LEKARSTWO NA STRES I SPOSÓB NA DIETĘ | Instytut Neurolingwistyki

LEKARSTWO NA STRES I SPOSÓB NA DIETĘ

SPOSÓB PATRZENIA NA FAKTY
15 April 2021
JAK STOSOWAĆ NLP W KONTAKTACH Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI ?
19 April 2021

LEKARSTWO NA STRES I SPOSÓB NA DIETĘ

Ostatni rok był dla wielu z nas źródłem ciągłego stresu, bo stale żyjemy w poczuciu zagrożenia; wpływa to bardzo negatywnie na Twoje samopoczucie, bo ciągle napięte ciało zaczyna niedomagać, a do tego dochodzą jeszcze negatywne nastroje – często jest to rozdrażnienie, apatia czy przygnębienie. W dodatku wielu z nas w tym czasie także siedziało głównie w swoich domach, więc przestaliśmy się ruszać i zaczęliśmy się objadać, co sprawiło, że przybyło kilogramów, a to też frustruje, złości czy smuci.

Oczywiście wiadomo, że doskonałym lekarstwem na stres jest medytacja, a żeby schudnąć trzeba przejść na dietę i zacząć się ruszać, jednak wiele osób się tego nie podejmuje, bo myślą, że jest to po prostu trudne, wymaga walki ze sobą i wyrzeczeń.

I tak faktycznie jest, jeżeli nie znasz technik NLP i hipnozy, które mogą Ci w tym pomóc 🙂

I żeby pomóc zestresowanym osobom i tym, które chcą schudnąć, przygotowaliśmy dwa nowe szkolenia, które odbędą się już w maju:

„Jak łatwo medytować”, aby pozbyć się stresu i negatywnych emocji, a za to uzyskać wewnętrzny spokój, którego bardzo teraz potrzebujemy.

Tutaj jest link do oferty:

„Jak łatwo schudnąć”, aby pozbyć się chęci na siedzenie na kanapie i niezdrowe jedzenie, a za to skutecznie zmotywować się do diety i ćwiczeń.

Tutaj jest link do oferty:

//]]>