JAK WIELKI JESTEŚ? | Instytut Neurolingwistyki
PRZEJĄĆ KONTROLĘ…
5 July 2018
WARTO MIEĆ DOBRE MYŚLI
10 July 2018

JAK WIELKI JESTEŚ?

„Nigdy nie chodzi o to jak wielki jest problem – liczy się tylko, jak wielki jesteś ty!” – o ! to naprawdę super fajna myśl na poniedziałek 

Czy nie masz czasem wrażenia, że inni ludzie mają super magiczne moce, które pozwalają im zachować spokój w trudnych sytuacjach, skutecznie rozwiązywać problemy, czuć się doskonale w każdych okolicznościach i świetnie sobie radzić w kontaktach z innymi?

Jeżeli chociaż trochę znasz NLP, to już wiesz, że każda super magiczna moc ma swoją strukturę i można się jej nauczyć, jeżeli tylko tego zechcesz   

 ale jeżeli nie masz czasu, żeby uczestniczyć w naszych szkoleniach…

 albo zakres tematyczny nie do końca spełnia Twoje oczekiwania…

 albo po prostu wolisz mieć zajęcia tylko dla siebie…

to zapraszamy serdecznie na „NLP Life Coaching” 

indywidualny program szkoleniowy, ułożony według Twoich potrzeb, a w nim – między innymi – nieograniczona liczba konsultacji z Trenerem – Agnieszką Ornatowską w czasie jego trwania, a na koniec dostaniesz trans hipnotyczny, który przygotujemy i nagramy specjalnie dla Ciebie!

Brzmi ciekawe? Jeżeli Ty chcesz mieć wreszcie swoje super magiczne moce w określonym przez siebie zakresie – to daj znać jak najszybciej, bo ze względu na specyfikę tego programu w jednym miesiącu możemy poprowadzić tylko 3 osoby.

Więcej przeczytasz tutaj:

 http://nlp.pl/?page_id=39

//]]>