MIKOŁAJKOWE PREZENTY :-) | Instytut Neurolingwistyki
JAK USZCZĘŚLIWIĆ MÓZG
27 November 2020
ZMIANA MUSI BOLEĆ?
10 December 2020

MIKOŁAJKOWE PREZENTY :-)

Niezależnie od tego czy wierzysz w Świętego Mikołaja czy nie 😉, to właśnie z okazji Mikołajek mamy dla Ciebie prezenty – zniżki na nasze szkolenia w Nowym Roku!
Jakie szkolenia możesz kupić taniej?

„Do wolności od negatywności” – już od 27.01.2021r – na którym można nauczyć się jak szybko, łatwo i skutecznie można sobie poradzić z negatywnymi myślami, emocjami i energiami.

„Czwartki z Hipnozą” – już od 4.02.2021r. – na którym można nauczyć się jak wykorzystywać hipnozę, aby się zrelaksować, rozwiązać swoje problemy oraz kreować siebie i swój świat.

„Pełna Mocy” – już od 3.03.2021r – tylko dla kobiet, aby można był poznać i wykorzystać techniki, które pomagają czuć się lepiej we wszystkich wymiarach życia.


„Czwartki z perswazją” – już od 4.03.2021r. – na którym można poznać techniki, które umożliwiają skuteczną komunikację, przekonywanie innych do swoich racji i radzenie sobie z zastrzeżeniami.

Każde z tych szkoleń jest w wersji online, więc możesz uczestniczyć w zajęciach wygodnie ze swojego domu, dodatkowo otrzymasz również nagrania z zajęć, aby można było do nich wrócić w razie potrzeby, a także w bonusie – masz bezpłatną indywidualną sesję online z trenerem prowadzącym – Agnieszką Ornatowską, aby można było na spokojnie porozmawiać i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. 🙂
I w ramach promocji – każde z tych szkoleń możesz kupić 100zł taniej!
Tylko w terminie 4-7 grudnia 2020r. 🙂
Zatem jeżeli chcesz skorzystać z naszych szkoleń i sprawić, żeby Nowy Rok był dla Ciebie lepszy, łatwiejszy i przyjemniejszy – to kliknij w wybrany link i kup szkolenie w cenie promocyjnej!
//]]>