Kalendarz szkoleń otwartych | Instytut Neurolingwistyki

KALENDARZ NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ OTWARTYCH

Termin:
11-17.10.2021
Miejsce:
Warszawa.
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Zaczynając swoją przygodę z NLP w naszym Instytucie masz gwarancję nie tylko rzetelnego nauczenia się Programowania Neurolingwistycznego, ale również świetnej zabawy podczas opanowywania umiejętności które zmienią Twoje życie. Celowo piszę umiejętności, a nie wiedzy… gdyż naszą dewizą jest minimum teorii, maksimum praktyki! Jeśli interesują cię teoretyczne rozważania, to znajdziesz je w książkach, na zajęciach skupimy się na tym, jak możesz zastosować NLP by zmienić swoje życie.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
21/28.10 ; 4.11.2021 w godzinach 18:00-21:00. Cena promocyjna do 15.10.2021.
Miejsce:
Zajęcia online na platformie ZOOM.
Trener:
Agnieszka Ornatowska
To cykl 3 spotkań, w czasie których poznasz mity i fakty związane z hipnozą, sposoby na wejście w trans oraz sposoby na szybką relaksację. Poznasz również uniwersalne techniki, które pozwalają szybciej i efektywniej się uczyć oraz rozwiązywać wewnętrzne konflikty, metody komunikacji ze swoją podświadomością. Doświadczysz transów hipnotycznych, które pozwolą Ci doświadczyć, jak przyjemna i skuteczna może być hipnoza !
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
18.11; 2.12 oraz 9.12.2021 w godzinach 18:00-21:00. Cena promocyjna do 12.11.2021.
Miejsce:
Zajęcia online na platformie ZOOM.
Trener:
Agnieszka Ornatowska
W trakcie szkolenia poprawisz swoje umiejętności perswazyjne poznając kilka najbardziej skutecznych technik słynnego języka perswazji tak aby z wdziękiem pokonywać obiekcję oraz skutecznie motywować i przekonywać swoich rozmówców.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
22-28.11.2021
Miejsce:
Warszawa.
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Na poziomie „NLP Master Practitioner” poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie „NLP Practitioner" co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się tez łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych. „Master Practitioner” jest treningiem, na którym uczysz się na wyższych poziomach logicznych, co oznacza, że każda technika NLP, którą znasz, staje się jeszcze skuteczniejsza.
ZOBACZ OFERTĘ
//]]>