Spotkania indywidualne | Instytut Neurolingwistyki

Spotkania indywidualne

Każdy człowiek ma ukryty w swojej podświadomości schemat, zgodnie z którym przebiega jego życie.

Ten schemat określa co jest dla Ciebie możliwe, a co pozostanie poza zakresem Twoich możliwości. Określa jak daleko posunie się twoja kariera zawodowa, ile będziesz zarabiać (tzw. „finansowy termostat”), jak będą się układać twoje kontakty z ludźmi, a nawet twój stan zdrowia. Określa w jakim stopniu będziesz korzystać z nadarzających się okazji, czy będzie ci sprzyjać szczęście, i co osiągniesz w życiu.

Jest to, krótko mówiąc, plan Twojego życia.

A Twój system wartości jest jednym z najważniejszych elementów tego planu.

Jeśli panuje w nim nieporządek, chaos i wewnętrzne konflikty, to nawet jeśli pozbyłeś się ograniczających przekonań, zapanowałeś nad swoimi emocjami i wiesz jak projektować swoją przyszłość, będzie Ci trudno zrealizować wszystkie swoje cele i osiągnąć szczęście.

Jeśli na przykład

– twoje związku regularnie rozpadają się po kilku lub kilkunastu miesiącach i nie wiesz, czemu tak się dzieje.

– pracujesz dużo i mądrze, a mimo to stale masz trudności finansowe

– masz świetne umiejętności, ale twoja kariera stoi w miejscu

– stale masz problemy zdrowotne

– w jakiejś dziedzinie życia regularnie dokonujesz złych wyborów (na przykład stale wybierasz niewłaściwego partnera)

– brak ci poczucia sensu życia, lub brak ci radości życia

– stale ci czegoś brakuje i trudno Ci określić czego

– nawet gdy zrealizujesz swój cel brak ci poczucia spełnienia

– mimo swoich wysiłków w jakiejś dziedzinie swojego życia (finanse, kariera, relacje z ludźmi, związek lub rodzina, zdrowie, rozwój osobisty, duchowość itp.) nie udaje ci się osiągnąć pożądanych rezultatów

– przeżywasz tzw. „kryzys wieku średniego”

– brak ci poczucia celu w życiu lub życie przestało cię cieszyć

to zapewne Twój system wartości potrzebuje uporządkowania i oczyszczenia!

Możesz tego dokonać podczas programu Osobistego Przełomu, znanego również jako

TOTALNA TRANS-FORMACJA

gdyż po jego zakończeniu schemat Twojego życia zacznie przypominać świeżo zainstalowany system operacyjny w komputerze. Będziesz żyć bez wysiłku, szybko podejmować właściwe decyzje, błyskawicznie mieć dostęp do potrzebnych zasobów i mieć poczucie wewnętrznej spójności.

Program ten składa się z dwóch sesji odbywających się dzień po dniu, pierwszego dnia sesja trwa 3-6 godzin, drugiego 2-3 godzin. Sesje odbywają się w Gdyni, prowadzi je Lech Dębski. Cena programu wynosi 3470 PLN.


 

Pozbądź się fobii i zacznij normalnie żyć

 

Jeżeli cierpisz na fobię to wiesz, jak bardzo jest ona uciążliwa i jak bardzo utrudnia Twoje życie.  Myśli zazwyczaj krążą wokół obiektu lęku, który dla innych ludzi jest czymś zupełnie zwyczajnym, a dla Ciebie przeszkodą nie do pokonania. Robisz wszystko, aby unikać z nim kontaktu, organizujesz swoje życie tak, aby maksymalnie zminimalizować możliwość nawet zobaczenia go, a i tak wystarczy, że o nim pomyślisz to od razu pojawia się paraliżujący lęk!

A gdy zdarzy się jednak, że spotkasz na żywo to, czego tak bardzo się boisz, to reakcja pojawia się błyskawicznie – serce wali jak oszalałe, zaczyna się wewnętrzne drżenie, oblewa Cię zimy pot, masz wrażenie, że zaraz zemdlejesz, wpadasz w panikę i robisz absolutnie wszystko, żeby jak najszybciej uciec.

I nie ważne jest, że tak bardzo boisz się malutkiego pajączka,  zwykłego psa, windy, lotu samolotem czy wystąpienia publicznego – bo lęk zawsze się automatycznie pojawia, a życie z fobią jest naprawdę ciężkie!

Co więcej zdarzają się fobie właściwie na wszystko – nawet na coś tak pięknego jak motyle, czy tak powszechnego jak rozmowa z drugim człowiekiem.

Jeżeli cierpisz na fobię, to rozumiesz doskonale to wszystko, co wcześniej zostało opisane i pewnie zdarzyło Ci się próbować różnych racjonalnych sposobów tłumaczenia sobie, że nie ma czego się bać; być może masz za sobą też próby leczenia bez większych efektów, bo lęk i tak się ciągle pojawia. Ba! Może nawet wiesz skąd masz swoją fobię i kiedy ona powstała, ale nawet ta wiedza nie pozwala się jej pozbyć. Niektórzy po prostu się godzą ze takim stanem rzeczy i próbują jakoś sobie radzić, a inni szukają pomocy, bo chcą wreszcie normalne żyć.

Jeżeli Ty cierpisz na fobię i szukasz wreszcie skutecznego sposobu na pozbycie się jej możesz skorzystać z naszego programu „Pozbądź się fobii i zacznij normalnie żyć” w czasie którego będziesz mieć możliwość pozbyć się tego problemu raz na zawsze.

