JEŚLI SZUKASZ WSPARCIA | Instytut Neurolingwistyki
JAK REAGUJESZ NA ZAGROŻENIE ?
30 March 2020
PO CO KOMU PRIMA APRILIS
1 April 2020

JEŚLI SZUKASZ WSPARCIA

Wiemy, że wielu z Was przechodzi teraz trudne chwile związane z obawą o zdrowie i ogromną zmianą w codziennym życiu.

Wiemy, że ciężko jest się odnaleźć w bieżącej sytuacji i pojawia się wiele pesymistycznych myśli i związany z nimi stres, strach, bezsilność, a czasem gniew.

Wiemy też, że potrzebujecie pocieszenia, otuchy i dobrej rady, jak sobie skutecznie poradzić z negatywnymi myślami i emocjami.

I dlatego też publikujemy teraz dużo postów, które przedstawiają techniki, które mogą pomóc i dzielimy się z Wami nagraniami z transami/medytacjami prowadzonymi (wszystkie znajdziesz TUTAJ),  które pozwalają się uspokoić oraz uzyskać to, czego potrzebujecie.

I w związku z tym mamy do każdego z Was bardzo ważne pytania, żebyśmy mogli Wam jeszcze skuteczniej pomagać:

Co jest teraz Twoim największym problemem natury psychologicznej?
Z czym najtrudniej Ci teraz sobie poradzić?
W jakim obszarze tematycznym potrzebujesz naszego wsparcia i porady?

Odpowiedzi prosimy pisać albo w komentarzach, albo na priv, albo na adres e-mail: instytut@nlp.pl

Obiecujemy na bieżąco pisać posty i przedstawiać w nich najbardziej skuteczne techniki, które pomogą przetrwać w jak najlepszej kondycji psychicznej ten trudny czas zgodnie z Waszymi prośbami, więc warto jest do nas napisać jak najszybciej, żeby otrzymać rozwiązanie swojego problemu.

Zdajemy sobie też sprawę, że niektórzy potrzebują indywidualnego wsparcia i porady, więc chcemy również poinformować, że można się z nami umawiać na indywidualne sesje on-line

Możliwe w ten sposób są sesje follow-up, hipnoterapia oraz indywidualne programy szkoleniowe (i to wszystko w bardzo promocyjnych cenach)

Jeżeli chcesz w ten sposób skorzystać z naszego wsparcia, to prosimy najpierw skontaktować się telefonicznie z wybranym trenerem, aby ustalić wszystkie szczegóły:

Agnieszka Ornatowska – tel. 500 046 366
Lech Dębski – tel. 606 640 441.

//]]>