LAST MINUTE! DLACZEGO DOBRZE JEST STOSOWAĆ HIPNOZĘ | Instytut Neurolingwistyki

LAST MINUTE! DLACZEGO DOBRZE JEST STOSOWAĆ HIPNOZĘ

BEZPŁATNY WEBINAR – JAK ODZYSKAĆ WEWNĘTRZNĄ RÓWNOWAGĘ
23 September 2020
UCIEKAJĄCE (jak wakacje) RABATY I JESIENNE NOWOŚCI
6 October 2020

LAST MINUTE! DLACZEGO DOBRZE JEST STOSOWAĆ HIPNOZĘ

Dużo się pisze i mówi o mitach i nieporozumieniach związanych z hipnozą natomiast mało o korzyściach, które z niej płyną. Na przykład: 15-minutowy trans jest ekwiwalentem 2-godzinnej drzemki!

Twoje ciało i umysł wtedy się uspokajają, relaksują i mogą regenerować swoje siły znacznie szybciej niż podczas normalnego snu.

W dodatku – w tym czasie – doświadczony hipnotyzer potrafi nawiązać kontakt z nieświadomą częścią umysłu, która tak naprawdę kontroluje większość naszych zachowań, emocji oraz stan ciała. I te problemy, których nie da się rozwiązać na poziomie świadomym, bardzo łatwo można rozwiązać w czasie hipnozy, ponieważ w tym stanie można skorzystać z tych zasobów nieświadomego umysłu, do których nie mamy dostępu w stanie zwykłej świadomości.

Przy ich pomocy można dokonywać szybkich zmian w wielu różnych dolegliwościach i problemach takich jak:

• redukcja i usuwanie lęku – np. lęk społeczny, lęk przed konkretnymi sytuacjami – egzamin, wystąpienie publiczne,

• neutralizowanie niepożądanych reakcji emocjonalnych – np. kontrola gniewu i złości, zapobieganie dezorganizującemu działaniu długotrwałego stresu,

• pozbywanie się nawyków, zarówno psychologicznych jak i przejawiających się w zachowaniu – np. wchodzenie w konflikty, niekontrolowane zachowania takie jak obgryzanie paznokci, skubanie, tiki, zachowania kompulsywne,

• odchudzanie i utrzymanie pożądanej wagi ciała,

• bezsenność, i wiele innych.

Ale można też stosować hipnozę, aby szybciej się uczyć, zwiększać swoje możliwości, osiągnięcia lub po prostu przeżyć coś niezwykłego i przekonać się jak wielka moc kryje się w nieświadomej części Twojego umysłu!

Jeżeli chcesz doświadczyć jak to jest być w stanie transu i przekonać się jak wiele on może Ci dać to zapraszamy na „Październikowe czwartki z hipnozą” – do końca dzisiejszego dnia możesz jeszcze skorzystać ze zniżkowej ceny na to szkolenie!

//]]>