KOBIETO ZDEJMIJ SZPILE ! | Instytut Neurolingwistyki
JEDNO SŁOWO KTÓRE WPŁYNIE NA MOC TWOJEJ PROŚBY !
24 February 2021
JAK ZOSTAĆ KOBIETĄ PEŁNĄ MOCY – LAST MINUTE!
26 February 2021

KOBIETO ZDEJMIJ SZPILE !

Jeśli jesteś kobietą to wiedz, że żeby przestać żyć na SZPILACH trzeba po prostu… je zdjąć 🙃
To takie proste! Wymaga tyko decyzji i działania ☺️
Jednak bardzo często robimy to połowicznie – z jednej strony masz czas wolny i próbujesz się zrelaksować, a z drugiej – na przykład martwisz się jakąś sprawą czy jeszcze w głębi ducha złościsz się na kogoś.
To tak jakbyś próbowała jednocześnie chodzić w szpilkach i balerinkach!
Każda z nas wie, jakie to niewygodne… Gdy na jednej nodze masz but na wysokim obcasie, a na drugiej – na płaskim – to Twój chód jest po prostu sztuczny! W dodatku – wymaga wysiłku. Gdybyś chciała tak chodzić przez cały dzień to na pewno bolałyby Cię i nogi i kręgosłup!
A pomyśl – jak często chcesz chociaż trochę się zrelaksować i jednocześnie myślisz o czymś, co powoduje negatywne emocje?
Negatywne emocje nie są Ci do niczego potrzebne! Służą tylko do ostrzegania przed zagrożeniami życia – ale tak patrząc realnie na otaczający nas świat – jak często to się może zdarzać na co dzień?
A co dobrego w Twoim życiu może zrobić złość? Do czego się przydaje frustracja? A gniew? Zazdrość? Lęki? Żal? Smutek? Czy pomogą Ci w jakikolwiek sposób rozwiązać sytuację? Raczej nie, więc warto się nauczyć jak się ich pozbywać – to jest właśnie pierwszy krok do dobrego życia! Bo szczęśliwi ludzie wolą się czuć raczej lepiej niż gorzej ☺️
Jednak – jeżeli przez większość czasu nosiłaś szpilki to wymaga trochę czasu, żeby nauczyć się chodzić na płaskim obcasie – tak samo jak wymaga trochę czasu, żeby nauczyć się zarządzać swoimi myślami i swoimi emocjami.
Każda z nas też ma w pamięci tą wyjątkową chwilę , gdy po długim dniu na szpilkach w końcu je zdejmujesz – i przychodzi chwila ulgi… Cudowne uczucie, gdy wreszcie możesz poczuć się swobodnie i na luzie!
Żeby osiągnąć szczęście nie trzeba się stresować, czy ciężko pracować – wystarczy umieć cieszyć się swoimi osiągnięciami.
Nie istnieje określony czas, ani jedna droga, którą powinnaś podążać – pamiętaj o swojej wyjątkowości – i po prostu….
Pozwól sobie rozkoszować się każdą chwilą, kiedy przestajesz czuć napięcie – celebruj je i zauważaj – tak jak moment zdjęcia szpilek po długim dniu! Bo to jest Twój pierwszy krok do życia, w którym będziesz się czuła tak dobrze jak tylko zechcesz!
A jeżeli chcesz wreszcie zdjąć szpile i to wszystko osiągnąć i stać się kobietą pełną mocy, to zapraszamy Cię na marcowe warsztaty online na których:
➡️ nauczysz się jak się pozbywać niepotrzebnych emocji – na przykład lęku lub poczucia winy,
➡️ poznasz techniki, które sprawią, że poczujesz się pewna siebie,
➡️ dowiesz się jak można czuć się spokojną, zadowoloną i pogodną kobietą,
➡️ nauczysz się najbardziej skutecznych technik NLP – w tym zmiany submodalności, przeramowań oraz autohipnozy, aby skuteczniej zarządzać swoim umysłem, emocjami i zachowaniem.
Warto zapisać się już teraz ponieważ tylko do jutra obowiązuje super zniżkowa cena 🙂
//]]>