ODPOWIEDZI DO TESTU – SPRAWDŹ JAK DOBRZE POTRAFISZ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z INNYMI | Instytut Neurolingwistyki Rozwoju Osobistego i Hipnozy

ODPOWIEDZI DO TESTU – SPRAWDŹ JAK DOBRZE POTRAFISZ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z INNYMI

Jeżeli wybrałeś większość odpowiedzi c) – gratulujemy! To są najbardziej skuteczne techniki nawiązywania kontaktu z innymi – w NLP nazywamy je „rapportem” 🙂 Jeżeli robisz je intuicyjne to warto się dokładniej dowiedzieć na czym on polega.

 

Jeżeli wybrałeś większość odpowiedzi a) lub b) – to być może masz poczucie, że się dobrze bawisz na spotkaniach, ale czy udaje Ci się dogadać z każdym? Jeżeli nie, to może warto poznać skuteczne sposoby nawiązywania kontaktu?

Zapraszamy na kurs Praktyka NLP – po nim nie tylko będziesz się doskonale bawić  (nawet bez przysłowiowego piwka 😉 ale też możesz się nauczyć jak nawiązać z każdym, z kim tylko zechcesz! A jeżeli chcesz poznać techniki błyskawicznego nawiązywania kontaktu w relacjach biznesowych – tak aby KAŻDA rozmowa handlowa przebiegała dokładnie tak jak TY chcesz zapraszamy już w maju na szkolenie NLP BUSINESS EXPERT.

//]]>