Klienci o nas- Szkolenie „Zaawansowana Hipnoza Konwersacyjna” | Instytut Neurolingwistyki

Klienci o nas- Szkolenie „Zaawansowana Hipnoza Konwersacyjna”

Szkolenie: Zaawansowana Hipnoza Konwersacyjna

„Lechu uczy jak dla mnie najważniejszego: zaufania do samego siebie. Reszta przyjdzie sama”

Michał Nowak

„Świetny kurs, bardzo dużo ćwiczeń, sesje hipnotyczne – rewelacyjne, które stanowią wartość dodaną tego szkolenia. Brakowało mi tylko, informacji zwrotnej czy opowieści które w parach opowiadaliśmy były poprawnie formułowane – chodzi o symbole. Ogólnie szkolenie oceniam na 6”

„Zalety: – duże tempo prowadzonych zajęć – duża ilość prezentowanych ćwiczeń – materiał uczony z dydaktycznym profesjonalizmem. Tak aby uczestnicy opanowali i rozwijali umiejętności praktyczne – program dobrany tak aby warsztaty były efektywne”

„Zdumiewające doświadczenie. Teraz widzę i wiem, że spektrum możliwości w każdej dziedzinie jest nieograniczony”

Mariusz

„Warto pojawić się na tym szkoleniu. Nowa ciekawa wiedza”

Adam

„Świetne szkolenie Lech przeszedł samego siebie- same nowe rzeczy, dziękuję”

Rafał

„Fantastyczne szkolenie, teraz już nie tylko ja będę śnił na jawie ale także wszystkie osoby które spotkam na mojej drodze”.

Szkolenie: Zaawansowana Hipnoza Konwersacyjna

„Szkolenie rewelacyjne  prawdziwy dynamit umiejętności  wszystko czego się dowiedziałem poprawi moją skuteczność w wpływaniu na innych o wiele więcej niż wszystkie szkolenia NLP” Tomek S.

„Zakręcony warsztat, jeszcze nie mogę dojść do siebie- ciekawe ćwiczenia, fajni ludzie”

„Szkolenie, jak zawsze u Lecha interesujące podnoszące wiedzę w poruszanym temacie. Ocena bardzo dobra.”

„Zajęcia bardzo przydatne, prowadzone w sposób zorganizowany, dające poczucie konsekwencji w działaniu. Wiedza praktyczna łatwa do zastosowania. Zajęcia godne polecenia, ciekawe”

„Mocne, mocne, genialne! Już nigdy świat nie będzie taki jak do tej pory. Polecam” Adam

„Niesamowite co tutaj usłyszałem i zobaczyłem, hipnoza jest naprawdę prosta i naprawdę jest przyjemnie gdy ją stosuje, kolejne szkolenie, na którym jestem i czuje się ż to był doskonały wybór.” Remik

„ Takie szkolenie znajdziesz tylko u Lecha Dębskiego. Język zakręcający umysł to najlepszy wynalazek od czasów modelu Miltona. Po jego poznaniu Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.”

„Ciekawe patterny, które świadomie można wykorzystać w biznesie, aby podnieść swoją skuteczność i więcej zarobić.”

„Zajęcia prowadzone przez Lecha są tym co powoduje, że zaczynasz rozumieć jak można czuć się dobrze sam ze sobą i pomóc innym czuć się dobrze z Tobą.”

„Jeśli myślisz, że dwa dni nie są w stanie zmienić znacznie Twojego życia, to zapewne masz rację. A co jeśli się mylisz? Czy zaawansowana hipnoza będzie dla Ciebie, tego nie wiem. Wiem, że u mnie zmieniła wiele.” Mariusz

„Szkolenie jest absolutnie niezwykłym doświadczeniem i ogromną kopalnią możliwości prowadzenia konwersacji hipnotycznej podaną przez Lecha na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto chce rozwijać swoje możliwości nieświadomego umysłu. Już nie mogę się doczekać mistrzowskiej wersji treningu.” Tomek


Szkolenie: Zaawansowana hipnoza konwersacyjna

„ Nie spodziewałem się, że istnieją takie sposoby wpływania na umysł człowieka. Władza słów jest nieograniczona.” Piotr (Roxy)

„Interesujące szkolenie pozwalające na dokonanie głębokich zmian szybciej niż myślałem, że jest to w ogóle możliwe. Pozwalające na skuteczne i łatwe zastosowanie hipnotycznych sugestii w konwersacyjny sposób”

„ Szukając najlepszego szkolenia by dowiedzieć się w jaki sposób sprawić żeby osoba z którą rozmawiasz wykonywała polecenia i podążała w kierunku na którym zależy Tobie zapisz się do Lecha Dębskiego bo podaje on wiedzę najbardziej usystematyzowaną w najciekawszy sposób”

„ Szkolenie które daje wiele do myślenia ponieważ była to jego pierwsza edycja ciekaw jestem co będzie na kolejnych” Robert

„ O ku*wa! Nie wiem prawie jak się nazywam jestem na haju, śmieje się bez powodu, mój mózg się zawiesza w różnych momentach by potem przejść do przyspieszonego działania, jest czad, chcę więcej” Monika

„ Szkolenie bardzo fajne, czuje niedosyt, zbyt mało czasu”

„ Było świetnie, jedno z najlepszych szkoleń na których byłem” Daniel Zienkiewicz

„ Bardzo żywe szkolenie, świetna wiedza praktyczna, nowa dobra wiedza, MAŁO !!!”

„Takich szkoleń jeszcze nie było, a byłem na wielu a od takiego powinienem zacząć jeśli chodzi o manipulację” Grzegorz

„Szkolenie bardzo mi się podobało, prowadzący pełen profesjonalista, bardzo dokładnie i zrozumiale wytłumaczył zagadnienia”

//]]>