OSTATNI MOMENT NA RABAT ! | Instytut Neurolingwistyki
CZY MASZ WĘDKĘ ?
20 January 2022
MOJA I TWOJA RACJA
27 January 2022

OSTATNI MOMENT NA RABAT !

Nie wszyscy uświadamiają sobie fakt, że ludzki mózg powstał po to, żeby człowiek mógł przeżyć w otaczającym środowisku. Na poziomie działania wiąże się to z tym, że szybciej zauważamy, lepiej pamiętamy i szybciej reagujemy na wszelkiego rodzaju zagrożenia, niebezpieczeństwa i negatywności. Dlatego człowiekowi łatwiej jest rozmyślać o problemach, martwić się, złościć czy obawiać różnych rzeczy niż po prostu cieszyć się życiem. A pozytywne myślenie, optymizm czy poczucie szczęścia wymaga świadomej umiejętności kierowania swoimi myślami.
Istnieje wiele sposobów kierowania swoimi myślami, jednak techniki NLP są proste, łatwe i przyjemne, bowiem opierają się na naturalnych właściwościach ludzkiego umysłu, zatem może to już najwyższy czas, żeby je poznać?
Dla wszystkich osób, które chcą się dowiedzieć jak łatwo można kierować swoimi myślami, przygotowaliśmy specjalną edycję szkolenia w wersji online POZNAJ NLP – JAK MOŻESZ KIEROWAĆ SWOIMI MYŚLAMI, na którym będziemy się skupiać na aspekcie wywierania wpływu na siebie.
Na tym szkoleniu dowiesz się czym jest NLP i w dodatku nauczysz się kilku bardzo użytecznych technik, które pomogą Ci kierować swoimi myślami, a w efekcie:
– pozbywać się negatywnych emocji,
– radzić sobie z problemami natury psychologicznej,
– czuć się doskonale każdego kolejnego dnia!
Będziesz też także mieć okazję doświadczyć relaksacyjnego transu hipnotycznego 🙂
Program zajęć:
– założenia operacyjne NLP, które są podstawowe do zrozumienia idei tego modelu zachowania człowieka,
– podstawowe techniki kontroli emocji oparte na modalnościach,
– techniki relaksacyjne,
– oraz inne techniki wybrane dla uczestników szkolenia, ponieważ zawsze dostosowujemy nasz program do potrzeb i oczekiwań naszych klientów
To tylko dwa spotkania online, ale pomyśl tylko, jak bardzo te umiejętności mogą ułatwić Ci życie, kiedy będziesz potrafić kierować swoimi myślami? Jak bardzo te umiejętności mogą Ci pomóc w różnych dziedzinach życia? Co się może dzięki temu zmienić? Co będzie łatwiejsze?
Jeżeli dostrzegasz korzyści płynące z tego szkolenia to warto zapisać się już teraz – ponieważ ilość miejsc na tym szkoleniu jest ograniczona z uwagi na to, że szczegółowy program dostosowany jest do potrzeb uczestników i zawsze dbamy o komfort uczenia się, któremu sprzyja mała grupa, w której spokojnie można wszystko omówić.
Zapisz się już TERAZ ponieważ tylko do północy możesz wziąć udział w tym szkoleniu w promocyjnej cenie:

 

//]]>