Kalendarz szkoleń otwartych | Instytut Neurolingwistyki

KALENDARZ NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ OTWARTYCH

Termin:
20-22.02.2024 w godzinach 18:00-21:00
Miejsce:
Szkolenie online
Trener:
Agnieszka Ornatowska
Na tym szkoleniu dowiesz się jak dbać o swoje ciało, aby mogło funkcjonować i wyglądać jak najlepiej. Nauczysz się jak kierować swoimi myślami, aby pozwalały Ci czuć się jak najlepiej. Poznasz sposoby na to jak wpływać na swoją energię, aby wszystko układało się jak najlepiej.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
11-17.03.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Na szkoleniu dostaniesz pełen pakiet NLP – z jednej strony fantastyczne doświadczenie 7 cudownych dni, a drugiej konkretną informację popartą umiejętnością jak stosować poszczególne techniki w Twoim życiu. W ciągu dnia będziesz poznawać zarówno klasyczne jak i najnowsze techniki i metody NLP, a wieczorami będziesz korzystać z uroków wiosny, od razu stosując w praktyce to, co poznasz podczas zajęć. Nauczysz się prostych i skutecznych metod wpływania na siebie i na innych ludzi – bo właśnie tym jest NLP.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
2024 r.
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Kolejna edycja cyklu szkoleń Akademia Hipnozy Konwersacyjnej - szkoleń które wyniosą twoje umiejętności przekonywania innych na zupełnie nowy poziom!
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
23-24.03.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Dzięki umiejętnościom których nauczysz się na warsztacie zwiększysz sprzedaż szybciej i łatwiej przekonując swoich klientów, pomożesz ludziom w rozwiązywaniu ich problemów, będziesz łatwiej motywować innych, sprawisz, że bliskie ci osoby będą się lepiej czuły niezależnie od okoliczności oraz będziesz łatwo przekonywać ludzi by podążali za twoimi sugestiami.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
13-14.04.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Biorąc udział w szkoleniu dowiesz się jak stosować zaawansowane techniki nawiązywania kontaktu (rapportu), poznasz 6 mało znanych, lecz kluczowych zasad stosowania hipnozy, nauczysz się jak „zasiewać sugestie”, by w sposób niezauważalny dla rozmówcy przygotowywały w jego podświadomości grunt dla przyjęcia właściwych sugestii, poznasz sekrety „hipnotycznych zwrotnic” kierujących myślenie drugiego człowieka w pożądanym przez ciebie kierunku. A poza tym dowiesz się jak konwersacyjnie oddzielić świadomy i nieświadomy umysł drugiej osoby, nauczysz się, jak podczas rozmowy wprowadzić zamęt w świadomym umyśle rozmówcy by przestał przeszkadzać w przyjmowaniu sugestii i wiele innych.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
19-21.04.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Obie metody zostały stworzone przez Connirae Andreas, znaną trenerkę NLP. Obie te metody są bardzo uniwersalne, można je zastosować do niemal każdego problemu lub ograniczenia, a zmiana następuje szybko, łatwo i bezboleśnie. Obie te metody umożliwiają też w bardzo krótkim czasie uzyskiwanie stanów dotąd osiąganych jedynie po wieloletniej medytacji. Wholeness Process i Core Transformation to metody, które się nawzajem dopełniają i wspierają. To dwie drogi prowadzące do tego samego celu by móc z nich korzystać podczas dokonywania zmian w sobie lub w kliencie.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
10-12.05.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Na tym intensywnym szkoleniu pogłębisz znajomość zależności między umysłem a językiem, znacznie poszerzysz granice możliwości swojego umysłu (jest to niezbędne by się samemu nie pogubić, gdy będziesz „zakręcać” umysł drugiej osoby), poznasz subtelności wyłączania czynnika krytycznego świadomego umysłu. Nauczysz się również jak wielokrotnie zakręcić umysł drugiej osoby, tak że twoje sugestie od razu wejdą bardzo głęboko w jej podświadomość, dowiesz się co robić, by stosowanie JeZu nie brzmiało dziwacznie, tylko wyglądało na element zwykłej rozmowy jak też nauczysz się jak swobodnie przechodzić od hipnozy jawnej (obecnie stosuję JeZU w niemal każdej swojej indukcji hipnotycznej) poprzez półjawną, aż do zupełnie konwersacyjnej i wiele innych.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
24-26.05.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Na tym intensywnym szkoleniu dowiesz się o 5 fazach rozmowy i dlaczego nie wolno pomijać żadnej z nich, nauczysz się jak przekształcać rozmowę „o niczym” (small talk) w indukcję hipnotyczną, poznasz różnicę między aktywną a pasywną hipnozą konwersacyjną i dowiesz się, kiedy jakiej używać oraz zrozumiesz jak konwersacyjnie formatować nieświadomy umysł drugiej osoby by nadać kierunek jej myśleniu i zachowaniu.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
21-27.10.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Trening na poziomie Master Practitioner nie polega tylko na rozszerzeniu wiedzy (więcej technik, więcej umiejętności, więcej zastosowań) aczkolwiek uczymy tu wielu nowych technik i zastosowań. Na tym poziomie polega on na pogłębieniu rozumienia, uczeniu się używania technik i metod NLP w sposób bardziej symultaniczny, a co za tym idzie elegancki i jeszcze bardziej skuteczny. Innymi słowy na poziomie NLP Practitioner uczymy Cię modelu świata według NLP. Na poziomie NLP Master Practitioner poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie NLP Practitioner, co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się też łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych.
ZOBACZ OFERTĘ
//]]>