Sklep

FOLLOW-UP – ONLINE
25 March 2020
NLP MASTER PRACTITIONER
23 November 2023
Show all

NLP PRACTITIONER


Opis

NOWA WAKACYJNA EDYCJA 

SZKOLENIA NLP PRACTITIONER

taki jak go zaprojektował sam ANDRZEJ BATKO

wzbogacony o najnowsze osiągnięcia NLP

19-25.08.2024

Warszawa

Marzą Ci się niezapomniane wakacje, na których będziesz się świetnie bawić, naprawdę wypoczywać, poznasz ciekawych ludzi, a – co najważniejsze – będziesz mieć okazję rozwinąć się, zmienić i dokonać ważnych zmian w życiu? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię na intensywny trening NLP Practitioner Certification. Na naszym szkoleniu dostaniesz pełen pakiet NLP – z jednej strony fantastyczne doświadczenie 7 cudownych dni, a drugiej konkretną informację popartą umiejętnością jak stosować poszczególne techniki w Twoim życiu. W ciągu dnia będziesz poznawać zarówno klasyczne jak i najnowsze techniki i metody NLP, a wieczorami będziesz korzystać z uroków wakacyjnej aury, od razu stosując w praktyce to, co poznasz podczas zajęć. Nauczysz się prostych i skutecznych metod wpływania na siebie i na innych ludzi- bo właśnie tym jest NLP.

Czy wiesz, że w ciągu 7 dni można:

– pozbyć się fobii, które od lat zatruwają życie

– zmienić ograniczające przekonania, które uniemożliwiają odnoszenie sukcesów zawodowych

– odzyskać radość życia

– przemienić się z zalęknionego odludka w pewnego siebie i kochającego życie towarzyskie człowieka

– bezpowrotnie pożegnać się z frustrującą i mało płatną pracą i zbudować prywatną praktykę, która przynosi godne dochody

– nauczyć się wpływać na innych tak aby ulegali Twoim sugestiom i poleceniom bez oporu i z entuzjazmem

– szybko i na luzie nawiązywać znaczące i głębokie kontakty z ludźmi

– osiągnąć to wszystko w atmosferze intelektualnej przygody, dobrej zabawy i intensywnych przeżyć

Zaczynając swoją przygodę z NLP w naszym Instytucie masz gwarancję nie tylko rzetelnego nauczenia się Programowania Neurolingwistycznego, ale również świetnej zabawy podczas opanowywania umiejętności, które zmienią Twoje życie. Celowo piszę umiejętności, a nie wiedzy…, gdyż naszą dewizą jest minimum teorii, maksimum praktyki! Jeśli interesują cię teoretyczne rozważania, to znajdziesz je w książkach, na zajęciach skupimy się na tym, jak możesz zastosować NLP by zmienić swoje życie.

A poza poznaniem wszystkich podstawowych technik i modeli NLP, jako dodatkowy bonus i znak firmowy naszego Instytutu poznasz podstawy hipnozy 🙂

Klienci, którzy odbyli ten kurs w poprzednim roku napisali o nas… przeczytasz TUTAJ!

Na tym treningu nauczysz się jak:

– uzyskać pełną kontrolę nad swoimi stanami emocjonalnymi
– szybko wprowadzać znaczące zmiany w życiu: usuwać fobie, lęki, zmieniać ograniczające przekonania, podnieść poczucie własnej wartości itp.
– uzyskać pewność siebie- popartą rzeczywistymi umiejętnościami!
– dostrzegać możliwości tam, gdzie dotąd widziałeś trudności
– łatwiej i szybciej uczyć się nowych zachowań
– stać się takim człowiekiem, jakim zawsze chciałeś lub chciałaś być
– “zaprogramować” się na osiąganie sukcesów
– lepiej i pełniej korzystać ze swoich zasobów i możliwości
– łatwo nawiązywać kontakt z ludźmi
– skutecznie wpływać na ich zachowanie, myślenie i emocje
– stosować nowoczesne metody perswazji i wywierania wpływu
– używać NLP by odnosić sukcesy w różnych dziedzinach życia osobistego i zawodowego

W trakcie kursu poznasz wszystkie podstawowe modele, techniki i zastosowania NLP.

Program szkolenia:

1. Czym jest NLP i jak powstawało. Tutaj wyjaśnimy podstawowe nieporozumienia na temat tego czym jest NLP, czym nie jest i odpowiemy na Twoje pytania na ten temat.

2. Na czym polega interakcja z obiektywną rzeczywistością. Co to jest subiektywna “mapa” rzeczywistości i jak człowiek ją tworzy, z czego jest zbudowana i dlaczego to ma znaczenie. Tutaj dowiesz się jak bardzo się różnisz od innych swoim postrzeganiem świata i jakie znaczenie może mieć wiedza o strukturze subiektywnego doświadczenia.

