LAST MINUTE ! | Instytut Neurolingwistyki
KUPIĆ, CZY NIE KUPIĆ ?
10 January 2019
CO CIĄGNIE W DÓŁ?
17 January 2019

LAST MINUTE !

Czy poświęcisz popołudnie by pomóc w imprezie charytatywnej?

Studenci badani przez Jima Shermana nie byli zbyt skłonni do pomocy, zaledwie dwa procent bezpośrednio o to spytanych zgodziło się poświęcić swój czas by pomóc podczas imprezy.

Z kolei w drugiej badanej przez niego grupie, zgodziło się aż 95%!

2% a 95 % to dość znaczna różnica, nie sądzisz?

Przyczyna tej różnicy między grupami była bardzo prosta, studenci z drugiej grupy mieli wcześniej sobie wyobrazić, że pomagają w imprezie charytatywnej. Spytano się ich, czy w przyszłości byliby skłonni udzielić pomocy i 40 % odpowiedziało, że tak. Oczywiście by odpowiedzieć na to pytanie, każdy z nich musiał sobie wyobrazić, że to robi. I samo wyobrażenie wystarczyło, że gdy później padała rzeczywista propozycja, aż 95% wyraziło zgodę.

Podobne wyniki uzyskano w innych badaniach. Osoby które miały wyobrazić sobie, że uda im się pomyślnie rozwiązać test, osiągały znacznie lepsze wyniki niż te, które nic sobie nie wyobrażały. Ci którzy mieli wyobrazić sobie korzyści z posiadania telewizji kablowej, byli znacznie bardziej chętni by podpisać potem umowę, itd., itp.

Gdy czytałem o tych wynikach badań, przypomniało mi się, jak Andrzej Batko na jednym ze szkoleń skłonił jednego z uczestników by wyobraził sobie, że jedzie nowym Mercedesem i cieszy się z tego. Uczestnik, który wcześniej nie lubił Mercedesów i uważał je za „burackie” samochody, złapał się na tym, że chodzi obok salonu Mercedesa zastanawiając się nad kupnem tego samochodu i Andrzej musiał mu potem „odkręcać” to co zrobił

Dlatego nie wyobrażaj sobie, jak wiele się nauczysz na warsztacie Podstawy Hipnozy Konwersacyjnej, podnosząc swoje umiejętności hipnotyczne i perswazyjne na zupełnie nowy poziom, bo gdy zaczniesz to sobie wyobrażać, to od razu klikniesz TUTAJ

by się zapisać i skorzystać z ceny promocyjnej KTÓREJ TERMIN UPŁYWA DZISIAJ !

Całość Akademii Hipnozy Konwersacyjnej opisana jest tutaj:

http://nlp.pl/?product=akademia-hipnoza-konwersacyjnej

Pozdrawiam serdecznie

Lech Dębski

//]]>