MASZ PROBLEM? | Instytut Neurolingwistyki
PERSPEKTYWA
5 November 2018
DLACZEGO NIE ROZUMIESZ?
6 November 2018

MASZ PROBLEM?

„Nigdy nie chodzi o to jak wielki jest problem – liczy się tylko, jak wielki jesteś ty!” – o ! to naprawdę super fajna myśl na poniedziałek 

Czy nie masz czasem wrażenia, że inni ludzie mają super magiczne moce, które pozwalają im zachować spokój w trudnych sytuacjach, skutecznie rozwiązywać problemy, czuć się doskonale w każdych okolicznościach i świetnie sobie radzić w kontaktach z innymi?

Jeżeli chociaż trochę znasz NLP, to już wiesz, że każda super magiczna moc ma swoją strukturę i można się jej nauczyć, jeżeli tylko tego zechcesz 😊 😊 😊

 ale jeżeli nie masz czasu, żeby uczestniczyć w naszych szkoleniach…

 albo zakres tematyczny nie do końca spełnia Twoje oczekiwania…

 albo po prostu wolisz mieć zajęcia tylko dla siebie…

to zapraszamy serdecznie na „NLP Life Coaching” 💖

indywidualny program szkoleniowy, ułożony według Twoich potrzeb, a w nim – między innymi – nieograniczona liczba konsultacji z Trenerem – Agnieszką Ornatowską w czasie jego trwania, a na koniec dostaniesz trans hipnotyczny, który przygotujemy i nagramy specjalnie dla Ciebie!

Brzmi ciekawe? Jeżeli Ty chcesz mieć wreszcie swoje super magiczne moce w określonym przez siebie zakresie – to daj znać jak najszybciej, bo ze względu na specyfikę tego programu w jednym miesiącu możemy poprowadzić tylko 3 osoby.

Więcej przeczytasz tutaj:

 http://nlp.pl/?page_id=39

//]]>