DLACZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ NLP ? | Instytut Neurolingwistyki

DLACZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ NLP ?

CZY ZMIANA MUSI BOLEĆ ?
31 January 2018
CO POWSTRZYMUJE CIĘ PRZED ZMIANĄ?
2 February 2018

DLACZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ NLP ?

Niedawno ktoś mnie zapytał:

„A co właściwie daje znajomość NLP?”

Odpowiedź jest bardzo prosta:

„Wolność  „  🙂

Po pierwsze – emocjonalną – bo samodzielnie możesz zdecydować na przykład czy w danej sytuacji czujesz lęk czy ciekawość; czy czymś się martwisz czy zakładasz, że wszystko się ułoży jak najlepiej; czy skupiasz swoją uwagę na negatywach czy pozytywach.

Kiedy znasz strukturę swoich myśli i umiesz nią zarządzać, wtedy możesz łatwo i szybko zdecydować jak chcesz się czuć na temat określonych sytuacji.

Po drugie – w kontaktach z innymi; łatwo potrafisz nawiązaćpozytywną relację, z równą łatwością przekonujesz, a takżeradzisz sobie ze wszelkimi próbami manipulacji.

Techniki NLP, które służą do wywierania wpływu na innych toproste i skuteczne narzędzia (tak jak nóż, którym można kogoś albo zranić, albo pokroić chleb na pyszną kanapkę) i tylko odintencji osoby, która ich używa zależy czy pomagają czy szkodzą. Dzięki znajomości tych metod potrafisz pomóc innym poczuć się lepiej, rozwiązać konkretny problem i po prostu cieszyć się życiem.

I nie wiem, czy potrafisz sobie wyobrazić taki świat, w którym jesteś wolną osobą – nic nie musisz, a wszystko możesz i tylko Ty decydujesz jak dobrze się czujesz 🙂 Ale jeżeli to potrafisz, to wiesz jak to jest znać NLP!

A jeżeli chcesz się tego nauczyć to zapraszamy na szkolenie„Wprowadzenie do świata NLP” – już 24 lutego w Warszawie 🙂

Jeżeli natomiast interesuje Cię bardziej kwestia wywierania wpływu i obrony przed manipulacją – to zapraszamy na szkolenie„Antymanipulacja” , które odbędzie się w terminie 10-11 lutego również w Warszawie 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie 

Agnieszka Ornatowska 

//]]>