Trenerzy | Instytut Neurolingwistyki

Trenerzy

Andrzej Batko (1956 – 2013)

Pierwszy nauczyciel NLP w Polsce


Niestety Andrzej Batko zmarł w sierpniu 2013, ale był naszym nauczycielem, przyjacielem i mentorem więc zawsze będziemy o nim pamiętać. Był absolwentem Wydziału Psychologii UW, ze specjalizacją w psychologii klinicznej i ponad 30 letnim stażem w psychoterapii w Polsce, Anglii i Kanadzie. Był licencjonowanym trenerem NLP i hipnoterapeutą. Hipnozy uczył się od najlepszych ekspertów (R. Bandler, San Francisco, San Diego) Tad James (London, Toronto), S. Gilligan (Toronto) , Jerry Valley (Las Vegas), Christopher Carres (Manchster). Był również pierwszym nauczycielem NLP wszystkich Trenerów Instytutu Neurolingwistyki Rozwoju Osobistego i Hipnozy. To on wprowadził standardy naszych szkoleń, gdzie kładziemy główny nacisk na praktyczną naukę technik i uczymy prosto, łatwo i przyjemnie :-)

Agnieszka Ornatowska

Certyfikowany Trener NLP, mgr psycholog, autorka książek

+(48) 500 046 366


Od zawsze chciałam pomagać ludziom. Inne małe dziewczynki marzyły, aby zostać aktorkami, ja marzyłam o byciu psychologiem :-) Jeszcze w szkole podstawowej z wypiekami na twarzy czytałam książki Antoniego Kępińskiego, potem w liceum byłam w klasie o profilu psychologiczno-pedagogicznym (tak, tak — przez jakieś cztery lata w naszym szkolnictwie istniał taki profil ) i w końcu dostałam się na wymarzone studia. Tam poznałam mnóstwo teorii, dowiedziałam się, jak działa człowiek, poznałam wspaniałych ludzi, lecz nie nauczyłam się niczego praktycznego poza diagnozowaniem wszelkich zaburzeń oraz, oczywiście, uzyskałam tytuł magistra psychologii ze specjalizacją psychologia kliniczna z wynikiem bardzo dobrym.

czytaj więcej
Pod tajemniczą nazwą NLP dla mnie kryje się zestaw prostych technik, które pomagają żyć lepiej, pełniej i szczęśliwiej.

Lech Dębski

Certyfikowany Trener NLP, lekarz z drugim stopniem specjalizacji w psychiatrii

(+48) 606 640 441


Nazywam się Lech Dębski, z wykształcenia jestem lekarzem, z drugim stopniem specjalizacji w psychiatrii. Po ukończeniu studiów zostałem na uczelni, pracując jako asystent w II Klinice Chorób Psychicznych Akademii Medycznej w Gdańsku. W trakcie mojej pracy zainteresowałem się psychoterapią, zwłaszcza terapią Gestalt i pracą z ciałem. Uczyłem się w różnych ośrodkach, takich jak Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Psychiatrii i Neurologii czy Instytut Psychologii Zdrowia. Byłem też współzałożycielem Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii, najstarszej tego typu prywatnej placówki na terenie Gdańska.

czytaj więcej
NLP jest dziedziną otwartą, ciągle się rozwijającą. Właśnie dlatego tak bardzo mnie fascynuje…
//]]>