SEKRET EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI | Instytut Neurolingwistyki
PRIMING
19 October 2021
JAK MYŚLĄ LUDZIE ?
4 November 2021

SEKRET EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Czy zdajesz sobie sprawę, że w czasie każdego kontaktu wywierasz wpływ na druga osobę?
Komunikują się nasze pola energetyczne, Twoje emocje udzielają się wszystkim wokół, wywierasz wpływ poprzez postawę swojego ciała, gesty i mimikę, a nawet zapach!
A kiedy dochodzą do tego jeszcze słowa, to każde z nich z osobna i wszystkie razem wywierają wpływ na to, co myśli i czuje Twój rozmówca!
Z drugiej zaś strony, kiedy chcesz kogoś do czegoś przekonać, uspokoić czy zmotywować, a nawet przekazać prostą informację – to często masz wrażenie, że Twoje słowa nie docierają do drugiej osoby i nie wywołują zamierzonego efektu 🙁
Dlaczego tak się dzieje?
Ponieważ proces komunikacji jest złożony i wielowarstwowy; i żeby była ona skuteczna to wymaga znajomości wielu procesów i odpowiedniego doboru słów!
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co jest ważne w efektywnej komunikacji i jak skutecznie przekonywać innych, to zapraszamy na intensywne warsztaty online „SEKRETY PERSWAZJI” 🙂
Jeżeli chcesz w dodatku skorzystać ze zniżkowej ceny, to zapisz się już dzisiaj, bo jeszcze tylko przez kilka dni obowiązuje wyjątkowa promocyjna cena:
//]]>