Sklep

FOLLOW-UP – ONLINE
25 March 2020
JAK SIĘ SKUTECZNIE MOTYWOWAĆ? SZKOLENIE ONLINE
7 November 2022
Show all

NLP PRACTITIONER ONLINE


Opis

Rok 2020 przyniósł nam wiele nieoczekiwanych zdarzeń i wielu z nas przekonało się jak trudno jest radzić sobie z negatywnymi emocjami, lękiem, złością czy uczuciem bezradności oraz jak bardzo potrzebujemy umiejętności komunikacyjnych, żeby uspokoić innych i przekonać ich do swoich racji.

I dlatego zdecydowaliśmy się przygotować nasze najpopularniejsze szkolenie NLP Practitioner w wersji online!

Dzięki temu będzie można – bezpiecznie i wygodnie – uczestniczyć w zajęciach będąc w swoim domu, a jednocześnie nauczyć się technik NLP, które pozwalają skutecznie likwidować negatywne emocje i czuć się tak dobrze, jak tylko zechcesz 🙂

Na tym treningu nauczysz się jak:

– uzyskać pełną kontrolę nad swoimi stanami emocjonalnymi

– szybko wprowadzać znaczące zmiany w życiu: usuwać fobie, lęki, zmieniać ograniczające przekonania, podnieść poczucie własnej wartości itp.

– uzyskać pewność siebie – popartą rzeczywistymi umiejętnościami!

– dostrzegać możliwości tam, gdzie dotąd widziałeś trudności

– łatwiej i szybciej uczyć się nowych zachowań

– stać się takim człowiekiem, jakim zawsze chciałeś lub chciałaś być

– „zaprogramować” się na osiąganie sukcesów

– lepiej i pełniej korzystać ze swoich zasobów i możliwości

– łatwo nawiązywać kontakt z ludźmi,

– skutecznie wpływać na ich zachowanie, myślenie i emocje

– stosować nowoczesne metody perswazji i wywierania wpływu

– używać NLP by odnosić sukcesy w różnych dziedzinach życia osobistego i zawodowego

– oraz dostaniesz od nas jeszcze kilka niespodzianek, które na pewno dodadzą Twojemu życiu blasku, radości i szczęścia 🙂

Zajęcia będą podzielone na dwie sesje.

W czasie pierwszej z nich nauczysz się technik, które pozwalają skutecznie wpływać na siebie.

W czasie drugiej – poznasz skuteczne techniki komunikacji i nauczysz się hipnozy.

W trakcie całego kursu poznasz podstawowe modele, techniki i zastosowania NLP.

NLP Practitioner w Instytucie Neurolingwistyki, Hipnozy i Rozwoju osobistego koncentruje się na głównych ideach i założeniach NLP oraz na praktycznym uczeniu stosowania najważniejszych i najskuteczniejszych technik Programowania Neurolingwistycznego. Podobnie jak inne ośrodki szkoleniowe mamy swój program dodatkowy, którym jest hipnoza i uczestnicy naszych szkoleń korzystają dodatkowo nabywając wiedzę oraz podstawowe umiejętności w zakresie hipnozy.

Program szkolenia:

