Artykuły | Instytut Neurolingwistyki

Artykuły

Jakie prezenty gwiazdkowe są wyjątkowe i pamiętane? Czy pamiętasz swoje prezenty gwiazdkowe z kilku ostatnich lat? Pewnie większość z nich zatarła się już w pamięci, a przecież Twoi bliscy starali się sprawić Ci przyjemność i dać coś wyjątkowego! Tak samo Ty starasz się, wymyślasz, szukasz, wydajesz swoje pieniądze na prezenty, a one mogą sprawić radość tylko na chwilę, a potem najczęściej ulegają zapomnieniu.

 

A jakie prezenty pamiętamy?

 

Na pewno te, które były spełnieniem marzeń i te, które dały nam jakieś wyjątkowe wspomnienia. I dlatego wiele osób kupuje na prezent dla swoich bliskich nie przedmioty, tylko doświadczenia, bo to się pamięta 🙂 W dodatku chcemy, żeby nasze prezenty wniosły coś dobrego w życie naszych bliskich, bo chcemy, żeby byli szczęśliwi… I wszystkie te kryteria spełniają nasze szkolenia w wersji online, które możesz kupić jako prezent – wystarczy tylko, że wpiszesz w uwagach do zakupu taką informację, a otrzymasz wtedy od nas specjalny bon do wydrukowania, który będzie można wręczyć wybranej osobie.

 

A jakie szkolenia są do wyboru?

 

Szkolenie “Jak możesz kreować swoją przyszłość” które odbędzie się w dniach 17 i 18 stycznia – dla tych osób, które chcą poznać różne techniki projektowania swojej przyszłości i sprawić, żeby Nowy Rok był naprawdę dobry – tutaj jest link do oferty:

 

 

Szkolenie “Wprowadzenie do świata NLP” które odbędzie się w dniach 30 i 31 stycznia – dla tych osób, które chcą zacząć swoją przygodę z NLP i dowiedzieć się na czym ono polega – tutaj jest link do oferty:

 

 

Szkolenie “Skuteczna perswazja” które odbędzie się w dniach  6,7,8 lutego – dla tych osób, które chcą się lepiej komunikować i skutecznie przekonywać innych – tutaj jest link do oferty:

 

 

Szkolenie “CUD-owna kobieta” które odbędzie się w dniach 20,21,22 lutego – dla wszystkich kobiet, które chcą poznać i zrozumieć wielowymiarowość swojej istoty i odzyskać jedność ciała, umysłu i duszy – tutaj jest link do oferty:

 

11 grudnia 2023

WYJĄTKOWE PREZENTY OD NLP.PL

Jakie prezenty gwiazdkowe są wyjątkowe i pamiętane? Czy pamiętasz swoje prezenty gwiazdkowe z kilku ostatnich lat? Pewnie większość z nich zatarła się już w pamięci, a […]
7 grudnia 2023

NIE MASZ RACJI!

Wyobraź sobie, że ktoś przychodzi ci do domu i zaczyna krytykować to jak go urządziłeś. Meble powinny być inaczej ustawione, ściany pomalowane na inny kolor, żyrandol […]
6 grudnia 2023

CZY WIARA W SIEBIE WYSTARCZY BY OSIĄGNĄĆ SUKCES?

Czy rzeczywiście wiara w siebie wystarczy, by osiągnąć sukces? Świat rozwoju osobistego jest przecież pełen haseł w rodzaju „Wystarczy uwierzyć w siebie a wszystko stanie się […]
1 grudnia 2023

TAKI LOS CZY PRZEZNACZENIE?

Są osoby, które uważają, że ich życiem kieruje los, splot przypadkowych zdarzeń czy też przeznaczenie. Takie przekonania mogą wiązać się z poczuciem bezsilności i braku kontroli […]
//]]>