NIE ZNAJĄC NLP MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ W CORE TRANSFORMATION ? | Instytut Neurolingwistyki

NIE ZNAJĄC NLP MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ W CORE TRANSFORMATION ?

OSTATNI DZIEŃ CENY PROMOCYJNEJ !
7 June 2021
WRACAMY ZE SZKOLENIAMI NA ŻYWO !
11 June 2021

NIE ZNAJĄC NLP MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ W CORE TRANSFORMATION ?

„Czy jeśli nie znam się na NLP to mogę przyjść na trening Core Transformation?”

Takie pytanie zadała mi potencjalna uczestniczka szkolenia. Odpowiedź brzmi „Tak” -)

Przez wiele lat uczyliśmy jak wykonać Core Transformation dopiero na kursie NLP Master Practitioner. Znajomość NLP była koniecznym warunkiem by prawidłowo wykonać tę potężną procedurę, umożliwiającą szybkie dokonywanie zmian i osiąganie stanów uzyskiwanych w wyniku wieloletniej medytacji.

Dopiero dwa lata temu pojechałem na Trening Podstawowy i Zaawansowany prowadzony przez współtwórczynię metody, Tamarę Andreas. Nauczyłem się tam, jak prowadzić trening dostępny dla każdego, nawet dla ludzi niemających pojęcia o NLP. I od razu wiedziałem, że muszę zrobić takie szkolenie, by ta prosta i skuteczna procedura stała się dostępna dla jak największej ilości osób.

Tak więc możesz przyjść na to szkolenie jeśli nie wiesz nic o NLP. Możesz przyjść jeśli pomagasz ludziom w dokonywaniu zmian i chcesz uzyskać niezwykle potężne narzędzie transformacji problemów w stan nieograniczonych możliwości.

Możesz też przyjść jeśli nie interesuje cię NLP ani pomaganie innym, za to chcesz rozwiązać swoje różne problemy osobiste.

I oczywiście jeśli jesteś po Masterze NLP a chcesz się dowiedzieć jakie zmiany wprowadzono w tej metodzie odkąd przeszło 20 lat temu sprowadziłem ją do Polski, to również zapraszamy 🙂

Zostały już ostatnie wolne miejsca, a kolejne szkolenie będzie dopiero w przyszłym roku, zatem skorzystaj z tej okazji i zapisz się już TERAZ !

Pozdrawiam serdecznie

Lech Dębski

//]]>