 1. Czym jest NLP i jak powstawało. Tutaj wyjaśnimy podstawowe nieporozumienia na temat tego czym jest NLP, czym nie jest i odpowiemy na Twoje pytania na ten temat.
 2. Na czym polega interakcja z obiektywną rzeczywistością. Co to jest subiektywna „mapa” rzeczywistości i jak człowiek ją tworzy, z czego jest zbudowana i dlaczego to ma znaczenie. Tutaj dowiesz się jak bardzo się różnisz od innych swoim postrzeganiem świata i jakie znaczenie może mieć wiedza o strukturze subiektywnego doświadczenia.
 3. Jak działają i współdziałają umysł świadomy i podświadomość. Czym się różnią od siebie w działaniu i zakresie „zainteresowań” różne poziomy umysłu. Jaki wpływ ma podświadomość na jakość Twojego życia i jakie ograniczenia posiada umysł świadomy.
 4. „Rapport”, potwierdzanie i prowadzenie. Dzięki temu odkryjesz, jak możesz szybko wspomagać procesy budowania więzi i kontaktu z drugim człowiekiem, poznasz najbardziej podstawową strategię wywierania wpływu, pozyskiwania współpracy i pogłębiania więzi z osobami, z którymi się komunikujesz. Dowiesz się w jaki sposób niedawno odkryta wiedza na temat działania tzw. „neuronów lustrzanych” wyjaśnia „magię” działania technik budowania „rapportu”.
 5. Systemy reprezentacyjne. Jak przetwarzamy informację na poziomie zmysłowym, co to jest wiodący system reprezentacyjny i czym się różni od systemu dominującego. Jak można użyć diagnozy dominującego systemu reprezentacyjnego do budowania „rapportu” czyli „mówienia językiem klienta”. Odkryjesz, jak możesz rozszerzyć swoje możliwości przetwarzania informacji oraz jak pomagać innym w skutecznym uczeniu się.
 6. Submodalności. Odkryjesz z czego naprawdę „zbudowane” jest Twoje subiektywne doświadczenie, jak drobna zmiana w strukturze doświadczenia może zmienić to w co wierzysz, wpłynąć na Twoją motywację, zlikwidować lęk lub fobię, wpłynąć na ocenę rzeczywistości lub nawet stworzyć fałszywe wspomnienia. Dodatkowo poznasz techniki takie jak: Podwójna dysocjacja, Analiza kontrastowa, „Nabieranie dystansu”, „Swish pattern”, „Godiva pattern” oraz wiele innych…
 1. Zmiana osobista i terapia. A w tym: umiejętność zarządzania swoim umysłem, usuwanie negatywnych emocji, szybkie i trwałe usuwanie dowolnej fobii, budowanie potężnej motywacji, zmiana ograniczających przekonań, pozbywanie się uciążliwych nawyków (np. obgryzanie paznokci, objadanie się) i „autopilotów” (kontrola emocji).
 1. Model Miltona, czyli język hipnozy ericksonowskiej. Jak ludzki umysł „rozumie” język, którym się komunikujemy. Czym się różni język umysłu świadomego do języka podświadomości i jak hipnotyzerzy używają tej wiedzy. Tutaj poznasz podstawowe „patterny” lingwistyczne takie jak: zaprzeczenia, implikacje, presupozycje, cytaty, ukryte polecenia, zaznaczanie analogowe, wskaźniki odniesienia. Dowiesz się, dlaczego metafory i historie trafiając bezpośrednio do podświadomości stają się najskuteczniejszym nośnikiem idei i zmiany.
 2. Język perswazji. Poznasz sposoby, które pozwalają stosować wzorce jeżyka hipnozy w życiu codziennym, w biznesie, wychowaniu i sytuacjach towarzyskich.
 3. Dowiesz się czym jest hipnoza i poznasz jej zastosowania. Doświadczysz bycia w transie oraz nauczysz się hipnotyzować innych.
 4. Poznasz najbardziej użyteczne techniki hipnozy, takie jak: negocjacje między częściami nieświadomego umysłu, która pomaga rozwiązywać wewnętrzne konflikty, DTI – Identyfikacja w głębokim transie, która wspiera proces nieświadomego uczenia się oraz weźmiesz udział w sesji hipnozy eksperymentalnej, gdzie być doświadczysz granic tego, co jest możliwe.
 1. Meta model. Jak za pomocą języka kształtujemy swoją subiektywną „mapę” rzeczywistości, filtrując i zniekształcając odbieraną informacje. Jak za pomocą odpowiednich pytań możemy pomóc sobie i innym zmodyfikować doświadczenie, zobaczyć w innym kontekście, świetle i z innej perspektywy otaczającą nas rzeczywistość i związane z nią problemy.
 2. Reframing. Dlaczego ta sama rzeczywistość, zdarzenie, zachowanie lub sytuacja są przez innych ludzi rozumiane w tak różny sposób. Jak zmiana kontekstu, w którym występuje zdarzenie lub zachowanie zmienia jego znaczenie. Jak bezpośrednio zmienić znaczenie i rozumienie sytuacji lub cechy bądź zachowania i pozbyć się problemu oraz Reframing kontekstu i Reframing znaczenia

Cena:

4970 zł brutto

Specjalna oferta dla osób posiadających certyfikat Praktyk NLP i chcących powtórzyć to szkolenie – 1000 zł brutto

*Cena obejmuje podatek VAT, zajęcia oraz materiały w formie pliku pdf.

Z uwagi na specyfikę szkolenia online program zajęć nie zwiera wszystkich modeli NLP więc, jeżeli zechcesz się ich nauczyć oraz uzyskać Certyfikat NLP Practitioner, to będzie można uczestniczyć w treningu w wersji stacjonarnej tylko za cenę 700zł brutto.

Termin:

Szkolenie odbędzie w dwóch częściach. Część pierwsza w dniach 24/27 listopada 2022 i druga część w dniach 26/29 stycznia 2023 w godz.10.00-18.00

Szkolenie będzie nagrywane w formie audio i jako dodatkowy bonus uczestnicy otrzymają nagrania.

Trenerzy:

Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski

Miejsce:

Platforma Zoom w Twoim komputerze, laptopie, tablecie lub telefonie

//]]>