Jak nauczyć się bycia SZCZĘŚLIWYM w ciągu jednego dnia… | Instytut Neurolingwistyki

Jak nauczyć się bycia SZCZĘŚLIWYM w ciągu jednego dnia…

Czy masz już wyjątkowe prezenty dla swoich najbliższych?
17 December 2015
DLACZEGO NIE WARTO NARZEKAĆ?
13 January 2016

Jak nauczyć się bycia SZCZĘŚLIWYM w ciągu jednego dnia…

Jeżeli ten ostatni rok dał Ci ostro w kość, a ostatnie Święta wcale nie były magiczne i nie dały poczucia, że teraz coś w Twoim życiu się zmieni i od Nowego Roku będzie zupełnie inaczej; i jeżeli brakuje Ci ciągle tej nadziei optymistów, że jedno spotkanie, czy też jedna okazja może spowodować ciąg zdarzeń prowadzących Cię po prostu do szczęścia – to mamy dla ciebie propozycję.

Czasami bywa tak, że jeden dzień może być początkiem wszystkiego, co w Twoim życiu pozytywne, i nie mam na myśli tutaj wygranej w totka, bo przecież pieniądze szczęścia nie dają (chociaż warto je mieć) – wystarczy jedynie dowiedzieć się jak można wpływać na siebie i innych tak, aby tworzyć udane relacje z innymi, wystarczy również nauczyć się jak pozbywać się tych negatywnych myśli i emocji, które często ograniczają Cię w działaniu, a na sam koniec warto poznać sposoby na osiągnięcie wewnętrznego spokoju tak, aby nawet największy splot różnych nieprzyjemnych zdarzeń nie był w stanie wytrącić Cię z równowagi.

Możesz zadawać sobie pytanie: jaki to wszystko ma związek z tym JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM? Otóż według najnowszych badań poczucie szczęścia jest wypadkową kilku elementów: udanych relacji z innymi ludźmi, umiejętności odnajdowania pozytywnych stron różnych sytuacji życiowych oraz poczucia wewnętrznego spokoju.

Jeżeli chcesz nauczyć się tego w trakcie jednego dnia to zapraszamy Cię na nowatorskiego szkolenie ”NLP I SZCZĘŚCIE” – już 23 stycznia w Warszawie poprowadzi je Agnieszka Ornatowska psycholog i autorka wielu poradników pomagających żyć lepiej, prościej i przyjemniej, w tym również bestsellera „Droga do wewnętrznej równowagi czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”.

Warto się pospieszyć, ze zgłoszeniem, bo zostało już tylko kilka wolnych miejsc i TYLKO do 10.01 obowiązuje cena zniżkowa 🙂

Kliknij w obrazek żeby dowiedzieć się więcej !

1980_500_szczescie

//]]>