3. Jak działają i współdziałają umysł świadomy i podświadomość. Czym się różnią od siebie w działaniu i zakresie “zainteresowań” różne poziomy umysłu. Jaki wpływ ma podświadomość na jakość Twojego życia i jakie ograniczenia posiada umysł świadomy.

4. “Rapport”, potwierdzanie i prowadzenie. Dzięki temu odkryjesz, jak możesz szybko wspomagać procesy budowania więzi i kontaktu z drugim człowiekiem, poznasz najbardziej podstawową strategię wywierania wpływu, pozyskiwania współpracy i pogłębiania więzi z osobami, z którymi się komunikujesz. Dowiesz się w jaki sposób niedawno odkryta wiedza na temat działania tzw. “neuronów lustrzanych” wyjaśnia “magię” działania technik budowania “rapportu”.

5. Systemy reprezentacyjne. Jak przetwarzamy informację na poziomie zmysłowym, co to jest wiodący system reprezentacyjny i czym się różni od systemu dominującego. Jak można użyć diagnozy dominującego systemu reprezentacyjnego do budowania “rapportu” czyli “mówienia językiem klienta”. Odkryjesz, jak możesz rozszerzyć swoje możliwości przetwarzania informacji oraz jak pomagać innym w skutecznym uczeniu się.

6. Submodalności. Odkryjesz z czego naprawdę “zbudowane” jest Twoje subiektywne doświadczenie, jak drobna zmiana w strukturze doświadczenia może zmienić to w co wierzysz, wpłynąć na Twoją motywację, zlikwidować lęk lub fobię, wpłynąć na ocenę rzeczywistości lub nawet stworzyć fałszywe wspomnienia. Dodatkowo poznasz techniki takie jak:

– Podwójna dysocjacja

– Analiza kontrastowa

– “Nabieranie dystansu”

– “Swish pattern”

– “Godiva pattern” oraz wiele innych…

7. Zmiana osobista i terapia.

– Umiejętność zarządzania swoim umysłem

– Usuwanie negatywnych emocji

– Szybkie i trwałe usuwanie dowolnej fobii

– Budowanie potężnej motywacji

– Zmiana ograniczających przekonań

– Pozbywanie się uciążliwych nawyków (np. obgryzanie paznokci, objadanie się) i “autopilotów” (kontrola emocji)

8. Model Miltona, czyli język hipnozy ericksonowskiej. Jak ludzki umysł “rozumie” język, którym się komunikujemy. Czym się różni język umysłu świadomego do języka podświadomości i jak hipnotyzerzy używają tej wiedzy. Tutaj poznasz podstawowe “patterny” lingwistyczne takie jak: zaprzeczenia, implikacje, presupozycje, cytaty, ukryte polecenia, zaznaczanie analogowe, wskaźniki odniesienia. Dowiesz się, dlaczego metafory i historie trafiając bezpośrednio do podświadomości stają się najskuteczniejszym nośnikiem idei i zmiany.

9. Język perswazji. Poznasz sposoby, które pozwalają stosować wzorce jeżyka hipnozy w życiu codziennym, w biznesie, wychowaniu i sytuacjach towarzyskich.

10. Dowiesz się czym jest hipnoza i poznasz jej zastosowania. Doświadczysz bycia w transie oraz nauczysz się hipnotyzować innych.

11. Poznasz najbardziej użyteczne techniki hipnozy:

-Negocjacje między częściami nieświadomego umysłu, która pomaga rozwiązywać wewnętrzne konflikty
– DTI – Identyfikacja w głębokim transie, która wspiera proces nieświadomego uczenia się.

12. Meta model. Jak za pomocą języka kształtujemy swoją subiektywną “mapę” rzeczywistości, filtrując i zniekształcając odbieraną informacje. Jak za pomocą odpowiednich pytań możemy pomóc sobie i innym zmodyfikować doświadczenie, zobaczyć w innym kontekście, świetle i z innej perspektywy otaczającą nas rzeczywistość i związane z nią problemy.

13. Reframing. Dlaczego ta sama rzeczywistość, zdarzenie, zachowanie lub sytuacja są przez innych ludzi rozumiane w tak różny sposób. Jak zmiana kontekstu, w którym występuje zdarzenie lub zachowanie zmienia jego znaczenie. Jak bezpośrednio zmienić znaczenie i rozumienie sytuacji lub cechy bądź zachowania i pozbyć się problemu.

– Reframing kontekstu

– Reframing znaczenia

14. Mechanizm działania “kotwic”. Jak działają kotwice i w jakich naturalnych sytuacja powstają samoczynnie. Jak zbudować, czyli “założyć” skutecznie kotwicę i co ważniejsze jak ją “odpalić”. Wykorzystanie kotwicy, czyli jak wybrać odpowiedni stan do kotwiczenia i kiedy oraz w jakim celu taką kotwicę “odpalić”.

