LAST MINUTE ! CO DUCHOWOŚĆ MOŻE WNIEŚĆ DO TWOJEGO ŻYCIA ? | Instytut Neurolingwistyki

LAST MINUTE ! CO DUCHOWOŚĆ MOŻE WNIEŚĆ DO TWOJEGO ŻYCIA ?

JAK PORADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM – BEZPŁATNY WEBINAR
30 October 2020
BEZPŁATNY WEBINAR !
3 November 2020

LAST MINUTE ! CO DUCHOWOŚĆ MOŻE WNIEŚĆ DO TWOJEGO ŻYCIA ?

Co duchowość może wnieść do Twojego życia?
Kiedy ktoś już zdecyduje się podążać drogą duchowości praktykując na co dzień ten sposób istnienia, nawet nie zdaje sobie sprawy z trzech podstawowych zmian, które go czekają.
Po pierwsze: pojawi się wszechogarniający spokój – który staje się podstawą istnienia. Nawet gdy zewnętrzny świat pełen jest problemów, stresów, hałasu i spięć – Ty czujesz wewnątrz siebie absolutny spokój po prostu obserwując to, co się dzieje.
W każdej sytuacji potrafisz dostrzec rozwiązanie, a z czasem zaczynasz zauważać jak Twój wewnętrzny świat udziela się zewnętrznemu i całe Twoje życie się wypełnia się harmonią, spokojem i równowagą.
Po drugie: na tej bazie spokoju zaczyna kiełkować poczucie szczęścia 🙂 Zaczyna wracać dziecięca radość życia, zachwyt nad małymi cudami dnia codziennego, fascynacja, ekscytacja i poczucie, że każdy dzień jest świętem, które można celebrować!
Wbrew powszechnym opiniom duchowość nie jest ani poważna, ani dostojna, ponieważ w swojej istocie jest radosna, uśmiechnięta i wypełniona pozytywnymi uczuciami 🙂
Po trzecie: możesz bawić się doskonale, doświadczać wglądów i wizji, bez udziału żadnej zewnętrznej chemii!
Do tego, żeby po prostu się śmiać, wygłupiać, tańczyć i traktować wszystko lekko, nie potrzebujesz żadnej wymówki pod tytułem alkohol lub inne używki.
I możesz doświadczać poczucia jedności z całym światem i wszechświatem, wglądów w istotę rzeczy czy oświecenia, nirwany, pełnego zrozumienia korzystając tylko z właściwości swojego umysłu 🙂
Dla tego wszystkiego ludzie bardzo często szukają szeroko pojętej duchowości i jeżeli Ty też tego potrzebujesz w swoim życiu , to zapraszamy serdecznie na szkolenie „Struktura duchowości online”, które rozpocznie się już w najbliższy czwartek 5 listopada o godz. 18.00. A dzisiaj jeszcze możesz zapisać nie na zajęcia korzystając z promocyjnej ceny!

 

//]]>