ODPOWIEDZI DO TESTU – SPRAWDŹ JAK DOBRZE POTRAFISZ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z INNYMI | Instytut Neurolingwistyki

ODPOWIEDZI DO TESTU – SPRAWDŹ JAK DOBRZE POTRAFISZ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z INNYMI

Jeżeli wybrałeś większość odpowiedzi c) – gratulujemy! To są najbardziej skuteczne techniki nawiązywania kontaktu z innymi – w NLP nazywamy je „rapportem” 🙂 Jeżeli robisz je intuicyjne to warto się dokładniej dowiedzieć na czym on polega.

Jeżeli wybrałeś większość odpowiedzi a) lub b) – to być może masz poczucie, że się dobrze bawisz na spotkaniach, ale czy udaje Ci się dogadać z każdym? Jeżeli nie, to może warto poznać skuteczne sposoby nawiązywania kontaktu?

 

Zapraszamy na kurs Praktyka NLP – po którym nauczysz się nie tylko szybko i na luzie nawiązywać znaczące i głębokie kontakty z ludźmi ale też uzyskasz pełną kontrolę nad swoimi stanami emocjonalnymi i wiele innych ! (jeszcze tylko do 28 lutego na to szkolenie obowiązuje cena promocyjna)


A jeżeli chcesz poznać techniki błyskawicznego nawiązywania kontaktu w relacjach nie tylko biznesowych – tak aby KAŻDA rozmowa przebiegała dokładnie tak jak TY chcesz oraz nauczyć się stosować nowoczesne metody perswazji i wywierania wpływu zapraszamy już w 16 lutego do Warszawy na szkolenie „Sekrety perswazji”.


 

//]]>