ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM – LAST MINUTE ! | Instytut Neurolingwistyki

ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM – LAST MINUTE !

JAK SPRAWIĆ, ŻEBY MIEĆ DOBRY DZIEŃ?
23 November 2021
SZCZĘŚCIA MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ
26 November 2021

ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM – LAST MINUTE !

Są osoby, które uważają, że ich życiem kieruje los, splot przypadkowych zdarzeń czy też przeznaczenie.  Takie przekonania mogą wiązać się z poczuciem bezsilności i braku kontroli nad własnym życiem.

Są też ludzie, którzy wierzą, że mają wpływ na swoje życie, że dzięki swoim myślom, emocjom i działaniom mogą wpływać na to, co będzie się działo. Taka postawa daje poczucie wewnętrznej mocy i pozwala z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Bez względu na to, jakie masz podejście do tego tematu, może warto dowiedzieć się jak możesz kreować swoje życie? Jeżeli chcesz sprawić, żeby Twoje życie spełniało Twoje oczekiwania, pragnienia i marzenia, to warto jest poznać techniki – czyli sposoby myślenia i postępowania, które to umożliwiają.

Mamy tutaj do wyboru całą gamę możliwości: od strategii myślenia geniuszy, którzy potrafili zrealizować swoje największe marzenia, do technik opartych na ideach fizyki kwantowej czy ezoteryki. I na naszym szkoleniu będziesz mieć możliwość poznania większości z nich

Zatem jeżeli chcesz:

– nauczyć się jak możesz skutecznie planować projektowanie swoich projektów,

– dowiedzieć się jak efektywnie określać swoje cele,

– jak uzyskać pomoc swojego nieświadomego umysłu w realizacji swoich planów,

–  poznać znaczenie pozycji „Obserwatora”,

– nauczyć się jak stosować Prawo Przyciągania w praktyce,

– tworzyć swoje magiczne rytuały,

– wiedzieć jak medytować, żeby kreować swoje życie,

– oraz jak sprawić, żeby Nowy Rok był dla Ciebie naprawdę dobry 🙂

…to zapraszamy serdecznie na nasze szkolenie „Jak możesz kreować swoją przyszłość”w wygodniej wersji online jeszcze w grudniu tego roku! Jeśli zarezerwujesz swoje miejsce do północy zdążysz wziąć w nim udział w promocyjnej cenie !

//]]>