Możesz mieć pewność, że trafisz do wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem, a w dodatku, że będziesz traktowany z należytym zrozumieniem (bo sami mieliśmy fobie, których się pozbyliśmy już kilkanaście lat temu za pomocą technik NLP i hipnozy)

Jak w praktyce wygląd ten program?

Najpierw zadzwoń do nas: jeżeli jesteś z Warszawy lub tam bliżej Ci dojechać – to do Agnieszki Ornatowskiej , jeżeli z Trójmiasta lub tam bliżej Ci dojechać – to do Lecha Dębskiego, w celu krótkiej konsultacji i ustalenia czy Twoja fobia  jest do usunięcia w czasie tego programu.

(Zastrzegamy sobie możliwość zaproponowania innej opcji – zwłaszcza w przypadku fobii społecznych lub innego rodzaju zaburzeń lękowych, które mogą wymagać bardziej złożonych technik i dłuższego treningu umysłu.)

Ale najczęściej, w przypadku silnej fobii na określony przedmiot lub sytuację, wystarczy to, co proponujemy dalej : czyli dwie sesje w dogodnym dla Ciebie terminie. Tak – tyle wystarczy, aby usunąć fobię☺

W tym czasie – poza sesjami – dostaniesz również możliwość nieograniczonej liczby konsultacji telefonicznych lub mailowych ze swoim trenerem, a także – jako dodatkowy bonus – nagrania transów hipnotycznych z naszych sesji.

Terminy sesji ustalamy w dogodnych dla nas godzinach – to również się stanie w czasie naszej pierwszej telefonicznej konsultacji.

Cena: 1570 zł brutto obejmuje konsultacje, sesje, nagrania.

Jeżeli chcesz pozbyć się fobii i zacząć normalnie żyć – to wystarczy na początek już teraz zadzwonić:

Agnieszka Ornatowska – tel. 500 046 366

Lech Dębski – tel. 606 640 441

 


 

 Pozbieraj się po rozstaniu i zacznij znów cieszyć się życiem

Rozstania się zdarzają z różnych powodów.

Niektórzy potrafią sobie z nimi poradzić, a niektórzy naprawdę cierpią i nie wiedzą jak dalej żyć, bo złamane serce bardzo boli, nieobecność ukochanej osoby przynosi smutek i żal, wszystko wokół przypomina to, co zostało stracone.

W takiej sytuacji – bez względu na wiek, płeć, powód rozstania i długość związku, który się właśnie skończył – człowiek najchętniej zamknąłby się w samotności i rozpaczał.  Czasami ratujemy się wypłakując w rękaw najbliższym, czasem szukamy używek, które pomagają zapomnieć, a czasem uciekamy od wszystkiego i nie możemy w niczym odnaleźć prostej radości życia.

Ludzie zazwyczaj uważają, że  pozbieranie się po rozstaniu to jest długotrwały proces, który wymaga cierpienia; czasami zdarza się, że trwa on nie tylko dni czy tygodnie, ale też całe miesiące lub lata!

Czy warto się tak męczyć? Są ludzie, którzy odnajdują w tym sens, uważając iż cierpienie uszlachetnia, a prawdziwa miłość wymaga od nas smutku, łez i pustego na zawsze serca; jednak – jeżeli nie ma szans na powrót tego, co było – może jednak warto pozbierać się i ułożyć sobie życie na nowo?

Niektórzy po prostu nie wiedzą JAK to zrobić – bo dobre porady typu: „głowa do góry, „znajdź sobie kogoś innego”, czy „weź się uspokój i przestań płakać” po prostu nie działają.

I tutaj z pomocą przychodzą techniki NLP i hipnozy, które pomagają skutecznie uspokoić się, rozliczyć z przeszłością, zamknąć rozdział życia, który już minął i spojrzeć z nadzieją w przyszłość.

Jeżeli cierpisz z powodu rozstania i chcesz z tym skończyć, to proponujemy Ci nasz program „Pozbieraj się po rozstaniu i zacznij znów cieszyć się życiem”.

Możesz mieć pewność, że trafisz do wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem, a w dodatku, że będziemy Cię traktować z należytym zrozumieniem i szacunkiem dla Twoich uczuć.

Jak w praktyce wygląd ten program?

Najpierw zadzwoń do nas: jeżeli jesteś z Warszawy lub tam bliżej Ci dojechać – to do Agnieszki Ornatowskiej , jeżeli z Trójmiasta lub tam bliżej Ci dojechać – to do Lecha Dębskiego, w celu krótkiej konsultacji i ustalenia konkretów.

(Zastrzegamy sobie możliwość zaproponowania innej opcji – zwłaszcza w przypadku poważniejszych sytuacji, które mogą wymagać bardziej złożonych technik i dłuższego treningu umysłu.)

Ale najczęściej, w przypadku rozstania wystarczy to, co proponujemy dalej: czyli dwie sesje w dogodnym dla Ciebie terminie. Tak – tyle wystarczy, aby się pozbierać☺

W tym czasie – poza sesjami – dostaniesz również możliwość nieograniczonej liczby konsultacji telefonicznych lub mailowych ze swoim trenerem, a także – jako dodatkowy bonus – nagrania transów hipnotycznych z naszych sesji.

Terminy sesji ustalamy w dogodnych dla nas godzinach – to również się stanie w czasie naszej pierwszej telefonicznej konsultacji.

Cena: 1570 zł brutto obejmuje konsultacje, sesje, nagrania.

Jeżeli chcesz pozbierać się po rozstaniu i zacząć znów cieszyć się życiem – to wystarczy na początek już teraz zadzwonić:

Agnieszka Ornatowska – tel. 500 046 366

Lech Dębski – tel. 606 640 441

//]]>