Kalendarz szkoleń otwartych | Instytut Neurolingwistyki

KALENDARZ NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ OTWARTYCH

Termin:
6/13/20.07.2023 w godzinach 18:00-21:00
Miejsce:
Szkolenie online
Trener:
Agnieszka Ornatowska
Jeżeli masz już za sobą u nas szkolenie z zakresu NLP czy hipnozy, to wiesz doskonale jak wielka Moc kryje się w Twoim umyśle. Możesz wpływać na swoje myśli, emocje i energię, kreując w ten sposób nie tylko swój nastrój, ale też osiągać najlepszy poziom działania i spełniać swoje marzenia. I być może zastanawiasz się, co jeszcze jest możliwe w tym zakresie?Czy można wpływać nie tylko na swoje myśli i emocje, ale również na swoje ciało i swój wygląd, kondycję fizyczną i zdrowie? Czy można tak rozwinąć swoją intuicję, żeby wiedzieć co się zdarzy? A może jest możliwe żyć w pozycji obserwatora, który potrafi dostrzegać wszystko bez emocji? I co jeszcze jest możliwe?Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to zapraszamy Cię serdecznie na szkolenie, na którym będziemy to sprawdzać!
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
27-28.06.2023 w godzinach 18:00-21:00
Miejsce:
Szkolenie online
Trener:
Agnieszka Ornatowska
Na tym szkoleniu dowiesz się czym jest NLP i w dodatku nauczysz się kilku bardzo użytecznych technik, które pomogą Ci: – pozbywać się negatywnych emocji – rozwiązywać problemy – swoje i innych – czuć się doskonale każdego kolejnego dnia! Będziesz też także mieć okazję doświadczyć relaksacyjnego transu hipnotycznego.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
21-27.08.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Na tym intensywnym szkoleniu dowiesz się jak uzyskać pełną kontrolę nad swoimi stanami emocjonalnymi, dowiesz się również jak szybko wprowadzać znaczące zmiany w życiu: usuwać fobie, lęki, zmieniać ograniczające przekonania, podnieść poczucie własnej wartości itp.. Uzyskasz pewność siebie- popartą rzeczywistymi umiejętnościami! Dostrzeżesz możliwości tam, gdzie dotąd widziałeś trudności. Łatwiej i szybciej nauczysz się nowych zachowań stając się takim człowiekiem, jakim zawsze chciałeś lub chciałaś być. Poznasz sposoby na nawiązywanie kontaktu z ludźmi, skutecznie wpływając na ich zachowanie, myślenie i emocje. Nauczysz się stosować nowoczesne metody perswazji i wywierania wpływu. Nauczysz się również używać NLP by odnosić sukcesy w różnych dziedzinach życia osobistego i zawodowego.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
2-8.10.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Tren intensywny trening przeznaczony dla osób pragnących się nauczyć hipnozy na najwyższym światowym poziomie. Zarówno dla tych którzy zajmują się psychoterapią, coachingiem lub hipnoterapią, albo planują zdobyć zawód hipnoterapeuty jak i dla tych którzy chcą poznać hipnozę do pracy z samym sobą.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
23-29.10.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Na poziomie NLP Master Practitioner poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie NLP Practitioner, co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się też łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych. Master Practitioner jest treningiem, na którym uczysz się na wyższych poziomach logicznych, co oznacza, że każda technika NLP, którą znasz, staje się jeszcze skuteczniejsza.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
29.11-3.12.2023 oraz 24-28.01.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Jeżeli dopiero planujesz lub już prowadzisz prezentacje/ szkolenia i chcesz to robić jak najlepiej to jest szkolenie dla Ciebie. Nauczysz się pozbywać się wszelkiego lęku, stresu i napięcia oraz czuć się doskonale występując przed innymi. Będziesz potrafił sprawiać, żeby Twoja publiczność z zapartym tchem słuchała każdego Twojego słowa oraz poznasz cały warsztat pracy trenera zdobywając umiejętności potwierdzone certyfikatem na szkoleniu prowadzonym przez doświadczonych trenerów, którzy szkolili większość osób uczących NLP w Polsce.
ZOBACZ OFERTĘ
//]]>