15. Odkrywanie subiektywnej organizacji czasu- ‚in time’, ‚through time’, linie czasu (time lines). Odkryjesz swój własny, unikalny sposób doświadczania czasu, Dowiesz się skąd wiesz co już się zdarzyło a o czym dopiero marzysz lub czegoś się obawiasz w przyszłości, dlaczego podświadomość nie zna różnicy pomiędzy przyszłością a pamiętaną przeszłością, od czego zależy to czy jesteś punktualna, dlaczego czas subiektywnie zmienia szybkość i kilka innych fascynujących spraw.

16. Różne rodzaje kotwic. Kotwiczenie tonalne, wizualne i kinestetyczne.

17. Techniki wykorzystujące kotwice.

– Przekotwiczanie stanów

– Utylizacja istniejących, naturalnych kotwic

– Łańcuchy kotwic

– Kotwiczenie decyzji, kryteriów, wartości.

– Kiedy warto kotwiczyć negatywne stany emocjonalne

18. Modyfikacja przeszłości za pomocą zmian na linii czasu. Czy gdybyś miał inną przeszłość, gdyby pewne rzeczy w przeszłości nigdy by Ci się nie przydarzyły lub odbyły się inaczej, gdyby ludzie w Twojej przeszłości zachowywali się inaczej wobec Ciebie czy byłbyś/byłabyś dziś bardziej osobą jaką naprawdę chcesz być? Inną, lepszą lub szczęśliwszą? Poznaj jedną z najbardziej niezwykłych technik-procesów, łączącą NLP z hipnozą, czyli “Zmianę historii osobistej”!.

19. Prawo przyciągania – być może znasz je już doskonale i wiesz, że Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość, ale na tym szkoleniu poznasz idee daleko wykraczające poza podstawowe ujęcie tego tematu, które pozwoli Ci uświadomić sobie jak wiele wymiarów i technik może mieć tutaj zastosowanie – od czysto praktycznego, aż po duchowość.

20. Techniki pracy z emocjami na linii czasu. Dowiedz się jak w prosty sposób pozbyć się ograniczających i destrukcyjnych uczuć:

– lęku przed zbliżającym się przyszłym zdarzeniem (egzamin, wystąpienie, rozmowa, itp.)

– poczucia winy związanego z przeszłością

– strategii optymalizacji formułowania celów

– “strategię Vonneguta”

– “Sekret” i prawo przyciągania

– Model “Time Line”

21. Projektowanie przyszłości na linii czasu. Odkryj jak korzystając z wiedzy na temat budowania celów, organizacji doświadczenia czasu, time lines i wizualizacji możesz wpływać na swoją przyszłość. Ten proces wykorzystując narzędzia NLP pozwala modelować najskuteczniejsze strategie realizacji pragnień i wpływania na przyszłe zdarzenia, łącząc w sobie siłę działania.

Cena:

6970 zł brutto

5970 zł brutto cena promocyjna obowiązująca do 1 lipca 2024

4970 zł specjalna cena promocyjna dla pierwszych pięciu osób! 

Oferta dla osób, które ukończyły szkolenie NLP Practitioner Certification w naszym Instytucie: 1000 zł brutto

Specjalna oferta dla osób, które już odbyły szkolenie NLP PRACTITIONER  w naszym Instytucie – w wersji ONLINE – 700 zł.

Cena obejmuje:

– materiały

– przerwy kawowe

– certyfikat NLP Practitioner

– bon rabatowy na 500 zł do wykorzystania na szkoleniu zaawansowanym NLP Master Practitioner.

(Cena szkolenia nie obejmuje wyżywienia, noclegów, dojazdu)

Dodatkowo dajemy pełną GWARANCJĘ satysfakcji, która polega na tym, że każdy uczestnik ma prawo do końca pierwszego dnia szkolenia zmienić zdanie i zrezygnować. Uważamy, że najlepszym sposobem na przekonanie się o tym, że chcesz szkolić się w NLP akurat u nas jest Twoje własne doświadczenie!

Dlatego, gwarantujemy Ci, że jeśli z jakiegokolwiek powodu, uznasz przed zakończeniem pierwszego dnia, że nie chcesz kontynuować to otrzymasz pełny zwrot 100% swoich pieniędzy. Bez żadnych pytań z naszej strony. W dodatku dostaniesz na pożegnanie prezent!

Termin:

Szkolenie odbędzie się w dniach 19-25 sierpnia 2024

Trenerzy:

Agnieszka OrnatowskaLech Dębski

Miejsce:

Warszawa

*Zastrzegamy możliwość zmiany formy szkolenia na szkolenie ONLINE w zależności od sytuacji epidemicznej.

//]]>