KIERUJESZ SIĘ INTUICJĄ ? | Instytut Neurolingwistyki Rozwoju Osobistego i Hipnozy
NAJWAŻNIEJSZE NA ŚWIĘTA !
19 April 2019
CZY MASZ JAKIŚ PROBLEM?
7 May 2019

KIERUJESZ SIĘ INTUICJĄ ?

Intuicja to:
• albo cichy głos z tyłu Twojej głowy,
• albo określone uczucie w ciele,
• albo obraz, który nagle pojawia się w całej swojej wyrazistości w Twoich myślach;
może też przejawiać się:
• w postaci snów
• czy splotów okoliczności, które wyraźnie zauważasz – na przykład nagle wszyscy wokół zaczynają mówić na jakiś temat lub zaczynasz zauważać konkretną sytuację powtarzająca się kilkakrotnie w Twoim otoczeniu.

Pojawia się zazwyczaj, gdy spotykasz się z czymś nowym, albo gdy masz jakąś decyzję do podjęcia.

Zazwyczaj ostrzega przed niebezpieczeństwem lub podpowiada najlepszą możliwą dla Ciebie opcję, rozwiązanie lub decyzję.

Skąd się bierze intuicja?

Powszechnie uważa się, że intuicja jest głosem nieświadomego umysłu, który wie zdecydowanie więcej niż umysł świadomy – czyli zauważa i pamięta wszystko, co się zdarzyło.

I dlatego czasem wystarczy jedno spojrzenie czy jedna chwila spędzona w danym miejscy, a umysł nieświadomy już wie, czy w tym nie czai się jakieś niebezpieczeństwo, bo dostrzega wszystkie detale, których człowiek na poziomie świadomym po prostu nie widzi!

Tak samo jest z podejmowaniem decyzji czy rozwiązywaniem problemów – Twój nieświadomy umysł ma dostęp do całej Twojej wiedzy, a poza tym jest kreatywny, więc potrafi połączyć w całość wszystkie niezbędne elementy i stąd podpowiedzi intuicji w takich momentach.

W konceptach związanych z duchowością uważa się natomiast, że intuicja to nie tylko głos nieświadomego umysłu, ale połączenie z głosem Duszy, a często też Twojego Anioła Stróża, więc ma jeszcze większe znaczenie i dlatego warto nauczyć się jej słuchać.

Niestety ludzie często ignorują swoją intuicję słuchając tylko swojego świadomego umysłu. I często okazuje się, że to jest zdecydowanie zła droga, bo po pewnym czasie człowiek przekonuje się, że jednak intuicja lepiej radziła

Jeżeli chcesz się nauczyć kontaktować ze swoją intuicją i w pełni rozumieć jej przesłania, to warto się zapisać na szkolenie które odbędzie się w Warszawie już w maju.

A jeżeli zrobisz to do końca kwietnia – to skorzystasz jeszcze z ceny zniżkowej

http://nlp.pl/?product=struktura-duchowosci

//]]>