JEŚLI SZUKASZ POROZUMIENIA | Instytut Neurolingwistyki
OCZAROWAĆ ELOKWENCJĄ ?
14 November 2018
NAJGORSZE MIEJSCE DO UWIĘZIENIA…
20 November 2018

JEŚLI SZUKASZ POROZUMIENIA

Czy umiesz skutecznie komunikować się z innymi nawet z tymi którzy różnią się od Ciebie w sposobie postrzegania świata ? Przekonywać ich do swoich racji? Motywować ich do działania?

Pewnie jest tak, że z niektórymi jest Ci łatwiej, a z niektórymi trudniej…

A dlaczego?

Ponieważ ci, z którymi jest łatwiej, po prostu Cię lubią i słuchają z uwagą, a Twoje argumenty, które Ciebie przekonują i których zazwyczaj używasz, trafiają do ich umysłu.

Jednak są też ludzie, o których uwagę trzeba się postarać i do których Twoje argumenty nie przemawiają, a z różnych powodów starasz się do nich dotrzeć – bo są ważni dla Ciebie jako osoby czy klienci.

Co zatem może Ci pomóc w takich sytuacjach?

Znajomość kilku technik NLP

Dopasowanie pomaga zwrócić uwagę na siebie i nawiązać porozumienie oparte na sympatii; systemy reprezentacji, metaprogramy i wartości pomagają dotrzeć do umysłu drugiej osoby i ją przekonać, a znajomość przeramowań pomaga poradzić sobie z zastrzeżeniami – czyli zrobić to wszystko, co jest niezbędne w skutecznej komunikacji, bez względu na to, czy jest to kontekst biznesowy czy towarzyski.

I dlatego właśnie już na początku grudnia odbędzie się szkolenie „Sekrety perswazji”, na którym uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się tych techniki, które są najbardziej skutecznie i użyteczne w tym temacie.

I jeżeli Ty chcesz się tego nauczyć, to zapraszamy serdecznie na szkolenie – jeszcze dzisiaj możesz teraz skorzystać z ceny zniżkowej

http://nlp.pl/?product=sekrety-perswazji

//]]>