WEWNĘTRZNY SPOKÓJ | Instytut Neurolingwistyki
GDZIE JESTEŚ KIEDY ZAMYKASZ OCZY? – bezpłatny webinar
16 May 2020
SZCZĘŚCIE…
16 June 2020

WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

Na szczęście nie musisz czekać całego dnia na nadejście wewnętrznego spokoju.

Możesz go osiągnąć w ciągu kilku lub kilkunastu minut, kiedy tylko zechcesz. Posługując się mocą swojego umysłu możesz szybko uzyskać stan jedności z otaczającym Cię światem, głębokiego wyciszenia i harmonii. I nie musisz w tym celu medytować przez kilkadziesiąt lat w tybetańskim klasztorze, wystarczy że się nauczysz prostego procesu który Ci to umożliwi.

Wholeness process powstał właśnie na podstawie modelowania nauczycieli duchowych, którzy co prawda mieli prostą receptę na osiągnięcie stanu harmonii- wystarczy pozbyć się ego i połączyć z Prawdziwym Ja- lecz nie potrafili nauczyć jak to osiągnąć. Nie potrafili powiedzieć: „zrób to, to, a potem to i doświadczysz głębokiego Zjednoczenia”.

Connirae Andreas, znana trenerka NLP zadała charakterystyczne dla NLP pytanie: „a jak, konkretnie, mam to zrobić?” i szukając odpowiedzi stworzyła prostą procedurę umożliwiającą uzyskanie stanów do tej pory uzyskiwanych po wieloletniej medytacji. Co ciekawe, do uzyskania tego efektu nie musisz się uspokajać ani wyciszać, możesz zacząć od dowolnego uczucia: stresu, złości, lęku, przygnębienia itp., by w bardzo krótkim czasie osiągnąć stan głębokiego spokoju i harmonii. I w tym stanie umysł się uwalnia od ograniczeń, znacznie łatwiej znajdując potrzebne rozwiązania.

Odkąd poznałem Wholeness process 1,5 roku temu, stałem się jego wielkim fanem. Jest to metoda bardzo uniwersalna, pozwalająca rozwiązać prawie każdy problem natury emocjonalnej, dlatego uczę jej niemal każdego z moich klientów. Sam ją stosuję codziennie, zarówno do rozwiązywania zwykłych problemów dnia codziennego, oraz jako formę medytacji. I bardzo szybko zacząłem zauważać skutki jej stosowania- naprawdę mało co jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi. A nawet jeśli tak się stanie, to wiem jak szybko tę równowagę odzyskać

Teraz też masz okazję nauczyć się tej prostej metody rozwiązywania problemów i osiągania stanu duchowej Jedności. Szkolenie będę prowadził online i zapewne będzie to jedyna taka okazja by poznać ten proces w zaciszu swojego domu, za specjalną, online-owo okazyjną cenę. Bardzo Cię zapraszam:

http://nlp.pl/?product=wholeness-process

Pozdrawiam serdecznie
Lech Dębski

//]]>