Opinie uczestników szkolenia NLP PRACTITIONER | Instytut Neurolingwistyki

Opinie uczestników szkolenia NLP PRACTITIONER

Szkolenie: NLP Practitioner

Zobacz ofertę tego szkolenia TUTAJ!

„Praktyka odczarowująca niewiarygodną teorię. Genialny wgląd we własną głowę. Drzwi do reszty głów tego świata. Z.M. „
„Fantastyczne szkolenie, niesamowite wrażenia. Zmiany zachodzą w głowie w taki sposób, że wydaje się to wręcz niemożliwe. Nowe lepsze spojrzenie na świat. „
„Podobał mi się sposób prowadzenia zupełnie na luzie swobodnie i z humorem. Podobał mi się sposób przekazywania wiedzy, sposób rozmowy, Atmosfera angażuje podczas szkolenia. „
„Nauczyłem się lepiej przekazywać swoje myśli innym ludziom. Nauczyłem się lepiej rozumieć myśli i wypowiedzi innych ludzi. Nauczyłem się stosować taktyki potrzebne do automotywacji! „
„To szkolenie dało mi więcej satysfakcji niż wielokrotny orgazm jednej nocy :-)”
„Szkolenie bardzo intensywne, interesujące, profesjonalnie, rzetelnie przeprowadzone. Poczucie, że każda minuta była wykorzystana. Uczycie radości, satysfakcji i ogromnego zainteresowania następnymi etapami szkolenia. „
„Szkolenie NLP w którym brałam udział zmieniło cały mój sposób myślenia, zwłaszcza o problemach i sytuacjach stresujących. Pozwoliło mi zmienić moje nastawienie do wielu spraw i zdystansować się do własnej przeszłości. Narzędzie, które poznałam będę wykorzystywała w pracy z klientem. Dziękuję!”
„- Spojrzysz na świat innymi oczami – zaczniesz słyszeć to czego kiedyś nie słyszałeś – poczujesz uczucia o których nie miałeś dotychczas pojęcia – zaczniesz dostrzegać inność ludzi – zaczniesz być spójny w tym co robisz!”
„Najbardziej na szkoleniu podobało mi się praktyczne przedstawienie narzędzi, metodologii NLP bez zbędnego show! Podobało mi się prowadzenie szkolenia przez dwóch trenerów. Podobało mi się przedstawienie zastosowań w formie praktycznych przykładów i ćwiczeń.”
„Jeżeli zastanawiasz się nad szkoleniem NLP, zdecydowanie polecam Instytut Neurolingwistyki. Odbyte szkolenia zaskoczyły mnie w bardzo pozytywny sposób. Miałam bardzo wysokie oczekiwania przed szkolenie i zostały one w zupełności spełnione. Polecam!”
„Jeżeli chcesz zmienić swoje nastawienie do rzeczywistości, postrzeganie świata, zrozumieć prawa natury i człowieka warto skorzystać ze szkolenia NLP.”

„Szkolenie odmienia każdy aspekt życia w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Każdy dzień był wyjątkowy i stopniowo zmieniał człowieka. A chęć i ciekawość następnego dnia narastała coraz bardziej. Szkolenie było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu.”

„Jeden z najlepiej spędzonych tygodni w moim życiu. Niesamowita przygoda, która zmieniła mnie i postrzeganie świata o 180 stopni. NLP to już nie tylko umiejętności ale i styl życia.”

 

//]]>