Jak zostać sekserką i zarabiać ogromne pieniądze. | Instytut Neurolingwistyki

Jak zostać sekserką i zarabiać ogromne pieniądze.

Twój umysł pracuje szybciej niż myślisz!
28 October 2015
Czy można zostać perfekcyjnie idealną kobietą?
3 November 2015

Jak zostać sekserką i zarabiać ogromne pieniądze.

Tak, jako sekserka – lub sekser – możesz zarabiać naprawdę ogromne pieniądze!

Dla wyjaśnienia- sekser to osoba, która określa płeć świeżo wyklutego kurczaka. Jest to bardzo ważne, gdyż w zależności od płci kurczaki muszą być inaczej karmione i hodowane, co przekłada się na milionowe zyski lub straty właściciela fermy.

Trafne określenie płci maleńkiego pisklęcia jest bardzo trudne i tylko nieliczni to potrafią. Mistrzami w tej dziedzinie są Japończycy, którzy już w latach 30 ubiegłego wieku założyli szkołę seksingu. Hodowcy drobiu przyjeżdżali z całego świata by się dowiedzieć jak dokonać tej sztuki.

Problem polegał na tym, że sami mistrzowie nie wiedzieli jak to robią. Mistrz po prostu patrzył na kuperek pisklaczka i wiedział, czy to kurczak – chłopiec, czy kurczak dziewczynka. I nie wiedział, skąd to wie.

Różne wskazówki dawane uczniom okazały się zupełnie bezużyteczne. Postanowiono więc podejść do sprawy inaczej.

Uczeń patrzył na kuper wyklutego kurczaka i określał czy to samiec, czy samiczka – tak jak mu się zdawało. A mistrz stał obok i mówił tylko „dobrze” albo „źle”. I po pewnym czasie uczeń odgadywał coraz trafniej, aż w końcu robił to bezbłędnie.

I podobnie jak mistrz, nie wiedział skąd wie.

Jego podświadomość nauczyła się jak robić coś, z czym jego świadomy umysł nie był w stanie sobie poradzić.

A ja zacząłem się zastanawiać, czy nie prościej byłoby zastosować DTI- metodę Identyfikacji w Głębokim Transie.

Przy pomocy DTI można znacznie zwiększyć szybkość uczenia się na poziomie nieświadomym. Obierasz swój model – osobę która doskonale coś potrafi – i w stanie głębokiego hipnotycznego transu po prostu stajesz się tą osobą. A twoja podświadomość uczy się jak wykonywać to, co umie model na jego poziomie kompetencji.

DTI jest tylko jedną z metod których będziemy uczyć na najbliższej Hipnozonie. Więcej na temat programu tego legendarnego treningu dowiesz się klikając w poniższy obrazek:

nowe_male_571x346_hipnoza

//]]>