MARTWIENIE SIĘ ZABIERZE DZISIEJSZY SPOKÓJ | Instytut Neurolingwistyki

MARTWIENIE SIĘ ZABIERZE DZISIEJSZY SPOKÓJ

TYDZIEŃ BEZPŁATNYCH KONSULTACJI !
12 July 2021
PROSTY SPOSÓB KTÓRY POMAGA PRZESTAĆ SIĘ MARTWIĆ !
22 July 2021

MARTWIENIE SIĘ ZABIERZE DZISIEJSZY SPOKÓJ

„Martwienie się nie zabierze Ci jutrzejszych problemów, ale zabierze dzisiejszy spokój” powiedział kiedyś ktoś mądry.
W tym zdaniu ukryta jest prawda: martwienie się nie zabezpiecza Cię w żaden sposób przed problemami, nie sprawi, że one znikną, albo że łatwiej sobie z nimi poradzisz. Wręcz przeciwnie – kiedy się martwisz, to zazwyczaj w treści myśli pojawiają się tylko różne negatywne opcje dotyczące przyszłości, więc nie ma tam rozwiązań, a za to jest uczenie się bezradności wobec problemów.
Dodatkowo – ludzki umysł zawsze reaguje na myśli w czasie bieżącym, więc pomimo tego, że martwisz się o przyszłość, to już teraz czujesz się źle. Możesz myśleć o czymś, co zdarzy się za tydzień czy za miesiąc, ale emocje pojawiają się w chwili, kiedy o tym myślisz.
I kiedy martwisz się o coś, to Twoje myśli idą w stronę problemów, a z nimi zazwyczaj związane są negatywne emocje, które czujesz wtedy, kiedy o tym myślisz. Więc zabierasz sobie tym samym, spokój, a nawet radość życia!
Jeżeli chcesz nauczyć się jak przestać się martwić i mieć kontrolę nad swoimi myślami, to zapraszamy na szkolenie online już 28 lipca i 4 sierpnia 2021r. – tutaj jest link do oferty:

 

//]]>