NARESZCIE TRENING CORE TRANSFORMATION! | Instytut Neurolingwistyki

NARESZCIE TRENING CORE TRANSFORMATION!

ZNIŻKA NA SZKOLENIE „JAK ŁATWO MEDYTOWAĆ”
17 May 2021
NOWA ENERGIA
25 May 2021

NARESZCIE TRENING CORE TRANSFORMATION!

Kiedy w zeszłym roku ogłosiliśmy zapisy na pierwszy w Polsce trening Core Transformation, wszystkie miejsca zostały wykupione w ciągu niecałych dwóch tygodni.

I nic w tym dziwnego, Core Transformation to potężna metoda, nie tylko pozwalająca na rozwiązywanie wielu różnych problemów, ale też umożliwiająca osiąganie stanów do tej pory uzyskiwanych tylko na drodze wieloletniej medytacji. Dzięki Core Transformation w ciągu kilkunastu minut można osiągnąć stan Jedności, Wszechobecnej Miłości, Nieskończoności itp.

Ale potem przyszedł Covid, lockdown i znane wszystkim „atrakcje”. Uczestnicy nie chcieli formy online treningu, więc przełożyliśmy termin na okres po wakacjach – lecz kolejny lockdown znowu uniemożliwił nam przeprowadzenie szkolenia.

Przez ten czas „wykruszyło się” nam kilku uczestników – i jest to dobra nowina dla Ciebie!

Dzięki temu zwolniło się sześć miejsc na treningu Core Transformation, który odbędzie się już za miesiąc w dniach 19-20 czerwca. I więcej wolnych miejsc już nie będzie, ogranicza nas pojemność sali.

Miejsca będą sprzedawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, więc zapisz się już dziś:

Naprawdę warto! uczestnicy naszych treningów NLP Master Practitioner, na których uczymy skróconej wersji Core Transformation zgodnie twierdzą, że jest to najpotężniejsza technika NLP.

//]]>