska
Jeżeli należysz do ludzi, którzy szukają swojej własnej drogi na tym szkoleniu poznasz wszystkie niezbędne założenia, które pomagają zrozumieć ideę duchowości oraz sposoby komunikowania się ze swoją Podświadomością oraz Wyższym Ja (Duszą). Nauczysz się również skutecznych technik, które pozwalają się oczyścić i podnieść swoje wibracje energetyczne i wprowadzić szeroko rozumianą magię do swojego życia.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
2/25.07.2024
Miejsce:
Szkolenie online
Trener:
Agnieszka Ornatowska
Szkolenie składa się z dwóch części: krótkiego wprowadzenia teoretycznego do transu oraz z relaksującej indukcji hipnotycznej, której będzie można wysłuchać o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Całość składa się z aż ośmiu hipnotycznych transów, które na pewno pomogą Ci się uspokoić, zrelaksować i odpocząć.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
19-25.08.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Na szkoleniu dostaniesz pełen pakiet NLP – z jednej strony fantastyczne doświadczenie 7 cudownych dni, a drugiej konkretną informację popartą umiejętnością jak stosować poszczególne techniki w Twoim życiu. W ciągu dnia będziesz poznawać zarówno klasyczne jak i najnowsze techniki i metody NLP, a wieczorami będziesz korzystać z uroków wiosny, od razu stosując w praktyce to, co poznasz podczas zajęć. Nauczysz się prostych i skutecznych metod wpływania na siebie i na innych ludzi – bo właśnie tym jest NLP.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
21-27.10.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Trening na poziomie Master Practitioner nie polega tylko na rozszerzeniu wiedzy (więcej technik, więcej umiejętności, więcej zastosowań) aczkolwiek uczymy tu wielu nowych technik i zastosowań. Na tym poziomie polega on na pogłębieniu rozumienia, uczeniu się używania technik i metod NLP w sposób bardziej symultaniczny, a co za tym idzie elegancki i jeszcze bardziej skuteczny. Innymi słowy na poziomie NLP Practitioner uczymy Cię modelu świata według NLP. Na poziomie NLP Master Practitioner poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie NLP Practitioner, co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się też łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
5/12/19/26.11.2024
Miejsce:
Szkolenie online
Trener:
Agnieszka Ornatowska
Poznasz podstawowe techniki zarządzania swoimi myślami. Nauczysz się radzić sobie z negatywnymi stanami emocjonalnymi oraz poznasz techniki wzmacniające poczucie spokoju i radości życia.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
DATA SZKOLENIA ZOSTANIE OGŁOSZONA W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE.
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Obie metody zostały stworzone przez Connirae Andreas, znaną trenerkę NLP. Obie te metody są bardzo uniwersalne, można je zastosować do niemal każdego problemu lub ograniczenia, a zmiana następuje szybko, łatwo i bezboleśnie. Obie te metody umożliwiają też w bardzo krótkim czasie uzyskiwanie stanów dotąd osiąganych jedynie po wieloletniej medytacji. Wholeness Process i Core Transformation to metody, które się nawzajem dopełniają i wspierają. To dwie drogi prowadzące do tego samego celu by móc z nich korzystać podczas dokonywania zmian w sobie lub w kliencie.
ZOBACZ OFERTĘ
//]]>